WIELKI DRACON pisze:Robert Robson Mrozek Daemons of Chaos Rogaty Szczur Warszawa 300
Karol Malin Malinowski Daemons of Chaos XIII Kohorta Gdynia 294
Łukasz Thurion Łuczyński Warriors of Chaos Snot Gdańsk 288
Piotr Green Knight Panufnik . Bastion Warszawa 283
Michał Servitor Wojtkowiak Lizardmen Snot Gdańsk 277
Maciej Dziop Dziopak Warriors of Chaos Moria Warszawa 273
Karol Młody Pietrowicz Skaven Snot Gdańsk 268
Paweł Paffeu Koszowski Lizardmen Skaven Blade Wrocław 264
Łukasz Jagal Jagalski Bretonnia Snot Gdańsk 259
Jacek Xet Grotha High Elves Draconis Rumia 255
Tomasz Hudy Chudziński Dwarfs Ad Astra Zielona Góra 251
Sebastian Wrubel Wróblewski Empire Zad Trolla Koszalin 247
Tomek Assur Szwedow Vampire Counts Moria Warszawa 244
Wojciech Gogol Gogola Dwarfs Snot Gdańsk 240
Maciej . Paraszczak Ogre Kingdoms Legion Kraków 237
Michał Kokos Moczulski Dwarfs Rogaty Szczur Szczecin 234
Michał Shino Rusinek Tomb Kings Moria Warszawa 230
Paweł Pierun Pierucki Daemons of Chaos TKF GRYF Tczew 227
Adam Duke Lewański Errantry War Bastion Warszawa 224
Ziemowit Ziemko Żywiołowski Lizardmen XIII Kohorta Bydgoszcz 221
Darek Dalmar Polit Wood Elves Inkwizytor Warszawa 219
Adam Rzymek Rzymowski Empire Snot Gdańsk 216
Konrad Dastor Jabłoński Dark Elves Kult Warszawa 213
Filip Klapcioo Serba Bretonnia Ad Astra Zielona Góra 210
Waldemar Kozioł Kozłowski Slayers XIII Kohorta Gdańsk 208
Daniel Siimson Wysocki Daemons of Chaos Animosity Szczecin Szczecin 205
Michał . Salamon High Elves BWT Rumia 202
Bartłomiej Fedek Fedyczak Vampire Counts Ad Astra Zielona Góra 200
Tomasz . Koszowski Orcs & Goblins . Wrocław 197
Mariusz Megi Megger Wood Elves XIII Kohorta Bydgoszcz 195
Karol Broda Brudkiewicz Wood Elves Snot Gdańsk 193
Filip Cosmo Górecki Skaven Zabrze 190
Patryk Niedbal Niedbalski Errantry War Bastion Warszawa 188
Andrzej . Dzedzej High Elves Snot Gdańsk 186
Dariusz Butan Butanowicz Vampire Counts Vendetta Jastrzębie Zdrój 183
Wojtek Eustis Michalski Warriors of Chaos Draconis Wejherowo 181
Marek Solo Kiełbasa Skaven Szybki Szpil Tychy 179
Paweł Zulus Zdanowicz Vampire Counts Front Wschodni Białystok 176
Michał Kołata Kołakowski Orcs & Goblins Jeźdźcy Hardkoru Piastów 174
Krzysiek Skaven Żelazko Skaven Legion Kraków 172
Błażej Bless Misztal Wood Elves Jeźdźcy Hardkoru Warszawa 170
Bartłomiej Nijlor Grzanka Chaos Dwarfs Oko Terroru Toruń 168
Michał Slanesh Żywczyk Lizardmen Kult Warszawa 165
Kuba Kowal Kowalczuk High Elves Spidergames Gdańsk 163
Paweł Big Pasiak Paszek Wood Elves XIII Kohorta Bydgoszcz 161
Michał Kubi Kubacki Daemons of Chaos Inkwizytor Legionowo 159
Błażej . Rajkowski Bretonnia . Gdynia 157
Karol Karlee Wyszkowski Empire Front Wschodni Białystok 155
