Monolith-icon

podforum do poszukiwania ludzi, zwłaszcza kontrahentów którzy w połowie transakcji zapadli się pod ziemię

Moderatorzy: Yudokuno, Big Boss M.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lubin
Calineczka
Posty: 2178
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Monolith-icon

Post autor: Lubin »

Hej,

Jest w stanie ktoś podesłać mi jakiś telefon kontaktowy do sklepu monolith-icon.eu? Od przeszło 2 miesięcy zalegają z wysyłką figurek za przeszło 500pln, zbywają żałosnymi tłumaczeniami, a od miesiąca już przestali się odzywać w zasadzie. Telefon na jaki powołują się na stronie nie istnieje - "nie ma takiego numeru". Prawdopodobnie będę musiał udać się z tą sprawą na Policję z zamiarem złożenia zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa. Niemniej jednak ostatnią próbę kontaktu chcę przeprowadzić. Wierzę, że człowiek odpowiedzialny za ten sklep nie chce odpowiadać za swoje niekompetencje w taki sposób. Także jeżeli ktoś potrafi pomóc to będę bardzo wdzięczny.

PS: Wiem, że długo na ogół realizują zamówienia.

Pozdr i dzięki z góry
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Lubin zapytam znajomych ze Świdnika może coś powiedzą ale ogólnie to już na forum od dłuższego czasu się mówi , że Monolith stracił dużo...
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

Mam identyczną sytuację, z tym że na mniejszą kwotę ...
http://czopekblog.blogspot.com/
Kordelas pisze: Fluff nie wybacza.

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Na PW wysłałem Ci numer kontaktowy jaki do nich posiadam.
Ja na wysyłkę dwóch podstawek rydwanowych czekałem prawie miesiąc (zerowy kontakt z nich strony - dostałem tylko jednego maila po tygodniu że mieli inwentrayzację i to opóźniło im wysyłkę i wysyłają podstawki w tym dniu) po dwóch tygodniach zastosowałem metodę wysyłania codziennie maila lub dwóch - w trzecim tygodniu zagroziłem zgłoszeniem sprawy do allegro i na policję. I wkońcu dziady przysłali co mieli przysłać. Niemniej: nigdy więcej Monolith Icon! Nierzetelni, nie trzymają się terminów, nie ma praktycznie żadnego kontaktu.
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
jackert
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 115

Post autor: jackert »

... a i ja niestety z Panem Robertem podobne przygody miałem... duża kwota, policja i tym podobne argumenty rozwiązały dopiero problem...:(

Awatar użytkownika
TomashWwl
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: BeefTown / WaWa

Post autor: TomashWwl »

Na ich obronę moge jedynie powiedzieć ze po 3 miesiącach. Plaguedemon "w końcu" dotarł ;) a ile minut poszło w eter na rozmowy to hoho
Remo pisze: Ja bym tabelkę miscasta też usunął bo czasem komuś Wampira wsysnie i jest to smutne i niesprawiedliwe i w ogóle brak balansu... :roll:

Awatar użytkownika
Lubin
Calineczka
Posty: 2178
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Lubin »

Dodzwoniłem się. Po 2,5 miesiąca Pan Robert raczył mnie uraczyć komentarzem, że Gamezone to już dawno przestał im wysyłać jakiekolwiek figurki. Na kiego grzyba przyjmuje zamówienie i zwodzi, że już prawie figurki dotarły to ja nie mam pojęcia. Straszliwy oszust, dałem mu czas do piątku na zwrot pieniędzy. Po piątku idę na Policję
Obrazek

Awatar użytkownika
Lubin
Calineczka
Posty: 2178
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Lubin »

Udało się dodzwonić, dzięki za numer. Otóż, jak się dowiedziałem, sklep nie realizuje zamówień Gamezone i nie otrzymuje już żadnych figurek Gamezone. Zatem całkowicie zasadne jest trzymanie moich pieniędzy na koncie przez 2,5 miesiąca. Nie kupujcie w Monolith-Icon, bo to zwykli oszuści.
Obrazek

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Kurde to lipa, bo właśnie dziś sobie coś u nich wypatrzyłem , a tu na taki temat wpadam przypadkiem...

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Kurde a właśnie sobie coś u nich upatrzyłem dzisiaj....
Ale widzę, że na stronie mają info z 02.01 że przez miesiąc będą mieli inwentaryzacje i mogą być problemy z terminami dostawy.

Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

Moje pieniądze trzyma od sierpnia, i niezmiernie się zdziwiłem jak tydzień temu napisał mi że zwróci na konto tą sumę, teraz nawet nie pytam ile to będzie trwało....

Naprawdę, nie warto nawet tam oglądać oferty, szkoda nerwów...
http://czopekblog.blogspot.com/
Kordelas pisze: Fluff nie wybacza.

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

problemy z dostawami mają od lipca minimum.

Awatar użytkownika
Lubin
Calineczka
Posty: 2178
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Lubin »

Tu bym się nie sugerował tym komunikatem. Wystawili go najprawdopodobniej z myślą o zalegających zobowiązaniach. Człowiek ze sklepu za każdym razem wciskał mi inny kit. Ostatnio, że miał włamanie... Ja nie polecam, ale sam oceń. Niezadowolonych ludzi z tego sklepu jest na prawdę sporo, niektórzy do tej pory nie dostali swoich zamówień czy nawet wpłaconej kasy
Obrazek

Awatar użytkownika
Norb
Wałkarz
Posty: 51
Lokalizacja: Olsztyn "Miscast"

Post autor: Norb »

Ten sklep to ściema! Nie kupujcie tam. Właśnie dziś łaskawie pan właściciel zadzwonił do mnie i powiedział że nie zrealizują zamówienia i kasę zwróci. Ale odezwał się dopiero po ostrym mailu z groźbą zgłoszenia do Policji jako oszustwo internetowe. Wcześniej na grzeczne maile z pytaniem co się dzieje z zamówieniem nie raczył odpowiedzieć. Telefonu oczywiście nie odbiera jak się dzwoni.
Zobaczymy kiedy wpłynie zwrot pieniędzy.
Najlepsze, że towar który brałem jest nadal jakoby na stanie magazynowym.
Co za gość, po co robić taki cyrk i klientom oraz sobie robić problemy.

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

raz tam kupowałem, powiedzieli ze maga dostane od razu ale orka to trzeba poczekac , i tak czekałem pare miesięcy aż w końcu stwierdzili że paczek z hiszpani czy innej portugalii nie dostają już od dawna i w bólach kase zwrócili. z nimi trzeba ostro, od razu za morde łapać, krótko trzymać. bo na maile nie odpowiadają.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
ibniblis23
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 160
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ibniblis23 »

ja korzystalem z ich uslug troooche wczesniej, mianowicie jeszcze 2009 i juz byly z nimi takie same problemy. Na zamowienie zlozne, na 3 figurki czekalem ze 2-3 miesiace, w koncu sie wkurzylem i zadzownilem. Okazalo sie, ze jednej figurki nie ma i nie bedzie, wiec wysle te dwie i odda kase za te trzecia. Nie rozumiem, jak mozna przyjmowac zamowienia i kase na cos czego sie nie ma na stanie. Juz nie mowiac o tym, ze gdybym tam nie zadzownil to tez pewnie Bog wie ile bym czekal jeszcze, bo nie raczyli zadzownic. Tez cos oczywiscie plotl o intwentaryzacji ;p
“Never underestimate the power of sheer, bloody-minded spite”

ODPOWIEDZ