Allegro - tr00f

podforum do poszukiwania ludzi, zwłaszcza kontrahentów którzy w połowie transakcji zapadli się pod ziemię

Moderatorzy: Yudokuno, Big Boss M.

ODPOWIEDZ
Kamyk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128

Allegro - tr00f

Post autor: Kamyk »

Hej, zakupiłem od użytkownika tr00f na allegro model i jak można się domyślić nie dostałem go. Niepokojący jest fakt braku jakiejkolwiek odpowiedzi na maile, spór allegro, czy też cały czas wyłączonego telefonu. W danych konta i stronie o mnie przewijają się dane 2 osób: Tadeusza F. i Dominika W. Pod adresem z allegro zarejestrowana jest ta firma, drugi adres to mieszkanie na Kabatach. Swego czasu użytkownik ten organizował zamówienia z "FW Discount", może ktoś coś kojarzy i wie jak pomóc? Od tamtego czasu na koncie pojawiły się nowe aukcje, więc zakładam, że nic strasznego się nie wydarzyło. Jak by ktoś miał wątpliwości - to nie jest model z FWD. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Awatar użytkownika
Aenoq
Wałkarz
Posty: 71
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Aenoq »

Skuteczny sposób, znajdź po danych użytkownika na facebooku, zacznij pisać do niego o sprawie i na jego tablicy , jak nie poskutkuje pisz do jego znajomych.
Ktoś może pomyśleć, że to chamski sposób, ale czy nie bardziej chamskie było zrobienie Cię w konia i nie wysłanie modelu ?
Mi nie na tym forum a na innym w ten sposób udało odzyskać się 3/3 paki :)
Powodzenia i pozdrawiam .
Jak ktoś chce pograć to :

WoW - Burning Legion/PW
BF4 PC - PW

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

pewnie model z Chin jeszcze nie dotarł :D

Kamyk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128

Post autor: Kamyk »

Modelu, który kupiłem nie ma w ofercie gw czy fw. Dzisiaj dostałem paczkę, trochę to trwało, kontakt po jakimś czasie się pojawił i sprawa załatwiona. Dziękuje za pomoc.

ODPOWIEDZ