Artur Dreslerski - Greyhawk40k

podforum do poszukiwania ludzi, zwłaszcza kontrahentów którzy w połowie transakcji zapadli się pod ziemię

Moderatorzy: Yudokuno, Big Boss M.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MadMax
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Pisz

Artur Dreslerski - Greyhawk40k

Post autor: MadMax »

Zakupiłem od tego użytkownika (Artur Dreslerski z miejscowości Białe Błota) na początku sierpnia sporo figurek do VC. Po ok tygodniu otrzymałem przesyłkę z figurkami jednak brak w niej było metalowego modelu Vargulfa (za którego zapłaciłem). Po zgłoszeniu tego braku Greyhawk40k dwukrotnie zapewniał mnie o jego wysłaniu i podawał lipne terminy nadania.

Użytkownik loguje się na portalu jednak nie odczytuje pm'ek ode mnie od 20 sierpnia. Telefonu też nie odbiera.

Greyhawk40k jest to najprawdopodobniej drugie/kolejne konto użytkownika Gajowy poszukiwanego w tym dziale za podobne "sprawy".

Po otrzymaniu Vargulfa mieliśmy dokonać jeszcze jednej transakcji (wymiany) jednak w zaistniałej sytuacji należy przestrzec przed nim przestrzec innych użytkowników.

Jeśli ktoś miał z nim ostatnio podobna sprawę ewentualnie kupił i otrzymał metalowego Vargulfa (za którego ja też zapłaciłem) to proszę o kontakt. Mam jego dane osobowe i sprawę skieruje do odpowiednich organów ścigania.
"War. War never changes".

TRAYE MAGNETYCZNE / PCV / MAGNESY. Najlepsza jakość !!! Najtaniej !!!


Ekspresowa Realizacja !!!

Awatar użytkownika
Drake
Chuck Norris
Posty: 434
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Drake »

Spokojnie, Gajowiec Ci wyśle Varghulfa. Facet jest po prostu tak zalatany że mogło mu to wypaść z głowy.

ODPOWIEDZ