Loku - Gałczyk Mateusz

podforum do poszukiwania ludzi, zwłaszcza kontrahentów którzy w połowie transakcji zapadli się pod ziemię

Moderatorzy: Yudokuno, Big Boss M.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
X.Maciek
Falubaz
Posty: 1445
Lokalizacja: Lubelskie Stowarzyszenie Gier Bitewnych "Moria"

Loku - Gałczyk Mateusz

Post autor: X.Maciek »

Witajcie forumowicze,

16 grudnia zakupiłem od tego Pana Box Temple Guardów. Kasa poszła jeszcze tego samego dnia. Dziś jest 14 stycznia, a przesyłka do mnie jeszcze nie dotarła. Od tamtej pory wysłałem do niego 5 wiadomości. Wszystkie pozostały bez odzewu, mimo tego iż Loku loguje się co kilka dni na forum.

Czy ktoś ma do niego jakiś lepszy kontakt niż forum? Chciałbym w końcu dostać to co zakupiłem, tym bardziej, że to miał być prezent na święta.

Pozdrawiam,
X.Maciek
"Armia baranów dowodzona przez lwa jest silniejsza niż armia lwów dowodzona przez barana"

Obrazek

Awatar użytkownika
X.Maciek
Falubaz
Posty: 1445
Lokalizacja: Lubelskie Stowarzyszenie Gier Bitewnych "Moria"

Post autor: X.Maciek »

Minęły kolejne 2 tygodnie i nic się nie zmieniło. Loku przestał się logować na forum zupełnie. Żadnego dodatkowego kontaktu od nikogo nie otrzymałem.

Czy w takim razie ktoś z Łodzi mógłby mu przekazać, żeby mi wysłał to co miał wysłać albo oddał kasę?
"Armia baranów dowodzona przez lwa jest silniejsza niż armia lwów dowodzona przez barana"

Obrazek

Awatar użytkownika
X.Maciek
Falubaz
Posty: 1445
Lokalizacja: Lubelskie Stowarzyszenie Gier Bitewnych "Moria"

Post autor: X.Maciek »

Minął kolejny miesiąc. Nic się nie zmieniło. Loku jest całkowicie nieosiągalny w dodatku nie wchodzi na forum. Oczywiście figurek jak nie było tak również nie ma.

Proszę kogoś kto go zna o kontakt na priv.
"Armia baranów dowodzona przez lwa jest silniejsza niż armia lwów dowodzona przez barana"

Obrazek

ODPOWIEDZ