Dastor

podforum do poszukiwania ludzi, zwłaszcza kontrahentów którzy w połowie transakcji zapadli się pod ziemię

Moderatorzy: Yudokuno, Big Boss M.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Dastor

Post autor: Afro »

Zapłaciłem człowiekowi 110zł za Thundertuska dwa tygodnie temu. Na początku odpisywał na wiadomości, później jakby przestał, bo niby był na działce (co nie przeszkadzało mu w odczytywaniu pw, widocznie działki nie obsługują klawiatur). W zeszły poniedziałek napisał, że wysłał paczkę priorytetem, nie doszła do dzisiaj. Prośby o potwierdzenie wysyłki zostają bez odpowiedzi. Ktokolwiek zna typa? Z tego co widzę na forum, to jest z Nemezis.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Myślę, że to jakieś nieporozumienie. Może poczta jeszcze nie dostarczyła? to w sumie dopiero z piątku przesyłka!
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Od zeszłego poniedziałku niby idzie, dlatego prosiłem o potwierdzenie wysyłki. Zero odzewu.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Pacek
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3404
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Pacek »

z poniedzialku zeszlego, Dymitr. Powinna juz byc jak Dastor wyslal ja priorytetem
The messanger bowed low. "Speak-speak" snarled the Grey Seer, to agitated to appreciate the fawning. "Unexpected complications, most powerful of the potentates" said the Scurrier. Before the creature finish,Grey Seer sent bolt of lightning to roast him alive."Bad news can always wait" thougt the mage..

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

@Afro, zapytaj się któregoś z trolli (Nemezis): Manfred, Kalafior, Kotlet, Rince, itd...
Ogólnie to Dastor jest osobą znaną w środowisku warszawskim i masterowym chyba też.
Obrazek

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

533807900

Dastor Cię nie oszukał na pewno, są wakacje i nie siedzi w necie non stop.

Zadzwoń i na pewno się dogadacie.


pozdro
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Pacek pisze:z poniedzialku zeszlego, Dymitr. Powinna juz byc jak Dastor wyslal ja priorytetem
tak wiem, źle przeczytałem. jestem pewny że sprawa się wyjaśni na dniach
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Paczka doszła dzisiaj, zawartości nie mam jak sprawdzić, bo jestem 350km dalej, ale wierzę, że wszystko jest ok. Wszystko wina wakacji ;)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

ODPOWIEDZ