Niziołki, halflingi i wszelakie półludzie

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Morsfinek
Wodzirej
Posty: 692

Niziołki, halflingi i wszelakie półludzie

Post autor: Morsfinek »

Hej,

W Batlu aktywny jestem od niedawna (ok rok) po dość długiej przerwie. Ciekaw jestem czy na chwilę obecną da się w jakikolwiek sensowny sposób stworzyć własnie armię niziołków. Fanowski AB widziałem i przeglądałem natomiast problem stanowią figurki. GW posiada na chwilę obecną HotPota i Lumpów, a to dość mało. Armie taką w razie potrzebby chciałbym wpleść także w AB Imperium jednak tutaj też pojawia sięproblem figurek. Ze zwykłą piechotą nie ma problemu Lumpy starczą, za działo i mortar może też robić Hot Pot jednak co z resztą? Macie jakieś pomysły? Jakieś zamienniki?
Obrazek

Awatar użytkownika
Azurix
Masakrator
Posty: 2999
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Masz trochę modeli w LOTRze, więc możesz tamte poprzerabiać, albo i nawet nie, bo nikt się nie przyczepi, no a całą resztę to musisz samemu zrobić. Jakiś mini Czołg Parowy, czy też Niziołki na Psach/Wilkach czy czymkolwiek w ramach Demigryf Knights ;)
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Morsfinek
Wodzirej
Posty: 692

Post autor: Morsfinek »

Modele z LOTRa właśnie średnio pasują takie jakieś to zbyt mały i zbyt drobne.
Obrazek

Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Post autor: Blaesus »

Realnie niziołki powinny być zrobione na zasadach armii czysto goblińskiej.

Animozję można by tłumaczyć, że niziołki zaczęły się obżerać lub walczyć o co lepszy kęs. Hot Pot mógłby spokojnie zastąpić np catapę albo doom divera.

Warto jednak też zerknąć tutaj :) :
http://pl.scribd.com/doc/82631909/Warha ... -Halflings

Morsfinek
Wodzirej
Posty: 692

Post autor: Morsfinek »

Ściągnąłem już dawno tego BOOKa i jest całkiem sympatyczny ale jednak imperium daje wiecej możliwości :) takl czy siak szukam figurek :/
Obrazek

Morsfinek
Wodzirej
Posty: 692

Post autor: Morsfinek »

Post pod postem ale co tam, udało mi się wyszukać firmę produkującą halflingi, rzeźba nawet fajna oraz kilka ciekawych modeli zwłaszcza dowódców/generałów:

http://www.thebattleforge.co.uk/1st-edi ... gs-1-c.asp


Szkoda tylko, że żaden sklep z Polski nie sprowadza ich figsów chyba, że o czymś nie wiem :>?
Obrazek

Awatar użytkownika
Shin Ryu
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Piła

Post autor: Shin Ryu »

A te halflingi od Grendiera co pełno ich na allegro?
GOLD and GLORY - DOGS of WAR
Galeryjka Figurek
Shin Ryu Minis Blog

Morsfinek
Wodzirej
Posty: 692

Post autor: Morsfinek »

Są najobrzydliwsze na śiwecie.
Obrazek

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Morsfinek pisze:Post pod postem ale co tam, udało mi się wyszukać firmę produkującą halflingi, rzeźba nawet fajna oraz kilka ciekawych modeli zwłaszcza dowódców/generałów:

http://www.thebattleforge.co.uk/1st-edi ... gs-1-c.asp


Szkoda tylko, że żaden sklep z Polski nie sprowadza ich figsów chyba, że o czymś nie wiem :>?
ta firma jest zdrowo spokojna! Gadałem z nimi i nie wysyłają do Polski bo uważają ,że paczka na pewno zaginie...

Piotrek...korekta wyrażeń

sorki - poniosło mnie :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Morsfinek
Wodzirej
Posty: 692

Post autor: Morsfinek »

Hmmm no to ja mam inne zdanie, bardzo miły kontakt a odpowiedzi po ok 2 min także dziś w sobotę :o Dla mnie najlepsza obsługa z jaką miałem kiedykolwiek coś wspólnego - teraz tylko aby paczka doszła :P
Obrazek

ODPOWIEDZ