ArthooRo

podforum do poszukiwania ludzi, zwłaszcza kontrahentów którzy w połowie transakcji zapadli się pod ziemię

Moderatorzy: Yudokuno, Big Boss M.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

ArthooRo

Post autor: Barth »

Chciałem ostrzec wszystkich przed oszustem uzytkownikiem

ArthooRo - Artur Kozłowski z Warszawy.

Miesiąc temu kupiłem od niego przez forum bitsy, za na szczęście, nie dużą kwote. Pieniądze przelałem na jego konto od razu co następnego dnia potwierdził, pisząc że wyślę obiecane rzeczy.
Od tego czasu dwa razy już pisał, ze paczke wyśle "nastęnego dnia". Nie odpsuje na pmki, twierdząc że na forum nie zagląda, podczas gdy privy do niego dochodza a na forum jest co najmniej dwa razy dziennie.

Zawierzyłem gościowi, wierząc w uczciwość forumowiczów, z resztą robiłem z ludźmi tutaj interesy na o wiele większe kwoty nie raz i wszystko było ok.

Dlatego mając na uwadze dobro wszelkich internetowych trade'ow chciałem Was przed nim ostrzec.

Może by sie przydał jakiś taki dział, w którym można zamieścić jakieś opinie o swoich kontrahentach coś jak możliwość zamieszczenia komenta do transakcji na allegro.

Awatar użytkownika
MadMax
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Pisz

Post autor: MadMax »

Ja też ostrzegam przed tym użytkownikiem. ArthooRo "działa" też na Allegro pod nickiem Gibraltazar. Kupuje i nie płaci. Nie nawiazuje kontaktu. Na szczęście Allegro zwróciło prowizje.


Uważajcie na transakcje z nim.
"War. War never changes".

TRAYE MAGNETYCZNE / PCV / MAGNESY. Najlepsza jakość !!! Najtaniej !!!


Ekspresowa Realizacja !!!

Awatar użytkownika
ArthooRo
Wałkarz
Posty: 90

Post autor: ArthooRo »

Środkowym palcem pozdrawiam Ciebie i twoje pmki.
Napisałem Ci sto razy, że nie miałem czasu nawet zajrzeć na forum. To, że mam w Google Chrome ustawione 10nowych kart (w tym forum Border Princes) nie znaczy, że codziennie zaglądam na każdą z tych stron.

Tego idiotycznego posta napisałeś chwile po tym jak się z Tobą skontaktowałem i w dniu, w którym prawdopodobnie otrzymałeś paczkę.

Nie życzę sobię aby ludzie wchodzący na forum uznali mnie za oszusta dlatego skasuj proszę ten post, bo jeżeli masz na swoim warsztacie moje bitsy to znaczy, że problem był jedynie w braku wolnego czasu.
Przeprosiłem kilka razy już za opóźnienie, więc nie widzę potrzeby dramatyzowania.
Chciałbym kiedyś na starość usiąść w fotelu, spojrzeć na półkę pełną pięknych figurek i powiedzieć:"wow"

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

Paczkę w końcu otrzymałem.
Po miesiącu od przelania kasy, na dodatek sam zainteresowany w końcu odpisał na fochu pmke z bluzgiem jak mogłem zamieścić ten post jak on nie miał czasu.

Sam mam mało czasu i mogę to bez problemu zrozumieć, ale zawsze trzeba odpisać i wytłumaczyc cała sytuację. Zwłaszcza jeżeli się podejmuje zoobowiązanie sprzedaży otrzymując wcześniej kase na konto.

Jeśli ktoś tego nie rozumie nie powinien robić żadnych interesów.