Jakub . Michalec Vampire Counts . Gdańsk 153
Oskar . Górka High Elves Legion Kraków 150
Krzysztof Guzka Kawczyński Orcs & Goblins SpiderGames Gdańsk 148
Karol Drwal Juralewicz Vampire Counts Snot Gdańsk 146
Artur Gajowy Dreslerski Warriors of Chaos XIII Kohorta Bydgoszcz 144
Gabriel Muniek Białecki Wood Elves Jeźdźcy Hardkoru Piastów 142
Karol Kreol Kurzawa Dark Elves BWT Gdynia 140
Andrzej Andrew Orliński Dwarfs XIII Kohorta Bydgoszcz 138
Mateusz Mati Wanta Dwarfs BWT Gdynia 136
Krzysztof Dimmu Gotowicz Vampire Counts XIII Kohorta Bydgoszcz 134
Grzegorz Lindal Laskowski Wood Elves Animosity Szczecin Szczecin 132
Michał Hrabia Trojanowski Vampire Counts Ad Astra Zielona Góra 129
Marcin . Szelewicki Orcs & Goblins . Gdynia 127
Marcin Raptor Czaja Lizardmen Legion Kraków 125
Daniel Manfred Gronowski Wood Elves Kult Marki 123
Piotr Marian Fąfara Wood Elves Kult Warszawa 121
Bartek Loki Tetzlaff Wood Elves BWT Gdynia 119
Marcin . Dorobek Wood Elves . Malbork 117
Krzysztof Kołek Kołtan Empire Snot Gdańsk 115
Radek . Tarasiewicz Orcs & Goblins Miscast Olsztyn 113
Sławek Blasz Jaworski Dark Elves XIII Kohorta Bydgoszcz 111
Błażej Anglachel Mykowski Wood Elves TKF GRYF Tczew 109
Michał Mike Kawczyński Vampire Counts Spiders Games Gdańsk 107
Adrian Chory Choromański Skaven Snot Gdynia 105
Piotr Dębek Dębkowski Bretonnia Jeźdźcy Hardkoru Piastów 103
Krzystof Fisch Fischer Skaven Jeźdźcy Hardkoru Warszawa 101
Tomasz Esgaroth Stanik Daemons of Chaos Draconis Gdańsk 100
Łukasz Bladeweaver Schutzmann Wood Elves Draconis Gdańsk 100
Jakub Dead Łubkowski Vampire Counts Draconis Wejherowo 100
Wojciech Scimitar Łubkowski Dark Elves Draconis Wejherowo 100
Basia Laurelin Stark Bretonnia Draconis Rumia 100
Wojciech Jaszczur Gładysiak Lizardmen Strefa Zero Poznań 99
Rafał Raf Stokrocki Empire FKCC Gdańsk 97
Marek Golus Golan Bretonnia Earthshaker Legionowo 94
Jakub Kroolik Królikowski Bretonnia Snot Gdańsk 92
Tomasz Jason Jarosz Lizardmen Draconis Gdańsk 90
Łukasz Haldir Halman Wood Elves Draconis Wejherowo 88
Jan Jasiuuu Leszczyński Beasts of Chaos Kult Warszawa 86
Sebastian . Kozak Empire . Szczecin 84
Łukasz . Dudzic Wood Elves Szybki Szpil Tychy 82
Paweł LinuX Linek Vampire Counts Powergamers Warszawa 80
Dominik . Kozłowski Empire Animosity Szczecin Szczecin 78
Mateusz Kurka Kurowski Empire Ad Astra Zielona Góra 76
Krystian Piszczałka Krych Dark Elves Rogaty Szczur Gorzów Wlkp. 74
Jacek Severian Kaczmarski High Elves . Warszawa 72
Robert Szczur Sońta Wood Elves Zad Trolla Szczecin 70
Maciej Snajper Dobrowolski Beasts of Chaos Ad Astra Zielona Góra 68
Jakub Ruchacz Falkowski Dwarfs Earthshaker Legionowo 66
