General Baga

podforum do poszukiwania ludzi, zwłaszcza kontrahentów którzy w połowie transakcji zapadli się pod ziemię

Moderatorzy: Yudokuno, Big Boss M.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sarmor
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 118
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

General Baga

Post autor: Sarmor »

Szukam kontaktu do Przemysława Szweda aka Generala Baga: http://forum.wfb-pol.org/memberlist.php ... ile&u=3704

albo

proszę o kontakt tych, którzy mieli z nim niemiłe doświadczenia i do dziś spraw nie rozwiązali.
Obrazek

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

zapomnij - to oszust - w Krakowie oszukał dużo ludzi - mnie naciął na 540 zł...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Wysyłam Ci PW.

Chciałbym też zaznaczyć że Przemysław Szwed nie jest członkiem klubu True Legion.
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

O widzisz to może ja się wypowiem bo znam już dużo osób które oszukał i wszystkich przed nim ostrzegam. Sprawa jest prosta, to gość który non stop ściemnia i kręci, uśmiecha się, mami , opowiada bajki a potem robi wszystkich w ch***. Tak więc jeżeli ktoś myśli że uda mu się z nim załatwić sprawę to niestety ale muszę go zmartwić ( i Ciebie też), zapadł się pod ziemię i nie wystawia nosa. Prawdopodobnie jest już dawno w innym mieście niż Krk i próbuje nabrać inne osoby.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

musisz poczekać tak z rok jak wróci ze Stanów, bo pewnie tam przebywa. Kontaktu brak jakiegokolwiek.

Niestety :(
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Sarmor
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 118
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sarmor »

Nie chcę z nim bezpośrednio nic załatwiać, szukam ludzi, którzy byliby skłonni złożyć wraz ze mną zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. W grupie zawsze raźniej.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

PiotrB pisze:zapomnij - to oszust - w Krakowie oszukał dużo ludzi - mnie nacią na 540 zł...
Na policji byłeś?

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

po interwencji w sklepie vanheim udało mi się odzyskać pieniądze. i figurki to było ze 2-3 lata temu. typ cały czas zwodził że już prawie kończy a potem odesłał nie malowaną armie. z tego co słyszałem już tam nie pracuje.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Z pierwszymi oznakami wiosny sezon na Szweda zostaje otwarty...

Polecam filmik: http://www.youtube.com/watch?v=CZFdoHL-W5s

Niestety osobnik czmychnął zanim się do niego zbliżyłem.

Awatar użytkownika
Sokół
Mudżahedin
Posty: 307
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Sokół »

Nie rozumiem, nie możecie mu napisać przy nicku "Oszust - nie robić z nim interesów", tu zwaracam się do moderatorów.
Skoro oszukał tylu ludzi i oszukuje kolejnych...

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Wiem, że to odkopywanie starego tematu, ale ktoś z was odzyskał pieniądze czy coś?
Mi też wisi kasę, ale jestem w gorszej sytuacji niż wy:
jak osobnik ten pracował w Vanaheimie (i nikt nie wiedział, że robi ludzi na szaro) to założyliśmy z nim w 4 osoby bloga malarskiego, na którym robiliśmy wspólne projekty (Sarmatia). Ja, moja narzeczona, właściciel Vana Bartek i pan Przemek.
Jak okradł ludzi z Krakowa (naszą trójkę też) i uciekł, to jeszcze długo musiałem się tłumaczyć odpisywać na maile ludziom, że nie mam z nim kontaktu i tak samo jestem poszkodowany. Tym bardziej to wkurza, że taki niesmak pozostał i mimo, że ze strony internetowej został dawno usunięty, to w swoich informacjach na facebooku ma dalej info, że jest w Sarmatii, a usunąć się tego nie da.
A wydawał się takim spoko gościem...
A z ciekawostek, napisał do mnie kiedyś gość, który go szukał i ww. osobnik podał mu dane i adres, ale posłużył się fałszywym nazwiskiem zamiast Przemysław Szwed, Przemysław Rutyna. LOL

ODPOWIEDZ