Awatar użytkownika
ArthooRo
Wałkarz
Posty: 90

Post autor: ArthooRo »

Z jakim bluzgiem? Człowieku, zacznij może czytać Słownik.
Paczkę otrzymałeś, chociaż miała ona długą droge do twojego Piszu, więc nie widze w czym problem.
Po raz kolejny mam Ci napisać, że nie miałem czasu jej wcześniej wysłać?
Nie umawialiśmy się na żadną datę, nie uprzedziłeś mnie nawet, że przelewasz pieniądze na konto, więc w takiej sytuacji najlepiej poskarżyć się na forum, że jestem oszustem itd.
Chciałbym kiedyś na starość usiąść w fotelu, spojrzeć na półkę pełną pięknych figurek i powiedzieć:"wow"

Awatar użytkownika
ArthooRo
Wałkarz
Posty: 90

Post autor: ArthooRo »

Pan MadMax zapomniał dodać, że po tym jak otrzymał zwrot od Allegro (prawdopodobnie 50 groszy) wystawił mi negatywny komentarz. Szkoda słów.
Chciałbym kiedyś na starość usiąść w fotelu, spojrzeć na półkę pełną pięknych figurek i powiedzieć:"wow"

Awatar użytkownika
s.lemur
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 41

Post autor: s.lemur »

Ziomek, nie buracz. Jak już Ci się tak nie chciało wysyłać, to było trzeba matkę wysłać na pocztę :D
Obrazek

kevinior
Chuck Norris
Posty: 535

Post autor: kevinior »

Zachowaj trochę kultury Panie s.lemur i nie czepiaj się czyichś rodziców, bo np ktoś może nie mieć ich już i wtedy to inaczej się odbiera. Tyle w temacie przepraszam za takie śmiecenie tematu, ale nie mogłem się powstrzymać od skomentowania tak Prostackiego zachowania, jakim wykazał się użytkownik s.lemur. Wybaczcie za śmietka jeszcze raz.
Ja na moim kutrze, sam sobie sterem, wędkarzem i rybą !

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

moze jeszcze ktos ma cie ostrzec ze przelewa ci pieniadze i czekac az laskawie potwierdzisz czy przyjmiesz ten dar. Bo moze akurat nie masz czasu i lepiej by poczekal z miesiac.
Szanuj kontrahenta swego jak siebie samego.

Dzieki za inf zwlaszcza za allegro.
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
Wojteq
Chuck Norris
Posty: 570
Lokalizacja: Radom/Kraków

Post autor: Wojteq »

ArthooRo pisze:Pan MadMax zapomniał dodać, że po tym jak otrzymał zwrot od Allegro (prawdopodobnie 50 groszy) wystawił mi negatywny komentarz. Szkoda słów.
Eeee.. przecież to za takie rzeczy otrzymuje się negatywy. I zwrot od allegro nie ma tu nic do rzeczy.

Awatar użytkownika
s.lemur
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 41

Post autor: s.lemur »

popieram i ja tez dziękuję za ostrzeżenie. Już kilka razy dzięki temu tematowi uratowałem swoją krwawicę i nerwy:) Pozdro
Obrazek

Awatar użytkownika
ArthooRo
Wałkarz
Posty: 90

Post autor: ArthooRo »

Fajnie, że do dyskusji dołączają się osoby trzecie, ale nie chciałbym, żeby mnie obrażano.
Nikt nic nie stracił, nikt nie ucierpiał, jedynie jeden Pan czekał przeze mnie za długo.
Nie rozumiem dlaczego zachowujecie się tak jakby wam ktoś miał nogi amputować, jeżeli nie dostaniecie tych plastikowych części.
Chciałbym kiedyś na starość usiąść w fotelu, spojrzeć na półkę pełną pięknych figurek i powiedzieć:"wow"

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

Bez sensu, że ciągniesz temat w takim toniem. Trochę pokory, zwłaszcza, że sam piszesz, że nie zrobiłeś tego co miałeś.
Umowa to umowa, nawet za głupie bitsy bez względu na kwotę.

Każdy ma prawo do wyrażenia opinii o sprzedającym/kupującym jeśli czuje, że nie został odpowiednio poważnie potraktowany.
Może nie zauważyłeś, ale ten dział jest od takich właśnie informacji.

Nikt tu ciebie nie zwyzywał od takich czy innych epitetów, więc spokojnie z tym obrażaniem.
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Poki co ArthooRo to ty prowokujesz:
Środkowym palcem pozdrawiam Ciebie i twoje pmki.
Z jakim bluzgiem? Człowieku, zacznij może czytać Słownik.
Zbastuj prosze, bo Ty dales ciala, a nie uzytkownicy, ktorzy wywiazali sie z umowy (placac za towar).
Prosilbym reszte tez o troche lzejszy styl pisarski ;)

ODPOWIEDZ