Wywiad z Grahamem

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Murass
Wałkarz
Posty: 81
Lokalizacja: Gdańsk

Wywiad z Grahamem

Post autor: Murass »

Czy ktos moze to czytal? W razie czego podaje linka: http://www.warvault.net/chat/transcript.php

Jest kilka ciekawych momentow, np dowiadujemy sie skad sie wziely srajace bombami golebie i mechaniczne konie - Graham zobaczyl jakies rysunki i uznal ze sa tak "cool", ze musial je dodac do army booka. Podobnie ze smokiem, smok jest cool, wiec go wrzucamy. Idiotyczne jest tez stwierdzenie, ze special slot jest teraz przeladowany, bo Imperium ma byc armia nastawiona na uzywanie piechoty.

Nieuzytecznosc halabardnikow w stosunku do miecznikow skwitowal stwierdzeniem, ze to wina zasad halabardy a nie jego. Z drugiej strony, jakby dac halabardzie zasade przebijajacy zbroje to moze bardziej by sie oplacalo ja brac. Nie rozumiem tez, czemu na sile chcial pozabierac jednostkom zasady specjalne. Niby latwiej sie dzieki temu gra, ale z drugiej strony prowadzi to do tego, ze na stolach beda armie niczym sie od siebie poza wygladem nie rozniace. Zreszta sam sobie w tym wzgledzie zaprzeczyl, dajac flagellantom nowa zasade.

Zeby nie bylo ze tylko marudze, to musze przyznac ze pare rzeczy mi sie podoba. Np pistolierzy, ktorzy moga teraz oddac wiecej strzalow, poza tym maja muzyka, nowi flagellanci, uwazam ze zmiana z T4 na T3 jest sluszna, no i maja ciekawa nowa zasade, ulepszeni kaplani, nizszy koszt jednostek no i zlikwidowanie state troopsom tych durnych bufiastych rekawow.

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Murass pisze:Jest kilka ciekawych momentow, np dowiadujemy sie skad sie wziely srajace bombami golebie i mechaniczne konie - Graham zobaczyl jakies rysunki i uznal ze sa tak "cool", ze musial je dodac do army booka. Podobnie ze smokiem, smok jest cool, wiec go wrzucamy. .
Jak widać pracownikom GW trzeba uważnie dobierać obrazki do oglądania żeby nie natrafili na coś, co może zaszkodzić ich niedojrzałym umysłom...
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Błażej
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: Gdynia, BWT

Post autor: Błażej »

nie moge się doczekać książki do HE... 'smoki latają stadami' to jest cool wrzucamy... 8)

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

Murass pisze:zlikwidowanie state troopsom tych durnych bufiastych rekawow.
Najglupsze posuniecie GW, teraz za to chodza w long johnsach, ogolnie sexy rajtuzki

Ogolnie tragedia, "nigdy wiecej specjalnych zasad!" bo i po co, trudniej sie gra. "Mniej historii wiecej czaszek!" kolejny swietny pomysl, "brak pik bo tego nie da sie zrobic w plastiku" :(
a ci kolesie to chyba podstawieni przez gw, nie zebym wymagal aby go troche zbesztali za poityke calej firmy, ale troche popolemizowac by mogli a tu tylko "sure, it's good, yeah" dupowlazy...
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Może mu wyśle na emaila rysunek latającego Cold-one'a? Albo executora rozwalającego trzy smoki jednym cięciem miecza? Albo dark elf spearmena rozwalającego samodzielnie lance bretki?
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Murass
Wałkarz
Posty: 81
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Murass »

Graham nie pracuje w GW od czerwca 2006, wiec wysylanie mu rysunkow nie bedzie mialo jakiegokolwiek wplywu na przyszle army booki do WFB :)

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Powiedz mi kto pracuje i pisze książke do Dark Elfów. No i jaki ma email
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

moze ja napisze do gw ze wykonam ta sama robote 2 razy taniej :P
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

kurka_z_podworka pisze:moze ja napisze do gw ze wykonam ta sama robote 2 razy taniej :P
Dla mnie bomba. Twój numer e-maila podałeś. Mam nadzieję, że jesteś równie podatny na wpływ kultury obrazkowej.
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1547
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

Tak czytam i dochodze do jedynego oczywistego wniosku : ten człowiek jest idiotą...

