Wywiad z Grahamem

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Cord
Chuck Norris
Posty: 398

Post autor: Cord »

Koleś chyba nie czytał innych army boków. Włócznia o ile wiem ma zasadę bicia z 2 szeregów w przypadku przyjmowania szarzy i w dalszych rundach walki wręcz a mimo to elfy ładują z 3 a panowie z DoW z 4 czyli słabość halabardników i włóczników nie leży w zasadach halabardy i włóczni tylko w niekompetencji pana cool gołąb b-52 i szkapa T-101.

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1545
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

O ile wiem włcznie i piki biją zawsze w danej liczbie rank i nie ma przy nich juz nic o zmianach ale nie pamietam jak jest dokładnie a i nie łatwo to spotkac bo mało kto to stosuje.

Awatar użytkownika
pelcu
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Z Zadupia

Post autor: pelcu »

Murass pisze:Graham nie pracuje w GW od czerwca 2006, wiec wysylanie mu rysunkow nie bedzie mialo jakiegokolwiek wpływu na przyszłe army booki do WFB :)
Mam nadzieję, że to była zemsta za podręcznik do empire...
Kona zniosę, Gołębia zniosę,,
Ale pogorszenie warunków wystawiania inżyniera... paranoja po raz pierwszy...
czaszki gdziekolwiek da je sie przykleić... paranoja po raz drugi...

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1545
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

aaa...wcale nie razi Cię to że każdy ołtarz jest pod kazdym względem gigantyczny a pątnicy mają farta jak mają choć 1 palec na dowolnej kończynie a każdy gość ma po 10 przyczepionych dokumentów? :D:D

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

pelcu pisze:czaszki gdziekolwiek da je sie przykleić... paranoja po raz drugi...
Dlaczego autor armybooka ma odpowiadać za prace działu projektowania figurek?
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Elgrond
Wodzirej
Posty: 699
Lokalizacja: Festung Posen

Post autor: Elgrond »

To na jakiej zasadzie oni robię te booki , tak ze o dzisiaj zrobimy sobie ten book o i ty sie ty m zajmiesz chyba na takiej zasadzie co ? . Każdy sobe rzepkę skrobie i potem sie spotykają po miesiącu i wychodzi to co wychodzi. Mi sie nie podoba to że można brać tyle czołgów , kiedyś było napisane że w imperium jest ich tylko kilka a teraz sie okazuje ze jest ich mnóstwo chyba o trwali fabrykę co ?
a nie lepiej wrzucić do rozpuszczalnika i później szczoteczką?

Awatar użytkownika
pelcu
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Z Zadupia

Post autor: pelcu »

Miało być poprawienie elastyczności armii.
A mamy:
Halabardników do d...
Inżynierowie, nikt nimi nie będzie grał. (Mam nadzieję, że gdy nie będą się sprzedawać ich figurki, to w jakimś WD wydadzą dodatek Szkoła Inżynierów z Nuln lub coś w tym stylu).

Powinna być opcja doadania 1 inżyniera w armii, jako dowódcę artyleri.
Jeżeli będzie on miał satystyki zwykłego człowieka to powinien kosztować ze 30-40 pts. Ale nie zabierać slota heros.

Brakuje mi Kultu Urlica. Myślałem, że chciaż w rare dodadzą Teutogen Guards, a zamiast tego obcięto kawalerię... Kawaleria z S4 As 2+ atakująca ostatnia za 21 pts. ...
Można się pociąć, zwłaszacza jak na półce stoji 16 pomalowanych Knights of the White Wolf...

Czołgi, to po prostu drogie modele na których dobrze GW zarabia.
No i na koniec... DLACZEGO NIE NAPISALI ŻE CZOŁG MOŻE JECHAĆ DO TYŁU np. 1/2, albo 1/4 tego co do przodu za 1 punkt pary. Najlepiej było by 1 punkt pary 1" w tył...
Tomash pisze:
pelcu pisze:czaszki gdziekolwiek da je sie przykleić... paranoja po raz drugi...
Dlaczego autor armybooka ma odpowiadać za prace działu projektowania figurek?
Bo wymyslił że imperium będzie miało mroczniejszy klimat... A nie sprecyzował "wyrobnikom", jak mają tą "po-mroczność" osiągnąć i odwalili kichę wrzucając wszędzie czaszki i szkielety.

Pociesza mnie tylko to, że mogło być gorzej...

Cord
Chuck Norris
Posty: 398

Post autor: Cord »

O tych halabardników mam największy żal bo niby podstawa imperialnej armii a nikt tego nie użyje, bo to wina zasad halabardy? Jakoś niektórym nie przeszkadzają zasady włóczni bić z 3 szeregów i do tego zawsze pierwsi. Po mojemu nowe Imperium jest zrobione byle jak.

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1545
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

Bylejaki człowiek to i bylejaki podręcznik

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Tez jestem tego zdania. Dobrze ze chociaz da sie tym grac (poki co, bo jak utrzyma sie ta tendencja szybkiego przepakowywania, to za 1.5 roku wszyscy beda mieli duzo grywalniejsze armie), bo jakby byla bylejaka armia i jeszcze niegrywalna to dopiero bylby żal.

ODPOWIEDZ