Ździchu

podforum do poszukiwania ludzi, zwłaszcza kontrahentów którzy w połowie transakcji zapadli się pod ziemię

Moderatorzy: Yudokuno, Big Boss M.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Grodzio
Chuck Norris
Posty: 613
Lokalizacja: Lublin

Ździchu

Post autor: Grodzio »

Ma ktoś kontakt z tym użytkownikiem? Może być mail albo tel. Nie odpisuje mi na PMki i nie wiem co z moimi modelami jakie zakupiłem od niego ponad tydzień temu. Za wszelkie informacje z góry dziękuję.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Jesli to ten Zdzichu o którym mysle to kontaktu niestety nie mam ale o swoje modele możesz być raczej spokojny.
Obrazek

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Zdzichu taki jest;p troszke roztrzepany;) nalisz pm do uzytkownika denis lub irek_dwarf oni go pogonia;)

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Grodzio
Chuck Norris
Posty: 613
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Grodzio »

Dzięki za informacje. Szukałem dodatkowego kontaktu z nim, mam nadzieję że teraz się uda ;)

Awatar użytkownika
Grodzio
Chuck Norris
Posty: 613
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Grodzio »

Kontakt udało mi się dorwać więc uda mi się figurki dostać.

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

hahahahah chcesz jego numer ?
Kocitz pisze:Aha i nie jedziemy jakimkolwiek wehikułem z którym miał coś wspólnego: Solo, jego rodzina, jego przyjaciele/znajomi, jego najbliższe otoczenie [w tym SS] czy jakakolwiek osoba mająca styczność z Kiełbasą :lol:

ODPOWIEDZ