Greatswords - nieelitarna elita?

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Re: Greatswords - nieelitarna elita?

Post autor: #helion# »

jak dopakujesz Bironą to biją w tym samym czasie ale GS-y mają wtedy więcej ataków, z kolei jak wrzucisz WS 10 to takie halabardy trafiają GS-ów na 5+, nie ma co porównywać, mamy bardzo wyspecjalizowane jednostki i służą zupełnie do czego innego, mimo wszystko moim zdaniem GS-y są najbardziej uniwersalni :wink:
"(...)Imperium raz zaatakowane, zawsze kontratakuje(...)"
Kajus C+, Misja Kleopatra
Obrazek
GALERIA

Awatar użytkownika
Bizim
Falubaz
Posty: 1157
Lokalizacja: Bizim

Post autor: Bizim »

Halabardnicy są Corem co jest dla mnie wielką zaletą. Gram towarzysko i wrzucenie takich GS za 400 pkt (+ fcg + ewentualnie magiczny banner jak mam genka) zmniejsza ilość maszynek jakie mogę wystawić. Nie mówiąc już o jakiś pistoliersach.

Poza tym przy GS trzeba czymś zapchać cory co jeszcze zwiększa koszt wystawienia tego oddziału. Zastanawiam się jednak czy nie zmontować sobie takiego klimatycznego klocka, ale tutaj problemem są modele, goście nie wyglądają jakby mieli pełną płytę. :/
Spotkał się ktoś z fajną konwersją/zamiennikami GSów którzy są tak zakuci w stal jak na przykład KO?
Caius Ceplus pisze: Zaatakowane imperium kontratakuje.

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

niestety, nawet privateera Landsknechci nie są zakuci aż tak jak w modelach z 6-tej edycji, moim skromnym zdaniem, to właśnie te modele były najlepsze; alternatywą są Reiksguardzi piesi ale nawet na ebayu są diabelnie drodzy a zebrać 40 to już jakaś astronomiczna kwota wychodzi :evil:
"(...)Imperium raz zaatakowane, zawsze kontratakuje(...)"
Kajus C+, Misja Kleopatra
Obrazek
GALERIA

ODPOWIEDZ