Imperium Kefasa [warrior priest of ulric 27.04.12]

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Re: Imperium Kefasa [Warriors of Ulric 17.02.2912]

Post autor: Kosa »

super te demiwolfy :D
o stokroć ładniejsze niż kury.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Bizim
Falubaz
Posty: 1157
Lokalizacja: Bizim

Post autor: Bizim »

Fajne wilki. :)

Co do pancerza to faktycznie standardowy koński/demigryfowski raczej nie pasuje. To co mi przychodzi do głowy to taki pancerz jaki mają Crushery. Czyli jakieś płyty osłaniające grzbiet zwierzęcia.

Brakuje mi jeszcze jakiś łańcuchów przy pysku wilka tak aby dało się nim kierować. ;)
Caius Ceplus pisze: Zaatakowane imperium kontratakuje.

Awatar użytkownika
Martin von Carstein
Kradziej
Posty: 947

Post autor: Martin von Carstein »

Ja bym zrezygnował z bardingu. Po co? Lepiej się cieszyć ładną rzeźbą futra.
Te głowy jeźdźców też takie jakieś... punkowe, przez te irokezy. Łańcuchy przy pysku - stanowczo.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Mnie się głowy jeźdźców nie podobają przez te irokezy właśnie. Zamieniłbym je na głowy od Great swordów bo teraz wyglądają po prostu jak Space Wolvesy na kwadratowych podstawkach
Obrazek

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Głowy właśnie zostaną i fakt, że przypominają spejswolfsów mi absolutnie nie przeszkadza dlatego głowy zostaną. Nie jest to normalne imperium wiec normalne głowy imperium absolutnie odpadają. Przez te głowy właśnie wyglądają trochę fanatycznie i drapieżnie czyli dokładnie jak w mojej wizji takiej jednostki. Łańcuchy się pewnie pojadą aczkolwiek ja widzę też inny sposób kierowania takimi wilkami. Otóż jeździec jest zżyty ze swoim wilkiem, a wilk ze swoim panem. Ja głos swojego pana wilk wie gdzie się kierować. Ale to taka moja osobista interpretacja z przymrużaniem oka ;)
Co do tego bardingu to pewnie dodam jakieś delikatne elementy kolczugi na froncie pod szyją wilka i koło siedziska albo tylko tam. Jakoś też nie widzę sensu bawienia się w normalne bardingi bo te wilki rzeczywiście za ładnie wyglądają żeby cokolwiek z nimi robić.

Awatar użytkownika
Bizim
Falubaz
Posty: 1157
Lokalizacja: Bizim

Post autor: Bizim »

Kefas pisze:Ja głos swojego pana wilk wie gdzie się kierować. Ale to taka moja osobista interpretacja z przymrużaniem oka ;)

To już lepiej wytłumacz to tak, że rycerze kierują swoim wierzchowcem nogami (tak jak tatarzy). :)
Caius Ceplus pisze: Zaatakowane imperium kontratakuje.

Awatar użytkownika
wychwa
Oszukista
Posty: 865
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: wychwa »

Kosa pisze:super te demiwolfy :D
o stokroć ładniejsze niż kury.
Proszę cię , nie grzesz

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Bizim pisze:
Kefas pisze:Ja głos swojego pana wilk wie gdzie się kierować. Ale to taka moja osobista interpretacja z przymrużaniem oka ;)
To już lepiej wytłumacz to tak, że rycerze kierują swoim wierzchowcem nogami (tak jak tatarzy). :)
Walić tatarów ;) To świat fantasy i tam banalnie brzmiące "sterowanie głosem" jest jak najbardziej do przyjęcia. :D

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

To są te duże wilki z 40k ??
Bo wyglądają o wiele lepiej niż demigryfy :roll:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Tak to te większe wilki z 40k przypominam, że moja armia to twór który ma przypominać Kult Ulryka stąd te wilki ;)

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Obrazek
a taki barding? ;)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Afro pisze:Obrazek
a taki barding? ;)
:shock: dzięki wielkei Afro! To jest coś co mi jest do przyjęcia najbardziej... może nogi bym zignorowała el ten front jest spoko, a pod siedzenie jakaś narzutka kolcza ;)

Awatar użytkownika
Bizim
Falubaz
Posty: 1157
Lokalizacja: Bizim

Post autor: Bizim »

Montujesz armię z bitsami SW i Canisa nie znasz? :shock: :P

Przecież to pierwszy thunderwolf jaki ujrzał świat. :lol2: Codex Wilków miał premierę jakoś w 2009 roku i wtedy wyszedł też canis, a o ile pamiętam to thunderwolfy wyszły w tym roku dopiero. :P
Caius Ceplus pisze: Zaatakowane imperium kontratakuje.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Bizim pisze:Montujesz armię z bitsami SW i Canisa nie znasz? :shock: :P

Przecież to pierwszy thunderwolf jaki ujrzał świat. :lol2: Codex Wilków miał premierę jakoś w 2009 roku i wtedy wyszedł też canis, a o ile pamiętam to thunderwolfy wyszły w tym roku dopiero. :P
To akurat nie ma żadnego znaczenia i nic nie wnosi do tego tematu.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Tak finalnie będą wyglądać demiwolfy,zamiast lanc mają obusieczne topory zamiennik halabard:
Pewnie za jakiś czas dorobię sobie kolejną trójkę FCG:

Obrazek

Obrazek

a to rycerze KotWW skończeni i gotowi do malowania:

Obrazek

niestety Grand Master potrzebuje jeszcze dopieszczenia w rejonach młota bojowego:

Obrazek

wip BSB na piechotę:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Bizim
Falubaz
Posty: 1157
Lokalizacja: Bizim

Post autor: Bizim »

Jak się na to wszystko patrzy to aż się chce brać GS do ręki i samemu bawić się w lepienie ozdóbek... Ale przynajmniej w moim przypadku nic by z tego pewnie nie wyszło...


Bardzo fajne wykonanie, figsy prezentują się naprawdę wspaniale. :)
Caius Ceplus pisze: Zaatakowane imperium kontratakuje.

Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

Geniusz..

wytrwałości życzę :D
http://czopekblog.blogspot.com/
Kordelas pisze: Fluff nie wybacza.

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

Czy konie spod kawy są z VC (Blood Knight-ci)? Masakra, koniecznie wrzuć fotki jakich pomalujesz.
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

solider4 pisze:Czy konie spod kawy są z VC (Blood Knight-ci)? Masakra, koniecznie wrzuć fotki jakich pomalujesz.
Kefas pisze:
konie od kotww to rzeczywiście bloodknightowe rumaki dużo ładniejsze niż imperialne poczwary.

:wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

Okoń pisze:
solider4 pisze:Czy konie spod kawy są z VC (Blood Knight-ci)? Masakra, koniecznie wrzuć fotki jakich pomalujesz.
Kefas pisze:
konie od kotww to rzeczywiście bloodknightowe rumaki dużo ładniejsze niż imperialne poczwary.

:wink:

No dobra skupiałem się na fotach i nie doczytałem, też mi coś. :wink: :lol2:
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

ODPOWIEDZ