Kamil Inferno Pocałujko Orcs & Goblins Front Wschodni Białystok 64
Krzysztof Mapet Adamczyk Lizardmen Snot Lidzbark Warm. 62
Łukasz Młody Majchrowicz Dark Elves XIII Kohorta Bydgoszcz 60
Michał Stig Hutek Daemons of Chaos Animosity Szczecin 58
Maciej Rogal Rogiński Skaven Zad Trolla Koszalin 56
Grzegorz Heinrich Pawlikowski Vampire Counts TKF GRYF Tczew 54
Jakub Thain Skibicki Orcs & Goblins Front Wschodni Białystok 52
Łukasz Pająk Frankiewicz Lizardmen BWT Gdynia 50
Piotr Ksin Dzwonkowski Dwarfs TKF GRYF Starogard Gd. 47
Kuba Kotlet Kotela Wood Elves Bastion Warszawa 45
Tomek Zaleś Zalewski Lizardmen Zad Trolla Koszalin 43
Dariusz . Mastrowski Skaven . Tychy 41
Tomek . Piotrowski High Elves Animosity Szczecin 39
Damian Dydu Drzystek Wood Elves Legion Dankowice 37
Grzegorz Tars Lorenc Dwarfs Animosity Szczecin Szczecin 35
Michał Młody Pająk Frankiewicz High Elves . Gdynia 33
Wojtek Kędziorson Dubaniewicz Ogre Kingdoms Rogaty Szczur Gorzów Wlkp. 31
Mariusz Kielon Kiliszek Vampire Counts Earthshaker Kąty Węgierskie 29
Łukasz . Żyłka Empire Ad Astra Zielona Góra 27
Karol . Ruprecht Vampire Counts Ad Astra Zielona Góra 25
Filip Da Boss Szokalski Orcs & Goblins Zad Trolla Koszalin 23
Andrzej Viatroof Wiatrow Dark Elves . Szczecin 21
Paweł Pamela Kurpiel Dwarfs Rogaty Szczur Dębno 19
Michał Misiek Tarka Warriors of Chaos . Szczecin 17
Jacek . Pedrycz Ogre Kingdoms Zad Trolla Koszalin 15
Tomasz . Dorszyński Orcs & Goblins . Gdańsk 13
Piotrek . Pabis Empire Snot Gdańsk 11
Bogdan . Kotarski Dwarfs Snot Gdańsk 9
Łukasz Avender Spólnik Tomb Kings TKF GRYF Tczew 7
Michał Niewiadom Niewiadomski Orcs & Goblins Rogaty Szczur Międzyrzecz 5
Kamil Necromanter Matczak Bretonnia Miscast Olsztyn 3
Krzysztof Christos Stokrocki Wood Elves FKCC Gdańsk 1
Master Blaster 2008 pisze: Mariusz Kielon Kiliszek Vampire Counts Earthshaker Kąty Węgierskie 300
Jurek Furion Brzozowski Vampire Counts Strefa Zero Myślibórz 290
Robert Robson Mrozek Daemons of Chaos Rogaty Szczur Warszawa 282
Karol Młody Pietrowicz Skaven Snot Gdańsk 274
Damian Dydu Drzystek Wood Elves Legion Dankowice 266
Michał Gobos Konieczny Skaven Strefa Zero Poznań 259
Zbyszek Barbarossa Łobocki Vampire Counts Earthshaker Warszawa 253
Michał Kołata Kołakowski Orcs & Goblins Jeźdźcy Hardkoru Piastów 247
Michał Leśnik Jędrzejak Wood Elves Strefa Zero Poznań 241
Tomek Assur Szwedow Vampire Counts Moria Warszawa 236
Piotr Dębek Dębkowski Bretonnia Jeźdźcy Hardkoru Piastów 230
Piotr Blady Orłowski Orcs & Goblins Strefa Zero Poznań 225
Marcin Raptor Czaja Lizardmen Legion Kraków 221
Adam Duke Lewański Errantry War Bastion Warszawa 216
Tomasz . Koszowski Orcs & Goblins . Wrocław 212
Dariusz Butan Butanowicz Vampire Counts Vendetta Jastrzębie Zdrój 207
