Z kim do pary na parówkę

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
morgan10005
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: MSWiA Stare Babice

Z kim do pary na parówkę

Post autor: morgan10005 »

Z jaką armią łączycie się na parówki i w jakich kombinacjach?

Ja przeważnie z WE. Ja biorę full jazdy, a kumpel same łuki i jakoś to wychodzi.

Awatar użytkownika
Lucki Man
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 121
Lokalizacja: Szybki Szpil Tychy

Post autor: Lucki Man »

ja zazwyczaj tez z WE ostatnio jak gralem na parowce to ja mialem pristow i jazde z czolgiem kolega mial 3 razy driady,2 razy wildow,maga,biegacza i nawet sie spisywalo.

Awatar użytkownika
Toni
Wodzirej
Posty: 705
Lokalizacja: Opole

Post autor: Toni »

G*wno wiecie o dobrych sojuszach :D

Świetna jest kombinacja Imperium + Bretka - armie świetnie się uzupełniają, gdy grale i czołg grają po tej samej stronie nie ma przebacz dla przeciwnika :D

Polecam Bretońców :P
Berik ze słowackiego forum, o nowych planach wydawniczych GW pisze:10 plastovych idiotov za 25 libier, to nie je to krasa?

Awatar użytkownika
Bayard
Chuck Norris
Posty: 404
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bayard »

Też gram z Bretonią, ale nie używam czołgu:p Za to połączenie imperialnej artylerii i siły ognia z ich jazdą faktycznie jest mordercze;] (chyba że gra się przeciwko- przyznam, że nietypowemu- sojuszowi WE z WoC, wtedy jest na prawdę ciężko:/ ).

Awatar użytkownika
morgan10005
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: MSWiA Stare Babice

Post autor: morgan10005 »

Nasza artyleria i czołg są siłą przetargową w doborze sojusznika.

Na razie grałem w parze z WoCH, VC, O&G i WE. I tak najlepiej mi się gra z WE, a później Woch, natomiast z wampirami i goblinami da się grać po tej samej ale jakoś tak bez większej siły przebicia

Awatar użytkownika
mati.pl
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mati.pl »

a krasie? toż to mordercza kombinacja ognia i żelaza, poparta szarżami naszych blaszek plus duża antymagia ...
Obrazek

smigol
Wałkarz
Posty: 99
Lokalizacja: Piaseczno k. Wa-wy

Post autor: smigol »

Gram Krasiami i przed wczoraj grałem parówę z Imperium vs. VC i DE zmasakrowaliśmy wroga z kolegą (ogółem postawiliśmy na strzelanie i anty magię + ST).
Tuitio Fidei et Obsequium Pauperum - Dewiza Joannitów.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
mati.pl
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mati.pl »

i to jest słuszna koncepcja :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Tral
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 168
Lokalizacja: Piaseczno koło Wa-wy

Post autor: Tral »

smigol pisze:Gram Krasiami i przed wczoraj grałem parówę z Imperium vs. VC i DE zmasakrowaliśmy wroga z kolegą (ogółem postawiliśmy na strzelanie i anty magię + ST).


oj tam już się nie chwal poza tym kolega który grał VC była to jego pierwsza w życiu bitwa ...... nic dodać nic ująć

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Grałem ostatnio turniej parowy z orkami....on maszyny+kloce+świnie...ja maszyny kawa.....poszło nawet spoko..flufowo 0 klimatu ale dobre zbalansowanie i uzupełnianie się:
z demonami i he 11;9
z krasiami i orkami 12:8
no i ostatnia o podium wtopa 8;12 we+szczury i strata 3 miejsca na pocieszenie przeciwnikom urwaliśmy tyle pkt by zajęli 4 pozycje;d
Obrazek






_________________

ODPOWIEDZ