Imperium Kefasa [warrior priest of ulric 27.04.12]

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Imperium Kefasa [warrior priest of ulric 27.04.12]

Post autor: Kefas »

Dokonałem edycji tego posta bo moja koncepcja diametralnie się zmieniła wiec nie było sensu trzymać tych zbędnych informacji które mogłby wprowadzać czytających w błąd. Będzie to temat o mojej armii Imperium na którą generalnie będzie się składał Kult Ulryka. Ale inne "imperialne" rzeczy też będzie można tutaj znaleźć. Niestety czystym CoU kompletnie nie idzie teraz grać więc pomieszam sobie tą armię z Middenheim co da mi więcej możliwości przy konwertowaniu modeli. W tym pierwszym temacie będzie też miejsce na zbiorową galerię wszystkich skończonych modeli.
Zapraszam i smacznego!
Ostatnio zmieniony 2 maja 2012, o 08:53 przez Kefas, łącznie zmieniany 7 razy.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Po prawie dziewięciu miesiącach przerwy ot co mi się urodziło, wszystko in progress:
Koncepcję undead empire zostawiłem na boku bo jakoś mi nie wypaliła ale do niej jeszcze kiedyś wrócę.

Knights of the White Wolf:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Grand Master Templar of Ulric:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

KotWW & GMToU:

Obrazek

KotWW standard bearer:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Champion of KotWW:

Obrazek

Obrazek

Przyszły BSB:

Obrazek

Warriors of Ulric:

Obrazek

Mój "copy worktop":

Obrazek

To forma wdzięczności za jakąś konwersję... chyba zrobię z niego Warrior Piest of Ulric:

Obrazek

Dwa z trzech wilczków które pójdą na movement tray do KotWW:

Obrazek

Czekam na Wasze opinie!
Smacznego!
Ostatnio zmieniony 9 kwie 2012, o 15:05 przez Kefas, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

skąd te metalowe wilczki?? również myślałem nad fillerami do halabard w postaci wilków

Konie od knechtów to nie przypadkiem bloodknightowe??
"(...)Imperium raz zaatakowane, zawsze kontratakuje(...)"
Kajus C+, Misja Kleopatra
Obrazek
GALERIA

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

wilki z gamezone
konie od kotww to rzeczywiście bloodknightowe rumaki dużo ładniejsze niż imperialne poczwary.

Awatar użytkownika
Siena
Chuck Norris
Posty: 512
Lokalizacja: MKGB Północne Rubieże

Post autor: Siena »

Zapowiada się zacny oddział =D> Co to za metalowe pacyny, z których będziesz robił WoU?

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Siena pisze:Zapowiada się zacny oddział =D> Co to za metalowe pacyny, z których będziesz robił WoU?
Patrz post powyżej :D Nie będą oddzielnym odziałem ale zostaną umieszczone na movement trayach od KotWW.

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

Zacne zastosowanie dla Logana Grimnara :wink:
Konwersje ociekają zajebistością
=D> =D> =D>
Obrazek

Awatar użytkownika
Bizim
Falubaz
Posty: 1157
Lokalizacja: Bizim

Post autor: Bizim »

Super porównując do tego co nam GW serwuje w boxie rycerzy to Twoja wersja wgniata w ziemie i szczęka opada... :shock:
Caius Ceplus pisze: Zaatakowane imperium kontratakuje.

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

poczekajmy do nowego booka, chyba jednak nam odświeżą trochę tą armię, bo boxy z piechtą i kawą pewnie słabo schodzą :lol2:
"(...)Imperium raz zaatakowane, zawsze kontratakuje(...)"
Kajus C+, Misja Kleopatra
Obrazek
GALERIA

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3133
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Kefas, zniszczyłeś mnie tymi konwersjami, kwintesencja tego, jak powinny wyglądać białe wilki. Oddział po prostu powala na łopatki, a na pewno będzie jeszcze lepszy, jak już ich skończysz malować. Jaka kolorystyka? W ogóle jak oryginalnie wyglądają WW? Bo jedyne arty, które widziałem, to szkice, a zatem czarno-białe.

Powiedz lepiej jak się prezentuje obok siebie projekt bsb i ten oddział. Czy konie chaosu i wampirów nie gryzą się wizualnie. No i dorzuć jeszcze proszę parę słów jak te figurki wyglądają zestawione z resztą jednostek imperium - czy nie będzie np. tak, że pośród stadka pokurczów pojedzie banda olbrzymów?

No i na koniec - jesteś w stanie oszacować ile kosztuje taka 5 tych rycerzy (oczywiście finansowo)? Bo problem jest jeszcze taki, że trzeba by mieć z 10-15 w oddziale, a takich oddziałów docelowo...

Trzymam kciuki za realizację projektu armii :-) Gdybym zbierał imperium i chciał inwestować, to właśnie w taką kawalerię bym mierzył.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

dzięki za wszelkie komenty cieszę się, że się podoba...
Myth pisze:Powiedz lepiej jak się prezentuje obok siebie projekt bsb i ten oddział. Czy konie chaosu i wampirów nie gryzą się wizualnie. No i dorzuć jeszcze proszę parę słów jak te figurki wyglądają zestawione z resztą jednostek imperium - czy nie będzie np. tak, że pośród stadka pokurczów pojedzie banda olbrzymów?

