Polska bez Empire na euro

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
krystian1wielki
Niszczyciel Światów
Posty: 4143
Lokalizacja: FENIX Włocławek/Gdańsk

Re: Polska bez Empire na euro

Post autor: krystian1wielki »

Wiesz jak GSy wypadną, flagusy wypadną tank i armaty też no to kurak będzie miał swoje miejsce :wink:

Awatar użytkownika
Byro
Niszczyciel Światów
Posty: 4058
Lokalizacja: Wudzyn - Ostland

Post autor: Byro »

Teraz na lokalu u nas sobie wziąłem gienia na gryfie z runefangiem :P A co tam.
Nie licząc bitwy z Krystianem gdzie pięknie na własne życzenie go straciłem to w sumie nawet coś tam zrobił.
W bitwie z DE petował rycerzy i jakąś tam piechotę, zaś w bitwie z OnG petował arachnoroka i pomógł w walce z klockiem z lordami wroga, acz w tym drugim zginął.
Za 100 pkt, brałbym go zawsze :)
Coma pisze:I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego.

Awatar użytkownika
krystian1wielki
Niszczyciel Światów
Posty: 4143
Lokalizacja: FENIX Włocławek/Gdańsk

Post autor: krystian1wielki »

Ale to raczej kiepska rekompensata za ucięcie prawie wszystkiego :wink: Przy czymś takim to empire nie ma wielkich nadziei na dobre wyniki.
Byro trza było siedzieć za tym obeliskiem a nie straszyć moich biednych halabardników :wink:

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

krystian1wielki pisze:Ale to raczej kiepska rekompensata za ucięcie prawie wszystkiego :wink: Przy czymś takim to empire nie ma wielkich nadziei na dobre wyniki.
Byro trza było siedzieć za tym obeliskiem a nie straszyć moich biednych halabardników :wink:
Wszystkie armie są przycięte... Imperium akurat jako jedno z najmniej przyciętych... Macie przynajmniej 2400...

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

Grolshek pisze:
krystian1wielki pisze:Ale to raczej kiepska rekompensata za ucięcie prawie wszystkiego :wink: Przy czymś takim to empire nie ma wielkich nadziei na dobre wyniki.
Byro trza było siedzieć za tym obeliskiem a nie straszyć moich biednych halabardników :wink:
Wszystkie armie są przycięte... Imperium akurat jako jedno z najmniej przyciętych... Macie przynajmniej 2400...
to i tak nie zmienia faktu, że tak pocięte WSZYSTKO zniechęca do uczestnictwa w turniejach; fakt mamy na tyle uniwersalną armię, że dalej możemy składać różnorodne rozpy; dwa Pegazy i BSB dalej wystawię, tylko jednym z lataczy będzie Gienio, nie będący generałem, no i trochę droższy; dalej idąc tym tokiem, czołg jest zbędny, jak wrócą monstery na stół, wróci też helblaster, mało tego ten compscore pozwala nam wziąć drugiego inżyniera, co spowoduje, że i helblaster i katiusza będą miały re-rolle artylerek :twisted: mortar może również służyć za cannon, mimo słabszej siły, dalej jest fajny dzięki centrze i indirectowi
"(...)Imperium raz zaatakowane, zawsze kontratakuje(...)"
Kajus C+, Misja Kleopatra
Obrazek
GALERIA

Awatar użytkownika
krystian1wielki
Niszczyciel Światów
Posty: 4143
Lokalizacja: FENIX Włocławek/Gdańsk

Post autor: krystian1wielki »

Damy w sumie radę ale przy takich cieciach to mamy prawie 9 edycję a nie tylko ograniczenia. Bardziej biedne będą pewnie krasie bo one jeszcze więcej maszynek wystawiają a i tam jeszcze cuś im ucinają. Mimo to mam nadzieję że nie będzie to już popularny format i będzie dużo turniejów BEZ euro

tilt112
Mudżahedin
Posty: 280
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: tilt112 »

Jesli te bzdurne zasady przejda i ludzie beda cos na tm organizowali to ja nie wiem co to bedzie ...
Max cosenow = 12, moze za niedlugo ich skroca do 6?
Ciemne elfy maja za to wybor. Albo hydra albo kociolek.
To jest totalny debilizm. Mam nadzieje ze ludzie na to nie pojdaa. To my tworzymy gre... Nie wiem wogole co to za tworzenie odrebnej gry, bo to nie jest warhammer

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Helion: doczytaj te zasady, chyba Max. dwóch herosów (czyli odpada opcja dwóch pegazistów i BSB).
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

Karli pisze:Helion: doczytaj te zasady, chyba Max. dwóch herosów (czyli odpada opcja dwóch pegazistów i BSB).
doczytałem, i napisałem przecież, jednym z nich będzie stary elektor, koszt o 30pts. większy raptem, ale też pancernie złożony, na wypasie, czyli ok. 200pts. za całość; drugim pozostaje kapitanek :wink:
"(...)Imperium raz zaatakowane, zawsze kontratakuje(...)"
Kajus C+, Misja Kleopatra
Obrazek
GALERIA

ODPOWIEDZ