Felu

podforum do poszukiwania ludzi, zwłaszcza kontrahentów którzy w połowie transakcji zapadli się pod ziemię

Moderatorzy: Yudokuno, Big Boss M.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Danrakh
Falubaz
Posty: 1100
Lokalizacja: Legion Kraków klub pijaków ;)

Felu

Post autor: Danrakh »

Ktoś może zna Piotra "Fela" Felczaka z Warszawy?

Tydzień temu uzgodniliśmy transakcję i posłałem pieniądze, od tamtej pory nie dał znaku życia, ani nie pojawił się na forum, paczki niestety też nie otrzymałem...
Zniosę wszystko pod warunkiem, że to komplement.

Awatar użytkownika
marcus_cheater
Oszukista
Posty: 838
Lokalizacja: Karak Drazh

Post autor: marcus_cheater »

Znajdź go na fejsie, tam często bywa i się upomnij.:)
"Chcecie ustrzelić na milę goblina, poproście inżyniera o muszkiet, a zapyta, w które oko chcecie trafić."
Kadrin Redmane

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Miałem przyjemność z tym Panem robić interesy i wszystko poszło bez najmniejszego problemu. Licz sięz tym, że na świecie są tzw. zdarzenia losowe a i na poczcie paczka idąca tydzień to nie jest rzadkość. Ostatnio jednak paczka szła od mnie ponad 2 tyg a priorytet (phi który ponoć ma dojść w 2 dni) szedł ponad tydzień.

Radzę wziąć jeszcze chwilę na wstrzymanie a sprawa z całą pewnością się sama wyjaśni.

Awatar użytkownika
Malkolm
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 187

Post autor: Malkolm »

Vraith pisze:Miałem przyjemność z tym Panem robić interesy i wszystko poszło bez najmniejszego problemu. Licz sięz tym, że na świecie są tzw. zdarzenia losowe a i na poczcie paczka idąca tydzień to nie jest rzadkość. Ostatnio jednak paczka szła od mnie ponad 2 tyg a priorytet (phi który ponoć ma dojść w 2 dni) szedł ponad tydzień.

Radzę wziąć jeszcze chwilę na wstrzymanie a sprawa z całą pewnością się sama wyjaśni.
+1

Również brałem od Jegomościa parę rzeczy i przebiegło wszystko bez zarzutu. A co do opóźnień - w tym tygodniu dostałem paczkę kurierską z Lublina z zastrzeżeniem doręczenia w 12h, wysłaną 28.02 :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Ja też kupowałem od Fela i nie miałem żadnych problemów. Mam nadzieję że to tylko opóźnienie na poczcie, co im się niestety zdarza. Dwie paczki zostały wysłane do mnie w poniedziałek, oba priorytety, z Lublina doszła we wtorek, a z Warszawy jeszcze nie ma.. Niestety tak działa poczta..
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Danrakh
Falubaz
Posty: 1100
Lokalizacja: Legion Kraków klub pijaków ;)

Post autor: Danrakh »

Dzisiaj paczka dotarła. Felu przeprosił za opóźnienie (zwykły błąd w adresie odbiorcy), dorzucając w ramach rekompensaty gratis wart ok. 10-15% wartości pierwotnej transakcji, zatem z czystym sumieniem polecam tego Pana.

Temat na kłódeczkę.
Zniosę wszystko pod warunkiem, że to komplement.

ODPOWIEDZ