Poszukuję kontaktu

podforum do poszukiwania ludzi, zwłaszcza kontrahentów którzy w połowie transakcji zapadli się pod ziemię

Moderatorzy: Yudokuno, Big Boss M.

Zablokowany
Awatar użytkownika
kkriss5
Plewa
Posty: 8

Poszukuję kontaktu

Post autor: kkriss5 »

Poszukuję kontaktu z użytkownikiem Silesian_Heretic.

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

silesianheretic@gmail.com

Ale do mnie też się nie odzywa od dobrego tygodnia :P

pzdr!
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
kkriss5
Plewa
Posty: 8

Post autor: kkriss5 »

Ja wysłałem do niego emaile na wszystkie mozliwe adresy i nic. Zakupiłem od niego sztandarowego i wariorów. Figurki miał wysłać 09.01.2012, pieniądze przelałem wcześniej i od tego czasu cisza. Nie odpowiada na emaile i na wiadomości PW. Szkoda, że nie mam do niego nr telefonu. Nic trudno, czekam do środy na figurki, a w czwartek zgłaszam sprawę organom ścigania.
Może ktoś jednak zna kolegę Marcina Bogusz z Bytomia? Być może to jakiś fatalny zbieg okoliczności uniemożliwia mu kontakt i wysyłkę figurek. Jednak ze względu na to, że już raz próbowano mnie oszukać wolę dmuchać na zimne.

Awatar użytkownika
Malkolm
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 187

Post autor: Malkolm »

bazując na postach z targowiska, może po prostu ktoś więcej od Ciebie zaoferował :mrgreen:

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=54&t=33268
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

W zbieg okoliczności byłbym w stanie uwierzyć, gdyby gostek nie umawiał się z niewiadomoiloma osobami, że im opchnie figsy - ustalał ceny sprzedaży itp., itd. Wygląda to jednak na działanie z premedytacją, więc w tym przypadku - i piszę to z wielką przykrością - mamy chyba jednak do czynienia z oszustem...
należałoby się zastanowić na forum, w jaki sposób eliminować/zabezpieczyć się przed takimi przypadkami w przyszłości - może ktoś by miał jakiś superpomysł #-o .

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Sprawa wyjaśniona Kris zakupił modele i pewnie niedługo je dostanie :)

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Może ktoś jednak zna kolegę Marcina Bogusz z Bytomia? Być może to jakiś fatalny zbieg okoliczności uniemożliwia mu kontakt i wysyłkę figurek. Jednak ze względu na to, że już raz próbowano mnie oszukać wolę dmuchać na zimne.
Tak. Stanowczo odradzam jakiekolwiek interesy z tym człowiekiem. Potrafił nawet wystawiać swoich kolegów z klubu, zarówno nie dosyłając kupionych figurek, jak i nie oddając wziętych do malowania i opłaconych.

Jak coś Wam się uda odzyskać, to będzie spora niespodzianka.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Dla mnie wrzucił info, iż nie dawał znaku życia, gdyż miał poważny wypadek samochodowy. Jeśli tak było, serdecznie współczuję i usprawiedliwiam człowieka. Jeżeli natomiast nie jest to prawdą, to szkoda mówić... Jeśliby jednak nabywca figsów ich nie otrzymał, proszę o kontakt celem ew. dania świadectwa, jak wyglądała sprawa umawiania się na sprzedaż. Nie wiem , co mysleć #-o. Życzę kkrissowi5, aby otrzymał swoje figsy, za które zapłacił i poinformował nas o tym w tym w tym topicu...

Awatar użytkownika
kkriss5
Plewa
Posty: 8

Post autor: kkriss5 »

Chciałbym poinformować wszystkich, że transakcja doszła do skutku. Z przyczyn osobistych (zdrowotnych), kolega Silesian_Heretic nie mógł wywiązać się ze swojej części umowy. Przyczyna tego opóźnienia jest dla mnie jak najbardziej wiarygodna i nie będę jej w żaden sposób roztrząsał czy komentował. Kolega Silesian_Heretic w ramach zadość uczynienia za opóźnienia, dorzucił dość sporej wartości gratis. Wobec tego nie mam żadnych zastrzeżeń i polecam.

Awatar użytkownika
XenoX
Mudżahedin
Posty: 236
Lokalizacja: Brzeg - wrocław

Post autor: XenoX »

Ale jednak w dziale Galeria jest bardzo aktywny . Nie lubie takich ludzi , rozumiem jak sie komuś coś stanie , nie może sie zalogować , ma kłopoty w domu w pracy , ale udzielając się na forum to już oznaka że użytkownik ma czas , i zamiast robić fotki mógłby ruszyć tyłek na poczte . [-X :roll:
Obrazek
Moje gg ? ok - 11632281
Pozdrawiam X.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Wszystko wyjaśnione mi się wydaję? To mogę kłódkować ;)

Zablokowany