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Rzymek pisze:Tak czytam i dochodze do jedynego oczywistego wniosku : ten człowiek jest idiotą...
Do tego nie trzeba wywiadu. Wystarczy armybook Imperium.
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

wywiad tylko to potwierdził...

mechaniczny koń- wrzuciłem go do podręcznika do Imperium, by niektórzy mogli go wystawić jako pierwsza próba budowy automobilu...

jakoś tak to było :P

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

No coz, teraz mnie juz nie dziwi dlaczego ten army book jest tak zjebany... skoro pisal go koles, ktory w zyciu byl na 2-3 turniejach, testowali to pewnie tylko w pare poniedzialkow i to pewnie kolejne dupowlazy z GW, a jednostki wrzucał do booka bo sa "cool" i zobaczyl fajne rysunki. Z kolei smok jest dlatego ze trzeba bylo zrobic imperialne zoo, bo fajna nazwa, a ze zwierzakow bylo za malo to co, dorzucimy smoka, bo smok jest bardzo cool. Halabardnicy slabi ? Niee, ja tak nie uwazam. A pytales sie zdania innych graczy ? Nieeee, bo po co, sam jestem graczem imperialnym, i mimo iz nie jezdze na turnieje, i jestem straszna lamą to sam wiem najlepiej. Po co mi opinie internautow... Normalnie przerażające. Dobrze ze nie pracuje juz w GW, przynajmniej nie spieprzy nastepnych bookow. Szkoda tylko tego imperium obecnego. Nie jest moze jeszcze takie niegrywalne, ale boje sie ze jak teraz wyjda nowe ksiazki pisane przez innych autorow to imperialisci nie beda mieli co na turniejach robic :P

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

moze w zwiazku ze swoim odejsciem ten jegomosc postanowil pozostawic gw taka smierdzaca kupe, szkoda tylko ze graczom tez sie dostalo :evil:
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1547
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

jedyne swiatełko w tunelu to ładne nowe modele...jakoś sie da grać a jak nie to na szczescie mam jeszcze armie do 40K :8

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

jakie ladne? to co bylo slabe tj state troops zostalo wymienione na jescze gorsze
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1547
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

ale genek lepszy pistolierzy lepsi warrior priesci lepsi

Awatar użytkownika
raf
Oszukista
Posty: 852
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn

Post autor: raf »

Ale zrzędzicie normalnie jak stare baby. To normalne jest, że w booku sa jednostki plewne którymi nikt nie będzie grał. Tak zawsze było i pewnie będzie. Nawet jeżeli by wszystkim unitom dać specjalne zdolności, to potem okaże się że są takie które mają specjalne zdolności lepsze i takie które mają je gorsze, przez co sa niewystawianymi plewami. Zreszta w każdej armi znajdziecie jednostki których nikt nie wystawia, więc Imperium nie jest pod tym względem wyjątkiem. Halabardnicy to plewy, więc wystawia się swordsmenów a halabardy jako detechmenty i tyle.

A to że podręczniki pisze się teraz pod najbardziej dochodowa kategorię wiekową, czyli 7-12 lat, to po prostu smutna prawda, którą trzeba zaakceptować albo przestać grać...

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

albo grac i ale nic nie kupowac
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
Legho
Plankton
Posty: 1

Post autor: Legho »

Koleś mnie normalnie zabił! Kto mu pozwolił pisać podręcznik?!
Konia nie skomentuje, bo już sto razy było to wałkowane, a poza tym i tak jest cool, że mucha nie siada ( :roll: ) . Ale hunstmenów mu nie wybaczę. Gdzie ja teraz upchnę to stado?! Kupy to się nie trzyma. Zarówno pod względem zasad jak i fluffu.

Inner circle w specialach boli, ale z tym się akurat zgadzam. Zawsze lubiłem masę łapserdaków zbitych razem w formację szumnie zwaną piechotą imperialną :D Kawaleria to tylko uzupełnienie. Zresztą Imperium od Bretonii też się musi jakoś różnić.

ODPOWIEDZ