Sebollus

podforum do poszukiwania ludzi, zwłaszcza kontrahentów którzy w połowie transakcji zapadli się pod ziemię

Moderatorzy: Yudokuno, Big Boss M.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shenq
Chuck Norris
Posty: 660

Sebollus

Post autor: Shenq »

Czy ktoś zna, ma kontakt z tą osobą? od 8 sierpnia nie wysłał mi figurek za które zapłaciłem. wyłączył telefon i nie odpisuje na PM.
Wiem że takich osób jak ja jest więcej.

boruta78
Warzywo
Posty: 11

Post autor: boruta78 »

też już od miesiąca czekam na paczke i nic ......poza poczta orange i brak wogóle odzewu na mailu :? wysłałem kase i nic żadnej nawet odpowiedzi na mailu skąd zwłoka itp ,czekam ten tydzień jeszcze bo ktoś powiedział że do końca tygodnia zeszłego miał powysyłąć czyli do środy czwartku powinno być ehh

Awatar użytkownika
Nebiros
Mudżahedin
Posty: 230

Post autor: Nebiros »

Poszukiwanym najprawdopodobniej jest :

Sebastian Wojtyczka
Piastów 5/193
40-866
Katowice.

tel. 696127479

boruta78
Warzywo
Posty: 11

Post autor: boruta78 »

ano zgadza sie niestety :[

Awatar użytkownika
Shenq
Chuck Norris
Posty: 660

Post autor: Shenq »

Może ktoś jest z Katowic i go zna osobiście?

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

Hej znam Sebollusa ostatnio miał sporo problemów, nie wdając się w szczegóły przedwczoraj wrócił do mieszkania w którym są figurki. Wczoraj byłem w tym mieszkaniu i wszystkie jego figurki są ładnie zapakowane w pudełka i zaadresowane - jeśli się nie mylę teradony, salki , razorki, saurusy, kameleony. W międzyczasie stracił swój telefon, numer itp. Rozmawiałem z nim o tym i podejrzewam ,że na dniach zostaną figurki wysłane. Pozdrawiam

P.S. pragnę poinformować ,że jestem tylko jego znajomym ,a nie Sebollusem.
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
Shenq
Chuck Norris
Posty: 660

Post autor: Shenq »

Dzięki za info

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Chłop miał wypadek wpadł pod tramwaj ale wyjdzie z tego, co prawda drewnianą bądź plastikową nogą ale tak to jest jak nie przestrzega się 2 prostych zasad, pierwsza zasada spójrz w lewo a następnie w prawo, druga zasada ponownie spójrz w lewo.
Nie martwcie się o wasze modele na 100% trafią do was.

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Znam osobiście, ostatnio nam się kontakt zerwał, ale to uczciwy gość.
Obrazek

Awatar użytkownika
Nebiros
Mudżahedin
Posty: 230

Post autor: Nebiros »

Ma z Nim ktoś jakiś kontakt wie coś więcej lub jak można się z nim skontaktować ?

boruta78
Warzywo
Posty: 11

Post autor: boruta78 »

otrzymał ktoś już jakieś wieści lub paczki ??

kapcerz
Pseudoklimaciarz
Posty: 33

Post autor: kapcerz »

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie...

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Solo pisze:Chłop miał wypadek wpadł pod tramwaj ale wyjdzie z tego, co prawda drewnianą bądź plastikową nogą ale tak to jest jak nie przestrzega się 2 prostych zasad, pierwsza zasada spójrz w lewo a następnie w prawo, druga zasada ponownie spójrz w lewo.
Nie martwcie się o wasze modele na 100% trafią do was.
czytacie może ze zrozumieniem? Sebollus to porządny chłop, nie zawala ot tak niczego.
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Prawie dwa tygodnie minely od postu Sola a to tylko Solo... Maja prawo sie niecierpliwic

Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalk 4
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Shenq
Chuck Norris
Posty: 660

Post autor: Shenq »

Czy któraś z osób znająca sebolusa może wybadać jak wygląda sytuacja? Ostatnio Zeppelin pisał że widział spakowane paczki ale figurek nadal nie otrzymaliśmy, ja już czekam prawie trzy miesiące

Awatar użytkownika
Nebiros
Mudżahedin
Posty: 230

Post autor: Nebiros »

Ja wiem, że powinniśmy cierpliwie czekać ale przydałaby się jakaś informacja od sprzedającego czy choćby kilka słów wyjaśnień. Czy ma ktoś jakiś numer kontaktowy tel, mail, fb, czy jaki kolwiek inny sposób na kontakt i załatwienie w końcu tej sprawy lub też możliwość wysłania już "zapakowanych " modeli aby trafiły do nabywców ??

boruta78
Warzywo
Posty: 11

Post autor: boruta78 »

u mnie to samo trzeci miesiąc już bije a tu ani paczki ani odzewu . czyli co ? kasa w błoto poszła??

kapcerz
Pseudoklimaciarz
Posty: 33

Post autor: kapcerz »

I jak, ma ktoś jakieś informacje? Powoli nie wiem co o tym wszystkim myśleć.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Zeppelin ogarnia temat. Postaramy sie to jakos zalatwic.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

Hej. Razem z Jankielem udało nam się ogarnąć temat. Wysłałem wszystkie paczki dzisiaj ( 14.11.2014 r około godziny 13 ). Wysłałem ekonomikiem , ponieważ opłacałem z własnych pieniążków. Jednak nie mogę mieć pewności ,czy w paczkach było wszystko i czy każdy swoją paczkę dostał. Dlatego prosiłbym , aby każdy wysłał wiadomość w tym temacie Kto co zamawiał i ile pieniążków przelał i potwierdził dostanie czy zawartość paczek jest zgodna z zamówieniem. Niestety nie mam wglądu w PW i esemesy miedzy Wami a Sebollusem dlatego proponuję takie rozwiązanie. Mam nadzieję ,że w 2 tygodnie uda nam się wspólnie rozwiązać i zamknąć temat.

Nie istnieje na razie szansy na kontakt z Sebollusem w żaden możliwy sposób prócz osobistego spotkanie ( a i o to nie łatwo )

P.S. przypominam ,że nie jestem Sebollusem tylko jego starym znajomym pragnącym rozwiazać tę przykrą sprawę.

ODPOWIEDZ