Bogusław Bogins Gordzelewski Beasts of Chaos Grom Świebodzin 203
Kacper Swieta_Barbara Bucki Orcs & Goblins Jeźdźcy Hardkoru Warszawa 199
Konrad Dastor Jabłoński Dark Elves Kult Warszawa 195
Piotr Morrok Otlewski Skaven Karak Var Wrocław 191
Michał Shino Rusinek Tomb Kings Moria Warszawa 188
Piotr . Głomski Empire XIII Kohorta Bydgoszcz 184
Maciej . Paraszczak Ogre Kingdoms Legion Kraków 180
Ziemowit Ziemko Żywiołowski Lizardmen XIII Kohorta Bydgoszcz 177
Tomasz Yarma Jarmoliński Warriors of Chaos Rogaty Szczur Świebodzin 173
Krzysztof Dimmu Gotowicz Vampire Counts XIII Kohorta Bydgoszcz 170
Mariusz Megi Megger Wood Elves XIII Kohorta Bydgoszcz 166
Mateusz Kędziorek Sanetra Dwarfs Legion Żywiec 163
Patryk Niedbal Niedbalski Errantry War Bastion Warszawa 159
Błażej Bless Misztal Wood Elves Jeźdźcy Hardkoru Warszawa 156
Bartłomiej Fedek Fedyczak Vampire Counts Ad Astra Zielona Góra 152
Piotr . Żerebecki Wood Elves Art. Madrin Legnica 149
Jacek Supeł Suplewski Dwarfs Moria Lublin 145
Kamil Krassus Krasuski Wood Elves Rogaty Szczur Gorzów Wlkp. 142
Paweł Paffeu Koszowski Lizardmen Skaven Blade Wrocław 139
Krzystof Fisch Fischer Skaven Jeźdźcy Hardkoru Warszawa 135
Mateusz Kurka Kurowski Empire Ad Astra Zielona Góra 132
Piotr Green Knight Panufnik . Bastion Warszawa 129
Piotr . Koszowski Vampire Counts . Wrocław 125
Robert . Cieślarczyk Vampire Counts . Nowa Sól 122
Krzysztof Sokół Sokołowski Wood Elves Crusaders Świebodzin 119
Jerzy . Łukaszewicz Skaven Art. Madrin Legnica 115
Piotr Lires Nowak High Elves Inkwizytor Warszawa 112
Michał Kokos Moczulski Dwarfs Rogaty Szczur Szczecin 109
Daniel Siimson Wysocki Daemons of Chaos Animosity Szczecin Szczecin 106
Krystian Piszczałka Krych Dark Elves Rogaty Szczur Gorzów Wlkp. 102
Jarek Jasiu Asztemborski Dwarfs Rogaty Szczur Gorzów Wlkp. 100
Andrzej Jerzyn Jarzyna Cult of Slaanesh Moria Lublin 100
Marek Buszman Buszkiewicz Bretonnia Rogaty Szczur Gorzów Wlkp. 100
Piotr Szmajson Szmajewski Wood Elves Rogaty Szczur Gorzów Wlkp. 100
Sławek Sławol Borysowski Dogs of War Rogaty Szczur Gorzów Wlkp. 100
Krzysztof Kołek Kołtan Empire Snot Gdańsk 99
Arkadiusz Romek Romański High Elves Rogaty Szczur Gorzów Wlkp. 96
Szymon Twardochleb Niedorezo Dwarfs Snot Gdańsk 92
Oskar . Górka High Elves Legion Kraków 89
Rafał Raf Stokrocki Empire FKCC Gdańsk 86
Dominik . Kozłowski Empire Animosity Szczecin Szczecin 82
Rafał Sasza Tyczyński High Elves Rogaty Szczur Gorzów Wlkp. 79
Adrian Meter Wysocki Warriors of Chaos Karak Var Wołów 76
Piotr Wyrwena Kras Tomb Kings Rogaty Szczur Gorzów Wlkp. 73
Tomasz . Frymark Skaven . Szczecin 69
Adrian Andy Władyka Dark Elves Strefa Nowa Sól 66