No i na koniec - jesteś w stanie oszacować ile kosztuje taka 5 tych rycerzy (oczywiście finansowo)? Bo problem jest jeszcze taki, że trzeba by mieć z 10-15 w oddziale, a takich oddziałów docelowo...
Według mnie po odpowiedniej konwersji ewentualne różnice pomiędzy końmi chaosu, a vampirów zanikają i są ledwo
dostrzegalne. Koń to koń. Wiadomo są jakieś symbole ale to się usuwa, dodaje się coś innego i jest ok.
Koń Archaona jest np dość duży ale nie wygląda tragicznie w porównaniu do reszty co zresztą widać na tym zbiorowym zdjęciu. Według mnie Lord powinien się wyróżniać dlatego padło na konia Archaonowego który według mnie jest najładniejszym koniem, rumakiem jaki można znaleźć w ofercie GW. Koń BSB i BK różnią się bardingiem i kilkokma innymi szczegółami ale generalnie nie ma większych starć. Też wygląda inaczej od reszty bo ma się wyróżniać jako BSB.
Co do BSB to nie mam w ogóle koncepcji na sam proporzec. Jakieś pomysły?

Co do porównania do reszty jednostek to ciezko mi cokolwiek powiedzieć w tej chwili bo reszty jednostek jeszcze nie mam. Ale tragedii raczej nie będzie. Się zrobi odpowiednie podstawki najwyżej i już.

Cena 5 takich rycerzy to:
Bloodknighci: 45funtów z przesyłką (na ebayu udało mi się taka oferte znaleźć)
Sztandar z FW Dreadnought (sam Dread kosztuje 27funtów ale reszta też mi się przyda albo pójdzie na sprzedaż)
Główki na czempionie i sztandarowym z conversions set FW 18funtów...
Masa green stafu z GW
Kupiłem też instant mold do pokopiowania niektórych części.
Są też główki z konnych maruderów... reszta zestawu się przyda.
+ jakieś inne drobne części...
W sumie wychodzi dość sporo zwłaszcza, że zamierzam zrobić jeszcze kolejną piątkę takich panów ale na szczęście wyjdą taniej. Kolejna 10-15 będzie zrobiona z innych modeli chyba knightów chaosu.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Kefas, to jest chyba najlepsza jazda do imperium, jaka widzialem. Szacun!

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

Jakbyś miał jakieś atrakcyjne oferty bitsowo/figurkowe Space Wolves do wal do mnie :wink:
Obrazek

Gerald
Mudżahedin
Posty: 278
Lokalizacja: Aldorf

Post autor: Gerald »

kefas juz nie moge sie doczekac wersji pomalowane,graty stary za pomysl
''Three things make The Empire great – faith, steel and gunpowder!"

Legionowski Klub Miłośników Fantastyki

http://www.facebook.com/pages/Legionows ... 0549447769

Awatar użytkownika
Martin von Carstein
Kradziej
Posty: 947

Post autor: Martin von Carstein »

Ci twoi rycerze Ulryka są świetni. Tak właśnie powinien wyglądać fanatyk boga-wilka, szczególnie ta wilkołacza gęba. Pełna dzikość, brutalność i siła (dlatego wolę południe Imperium. Cywilizację). Szkoda, że chorąży lub seneszel nie popyla na takim wielkim wilku. Mistrzowsko wygląda ten sztandar z łbem wilczym i łapami. Tak jak czekam na tych "husarzy" pomalowanych z innego tematu, tak czekam na te wilki.

Co do tego Nieumarłego Imperium, Solland to nie do końca dobry pomysł. Przynajmniej ostatni elektor (chociaż jak się pobawimy we Fluff to jakoś by było) jako Wampir - Sigismund został rozerwany na strzępy i skończył jako element sztandaru na plecach Gorbada (na figurce ma nadal swą koronę nawet.) Jeżeli będziesz kontynuował ten projekt to mym zdaniem najbardziej trafionym pomysłem byłoby Imperium alternatywne, po przejęciu władzy przez Vlada lub Manfreda. Nieśmiertelny Imperator. ;)

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Dziekuję! Kończę konwertowanie to wrzucę jak będą wyglądać gotowi przed malowaniem...
Co do imperialnych umarlaków to motyw nieczynny do odwołania.

Awatar użytkownika
bott
Mudżahedin
Posty: 220
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: bott »

Wielki szacun! , wiem że powtarzam ale ta konnica jest porostu świetna , czekam niecierpliwie jak pomalujesz ale myślę że równie wspaniale co skonwertowałeś :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

up z dziś, 18 Warriors of Ulric (wip)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Do you like them?

Awatar użytkownika
Wujek
Pseudoklimaciarz
Posty: 30

Post autor: Wujek »

Trzymam kciuki za malowanie. Jak do tej pory zapowiada się na najbardziej odjechaną armię Empire. Ustawiam się w kolejce do kupna, jak Ci się znudzi :wink:

Awatar użytkownika
Martin von Carstein
Kradziej
Posty: 947

Post autor: Martin von Carstein »

Chociaż robią się nie moje klimaty, to jednak z pewnością ta armia Imperialna (utrzymywana w takim dość barbarzyńskim, nordyckim, wikińskim klimacie) będzie bardzo oryginalna, co zatem też idzie - interesująca. Jak zwykle fajnie pomyślany sztandar. Może kilka wilczych skór z gs na plecki? Jeden-dwa hełmy z wilczego łba jak u Velites? Zobaczymy jak to będzie wyglądać po pomalowaniu, ale już teraz mogę stwierdzić iż jest bardzo fajnie.
Z pewnością ci wojownicy Ulryka pasują do Białych Wilków.

ODPOWIEDZ