Milo

podforum do poszukiwania ludzi, zwłaszcza kontrahentów którzy w połowie transakcji zapadli się pod ziemię

Moderatorzy: Yudokuno, Big Boss M.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Milo

Post autor: Jasif »

Witam.
Miałem wykonać transakcję z tym użytkownikiem. Wywiązałem się ze swojej części umowy, ale Milo, pomimo zapewnień, że wyśle paczkę tydzień temu w piątek priorytetem, nie zrobił tego. Na moją prośbę o dowód nadania się wykręca.
Zna ktoś może tego użytkownika i może mi dać jego numer telefonu/może za niego poświadczyć? Chciałbym, żeby to było zwykłe nieporozumienie, ale spieszy mi się z wymianą i nie chcę, żeby ze mną pogrywał.
Dziękuję i pozdrawiam.
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Człowiek znany, pewnie jakieś nieprzewidziane opóźnienie ma.
Obrazek

Awatar użytkownika
Malkolm
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 187

Post autor: Malkolm »

Wchodzimy na targowisko, znajdujemy temacik tego użytkownika:

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=54&t=34563

Wchodzimy, klikamy linka na allegro, otwieramy którąkolwiek z aukcji , a tam dane kontaktowe podane w treści aukcji.

Na dodatek w "o mnie" podał drugi numer tel.

Pozdrawiam!
Obrazek

Szarik
Pseudoklimaciarz
Posty: 28
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Szarik »

Tez przy transakcji z nim sporo sie naczekalem nim figurki w koncu przyszly.

Awatar użytkownika
Marks
Falubaz
Posty: 1492

Post autor: Marks »

Cześć,

też robiłem z nim interes, wpłaciłem kase i czekam. Milo twierdzi, że wszystko trwa długo przez to, że z jego poczty paczki idą do większego ośrodka i dopiero stamtąd idą do celu. Jak jutro nie dostane paczki to do niego zadzwonię.
Puszka Pandory, o immersji w grach
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1
Nosił Wilk razy kilka, czyli inaczej o grach TellTale Games
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Dostałem paczkę, prawdopodobnie poczta zamuliła.
Wszystko się zgadza. Temat do zamknięcia.
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
bigees
Mudżahedin
Posty: 301
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: bigees »

teraz ja mam problem tym gościem.

figsy wysłał niby prawie miesiąc temu, ale nic do mnie nie dotarło. pmki odczytuje (późno, ale odczytuje), jednak nie odpisuje.

jak ma ktoś do niego maila / nr tel / nr gg, to będę bardzo wdzięczny.

z góry dzięki!
"Nigdy nie oszukuję i nie kradnę. Nie noszę także cylindra do płaszcza i nie wcinam bananów idąc ulicą, bo dżentelmen nie robi żadnej z tych rzeczy. Zrobiłbym jedno tak samo niechętnie jak drugie – bo jedno i drugie jest sprawą harmonii i dobrego smaku".

Awatar użytkownika
bigees
Mudżahedin
Posty: 301
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: bigees »

odradzam interesy z tą osobą - kasę wpłaciłem ponad miesiąc temu, a figurek nie ma.

kontakt zerowy, a dopiero po odnalezieniu na gg się odezwał i stwierdził, że nie ma nawet dowodu nadania, ale figurki wysłał...

jeżeli ktoś jeszcze został oszukany przez tę osobę, to proszę o kontakt, bo poważnie rozważam poinformowanie policji o całej sytuacji.
"Nigdy nie oszukuję i nie kradnę. Nie noszę także cylindra do płaszcza i nie wcinam bananów idąc ulicą, bo dżentelmen nie robi żadnej z tych rzeczy. Zrobiłbym jedno tak samo niechętnie jak drugie – bo jedno i drugie jest sprawą harmonii i dobrego smaku".

ODPOWIEDZ