Wojtek Kędziorson Dubaniewicz Ogre Kingdoms Rogaty Szczur Gorzów Wlkp. 63
Justyna . Kubiak Tomb Kings .Strefa Zero Poznań 60
Krzysztof Christos Stokrocki Wood Elves FKCC Gdańsk 56
Mateusz Cieciu Cięciel Bretonnia Crusaders Świebodzin 53
Wojciech Jaszczur Gładysiak Lizardmen Strefa Zero Poznań 50
Dominik . Kamedulski Empire . Zielona Góra 46
Bartosz Hopedoom Majchrowicz Warriors of Chaos XIII Kohorta Bydgoszcz 43
Adam . Brożyna Bretonnia Ad Astra Zielona Góra 40
Michał Niewiadom Niewiadomski Orcs & Goblins Rogaty Szczur Międzyrzecz 37
Krzysztof . Łukaszewicz Dwarfs Art. Madrin Legnica 33
Piotr Gobas Grzybowski Empire Rogaty Szczur Gorzów Wlkp. 30
Kuba Kotlet Kotela Wood Elves Bastion Warszawa 27
Tomasz Wertyg Solich Vampire Counts Rogaty Szczur Gorzów Wlkp. 23
Bartek Baton Krajkowski Orcs & Goblins Rogaty Szczur Gorzów Wlkp. 20
Przemek Herkules Kowalczyk Orcs & Goblins Rogaty Szczur Gorzów Wlkp. 17
Paweł Pamela Kurpiel Dwarfs Rogaty Szczur Dębno 14
Sławek Blasz Jaworski Dark Elves XIII Kohorta Bydgoszcz 10
Grzegorz . Nowakowski Empire . Gorzów Wielkopolski 7
Konrad 4 Karabiny Dmowski Vampire Counts Moria Lublin 4
Leszek . Nagay Dark Elves . Szczecin 1
PS: Holan Arenie grał VC.Arena 2008 pisze:
Tomek Malal Hądzlik Daemons of Chaos Moria Wrocław 300
Dariusz Butan Butanowicz Vampire Counts Vendetta Jastrzębie Zdrój 289
Darek Dalmar Polit Wood Elves Inkwizytor Warszawa 280
Filip Cosmo Górecki Skaven Zabrze 271
Piotr Dębek Dębkowski Bretonnia Jeźdźcy Hardkoru Piastów 263
Adam Duke Lewański Errantry War Bastion Warszawa 256
Piotr Holan Holanowski Empire Inkwizytor Warszawa 249
Sebastian Bober Daszkiewicz Tomb Kings Vendetta Jastrzębie Zdrój 243
Tomek Assur Szwedow Vampire Counts Moria Warszawa 237
Wojciech Scimitar Łubkowski Dark Elves Draconis Wejherowo 231
Maciej Dziop Dziopak Warriors of Chaos Moria Warszawa 225
Tomasz Handełek Domagalski Lizardmen Inkwizytor Warszawa 220
Tomek . Miszta Wood Elves . Bytom 215
Michał Żaba Szczepaniak Bretonnia Inkwizytor Warszawa 210
Kacper Swieta_Barbara Bucki Orcs & Goblins Jeźdźcy Hardkoru Warszawa 206
Bartek Młody Białowąs Warriors of Chaos Inkwizytor Warszawa 201
Karol Młody Pietrowicz Skaven Snot Gdańsk 197
Bartłomiej Fedek Fedyczak Vampire Counts Ad Astra Zielona Góra 193
Jakub Jankiel Jankowski Dark Elves Rogaty Szczur Katowice 188
Maciej mm Moryc Wood Elves Moria Lublin 184
Aleksander Olo Preiss Beasts of Chaos . Katowice 180
Paweł Paffeu Koszowski Lizardmen Skaven Blade Wrocław 176
Damian Dydu Drzystek Wood Elves Legion Dankowice 172
Michał Kołata Kołakowski Orcs & Goblins Jeźdźcy Hardkoru Piastów 168
Szymon Twardochleb Niedorezo Dwarfs Snot Gdańsk 165
Marek Buszman Buszkiewicz Bretonnia Rogaty Szczur Gorzów Wlkp. 161
