Pytania i odpowiedzi

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Re: Pytania i odpowiedzi

Post autor: Ciara »

1.Rakietnica jak nie trafi to nie ma rerolla, bo tak jak wspomniałeś jest area attack 0.
2.Nie ma czegoś takiego jak kara za multipla, nie istnieje. Zwykle jest wliczona w aim score.
3.A czy czołg wgl ma handguna? Bo widzę tylko że ma steam cannona.
4.Tylko w naszej. Wording jest jasny. Na początku własnej fazy walki wręcz to odpalasz i trwa do końca fazy combatów.
Obrazek

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Nie posiada drugiego strzału, albo posiada ale nic nie oberwie.
Nie ma już czegoś takiego jak kara za multipla, ten modyfikator jest wliczony w statystykę broni.
To podchwytliwe pytanie, pewnie można by je rozważać gdyby nie to, że teraz inżynier siedzi wewnątrz czołgu i nie ma jak z niego strzelić ;) (czołg nie ma teraz handguna).
Tak wynika z opisu przedmiotu. Niestety.
Zależy od rozpiski.
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Wątpliwości rozwiane :wink:
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
mnp21
Chuck Norris
Posty: 533
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mnp21 »

Jeżeli jako heraditary spell biorę 1 z innego lore, to czy mogę do tego dobrać 6 z własnego lore? Niby jest zasada że 1 i 6 nie wolno brać, ale ta 1 jest tu jako heraditary spell...
Kiedyś grejtsłordy to były grejtsłordy, a nie jakieś "miecz + tarcza"...

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Nie możesz mieć 1 z tego samego lora.
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
mnp21
Chuck Norris
Posty: 533
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mnp21 »

Super, dzięki.

Jeszcze na szybko przed turniejem - czy jak mój oddział KO staje się Parent Unit dzięki Knight Commander, to mogę im wydawać normalnie rozkazy?
Kiedyś grejtsłordy to były grejtsłordy, a nie jakieś "miecz + tarcza"...

Luczi
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 181
Lokalizacja: Ulthuan

Post autor: Luczi »

Panowie imperialiści, jak bardzo wystaje demiś z kawaleryjskiej podstawki? Dziękuje i pozdrawiam.
He. BM.

Awatar użytkownika
ddr
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 183
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ddr »

Zależy jak go skleisz, ale praktycznie w ogóle - ładnie mieści się na podstawce.

Awatar użytkownika
mnp21
Chuck Norris
Posty: 533
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mnp21 »

Luczi pisze:Panowie imperialiści, jak bardzo wystaje demiś z kawaleryjskiej podstawki? Dziękuje i pozdrawiam.
Ze swojej, czyli 50x75 praktycznie nie wystaje. Dla mnie kawaleryjska to 25x50, a z takiej to raczej sporo wystaje, ale nie wiem czy o to chodziło :wink:
Kiedyś grejtsłordy to były grejtsłordy, a nie jakieś "miecz + tarcza"...

Luczi
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 181
Lokalizacja: Ulthuan

Post autor: Luczi »

Tak o 25 na 50 mi chodziło. Myślałem o konwersji ale chyba będzie ciężko..
He. BM.

kanti
Mudżahedin
Posty: 256
Lokalizacja: Rawa Maz

Post autor: kanti »

Czy z działa czołgowego mogę strzelac po ruchu ??

Awatar użytkownika
PiotrekN
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: PiotrekN »

Tak, tylko masz - 1 do trafienia za strzał po ruchu
Obrazek

Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Yamcha »

Hej!

Kupiłem za grosze zalany farbą i green stuffem model. Po zmyciu i usunięciu "konwersji" ukazał się czarodziej do imperium.
Zastanawiam się jakie to kolegium. Po kościach i dzikim zaroście zgaduję, że to busztyn. A może cień? A edycja to pewnie z 4-5, bo metal i taki dość bryłowaty.

Ale gdyby się ktoś mądrzejszy wypowiedział...

Obrazek

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Nie widać fotki :(

Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Yamcha »

Pytania o zasady ostatniej, oficjalnej edycji młotka, czyli 8.

Czy imperialny detachment, może działać normalnie na polu bitwy, czy tylko odpowiadać na szarże, gdy zagrożony jest regiment główny?

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Detachmenty zawsze działają normalnie, jak niezależne jednostki, a oprócz tego mają zasady wspierania jednostek macierzystych.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Yamcha »

Dziękuję za odpowiedź 😎

ODPOWIEDZ