Gajowy

podforum do poszukiwania ludzi, zwłaszcza kontrahentów którzy w połowie transakcji zapadli się pod ziemię

Moderatorzy: Yudokuno, Big Boss M.

ODPOWIEDZ
hc-maciek
Wałkarz
Posty: 73

Gajowy

Post autor: hc-maciek »

poszukiwany , koleś ściemnia że wysłał paczke, potem zmyśla jakiś adres że niby przez pomyłkę wysłał a teraz juz z 10 dni nie odpowiada na wiadomość . co z nim zrobić ? :lol2:

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Z Gajowym już kiedyś były spore problemy...
Obrazek

Awatar użytkownika
Marks
Falubaz
Posty: 1492

Post autor: Marks »

Robiłem z nim interes, też trochę to trwało, też miało być szybciej wysłane, a nie było, ale figurkę otrzymałem, nieuszkodzoną, dokładnie taką jaka miała być. Wysłał mi numer przesyłki, jak już odpisał - twierdzi, i chyba tak jest, że ma ograniczony dostęp do internetu, dlatego zalecam cierpliwość.

Prócz mojego przypadku podobnie, z tego co mi wiadomo, wyglądało to z innym użytkownikiem forum, w tym samym czasie co ze mną. Pewnie skończy się dobrze.
Puszka Pandory, o immersji w grach
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1
Nosił Wilk razy kilka, czyli inaczej o grach TellTale Games
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Gajowy powrócił? :D
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

W wielkim stylu :lol2:
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

pytanie czy to ten sam Gajowy, bo widziałem ostatnio na trade człowieka z nickiem w stylu gajowy21 ;)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

heh do wysłania paczki na poczcie nie jest potrzebny internet, masz kase na koncie to wysyłasz i nie ściemniasz ludziom
w galeriach handlowych sa nawet poczty czynne w niedziel jakby ktos dlugo pracowal, wystarczy chcieć. znowu bedzie temat na kilka stron kto z Gajowym dealowal jak rok temu

do ogarnięcia siebie nie potrzebny jest internet, chyba, że ktoś żyje w świecie tibii 24/7 i brak netu to już inwalidztwo fizyczne i umysłowe
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
Wolff
Mudżahedin
Posty: 278
Lokalizacja: Mielec

Post autor: Wolff »

Mi wysłał numer paczki kogoś innego ale fixsy dotarły te co chciałem :) może ma jakieś problemy ?? nie skreślajmy go przedwcześnie

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Zamiast rzuac takie teksty moze powiecie o co wam chodzi chlopaki ? tez chce tego hellcanonna ale zrażacie ; p
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

hc-maciek
Wałkarz
Posty: 73

Post autor: hc-maciek »

no koleś jest niezły , odczytał wiadomość i nie raczył odpowiedzieć , juz powoli nie wiem co mam z nim zrobić :D

Awatar użytkownika
Mlody_Rusinek
Wałkarz
Posty: 60
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Mlody_Rusinek »

Nie zrażamy, tylko ja na swoją helkę i maruderów czekam już ponad miesiąc, paczki o numerze który dostałem poczta nie ma w systemie, a zdjęcie nadania napisał że wyśle tydzień temu i nie ma do tej pory... to trudno żebyśmy pisali, że wszystko ok :P no ale czekamy, chociaż to naprawdę nie powinno tyle trwać :(

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

No niestety deja vu, z Gajowym już były poprzednio podobne sprawy, ale skończyło się raczej OK (nie umiem już tamtego tematu znaleźć, jest tylko jeden: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=13&t=17042 ). Większość ludzi dostała swoje modele, choć niektórzy trochę zaczekali.

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Ja nie rozumiem, jak osoba która dopuszcza się takich czynów -czyli notorycznego nie wysyłania towarów - przez dłużżższy czas, na którą chcą osoby pokrzywdzone złożyć doniesienia na policję, jeszcze nie została zbanowana na forum.

Awatar użytkownika
Ryosuke
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 199
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Ryosuke »

2. Jako że jest to podforum na którym są ogłoszenia, Border Princes zaznacza że nie pośredniczy w żaden sposób pomiędzy sprzedawcą a nabywcą a tylko udostępnia miejsce na wyświetlanie ogłoszeń.
Chcesz zarabiać na prowizji od sprzedanych gier? Zapraszam do programu dla każdego youtubera,streamera oraz dla ludzi mających wśród znajomych graczy.G2A.COM

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Ryosuke, cytat, który wkleiłeś, dotyczy ewentualnej odpowiedzialności BP, a Bogins nie mówił o odpowiedzialności tylko o zdroworozsądkowym podejściu, z którego nie zwalnia żaden zapis regulaminu. Oczywiście kwestia ewentualnego bana to nie kilka wpisów tylko raczej dokładniejsza weryfikacja (żeby nie było, że już chcę kogoś krzyżować).

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Jak sytuacja? Modele dotarły?

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Gajowy znowu? OMFG :roll: :evil:

Awatar użytkownika
Mlody_Rusinek
Wałkarz
Posty: 60
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Mlody_Rusinek »

Do mnie jeszcze niestety nie :( ale z tego co wypytywałem to do niektórych jego kontrahentów już tak, wiec nie tracę nadziei :roll:

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Może administracja mogłaby przy nicku czy w podpisie dodać tekst Gajowemu, po którego przeczytaniu potencjalny nabywca skłoniłby się do przeczytania tego wątku ;)

Awatar użytkownika
Raw
Warzywo
Posty: 19

Post autor: Raw »

Jak macie jego dane, wystarczy go znaleźć na facebooku, popisać do jego znajomych i wyjaśnić im sytuacje, napisać do niego co się zrobiło. Znajomi to najgorsza opcja dla niego jaka może być (o ile wogóle ich ma jak tak w kulki leci).

Znam ten sposób z fora airsoftowego i w moim przypadku zadziałał na 3 z 4 osób. :)
Pozdrawiam. Dajcie znać jak sie wyjaśni wszystko.

ODPOWIEDZ