Maciej . Kos High Elves . Nowy Sącz 157
Błażej Bless Misztal Wood Elves Jeźdźcy Hardkoru Warszawa 153
Andrzej . Dzedzej High Elves Snot Gdańsk 149
Michał .Pawlak Pawlarczyk Empire . Gliwice 146
Piotr . Nowak Wood Elves Hobbit Nowy Sącz 142
Paweł LinuX Linek Vampire Counts Powergamers Warszawa 138
Tomasz Gremlin Kanclerski Wood Elves Hobbit Szczawnica/Kraków 135
Tomasz . Koszowski Orcs & Goblins . Wrocław 131
Kamil Kosmo Guzy Wood Elves Vendetta Jastrzębie Zdrój 127
Krystian Piszczałka Krych Dark Elves Rogaty Szczur Gorzów Wlkp. 124
Marcin Hypnotic Borowy Dark Elves . Kraków 120
Stanisław Crusader Scheiner Lizardmen Ordin Warszawa 116
Krzysztof Offspringman Żelaźnicki Dark Elves Kult Warszawa 113
Łukasz Sa!nt Pieniążek Empire . Nowy Sącz 109
Robert Robson Mrozek Daemons of Chaos Rogaty Szczur Warszawa 105
Mateusz Kurka Kurowski Empire Ad Astra Zielona Góra 102
Michał Shino Rusinek Tomb Kings Moria Warszawa 100
Maciej . Paraszczak Ogre Kingdoms Legion Kraków 100
Krzysztof Szafa Szafrański Dwarfs Bazyliszek Warszawa 100
Paweł Rusinek Rusin Wood Elves Legion Kraków 100
Krzysztof Kis Panufnik Orcs & Goblins Bastion Halinów 98
Paweł Charki Charkowski Orcs & Goblins . Kraków 94
Patryk Niedbal Niedbalski Errantry War Bastion Warszawa 91
Piotrek . Pabis Empire Snot Gdańsk 87
Krzysztof Kołek Kołtan Empire Snot Gdańsk 84
Robert Robak Malczyk Wood Elves . Zabrze 80
Łukasz . Żyłka Empire Ad Astra Zielona Góra 76
Tomasz Hudy Chudziński Dwarfs Ad Astra Zielona Góra 73
Krzysiek Skaven Żelazko Skaven Legion Kraków 69
Grzegorz . Szrednicki Wood Elves . Bytom 65
Roman . Husarski Dwarfs . Kraków 62
Marcin Raptor Czaja Lizardmen Legion Kraków 58
Piotr . Koszowski Vampire Counts . Wrocław 55
Marcin . Jabłoński Orcs & Goblins . Kraków 51
Adrian . Pałka Dark Elves Hobbit Nowy Sącz 47
Bartosz GarG Kanclerski Dark Elves Hobbit Szczawnica 44
Michał Kokos Moczulski Dwarfs Rogaty Szczur Szczecin 40
Paweł . Szczurek Orcs & Goblins Bocheńska Rzeźnia Bochnia 37
Maciej Snajper Dobrowolski Beasts of Chaos Ad Astra Zielona Góra 33
Marek Sobieś Sobiesiak Dwarfs . Wrocław 29
Patryk . Kurzydło Orcs & Goblins . Limanowa 26
Tomek Spazo Kmiotek Wood Elves . Katowice 22
Mirosław . Bajer Lizardmen . Kraków 19
Przemek . Rymer High Elves . Katowice 15
Andrzej . Gąsiorkiewicz Vampire Counts . Kraków 11
Bartosz Dibo Drajewicz Beasts of Chaos . Kraków 8
Mateusz Kędziorek Sanetra Dwarfs Legion Żywiec 4
Marcin Król Goblinów Salamon Orcs & Goblins . Katowice 1
Moim zdaniem określanie armii Imperium zaraz po Wampirach i Demonach jest trochę na wyrost. W dzisiejszych czasach nie ma już miejsca na Steam Tanki, są wytrzymałe ale żadko kiedy się spłacają.