Wycena

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pumba
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 41

Wycena

Post autor: Pumba »

Siema, prosilbym o wycene kogos kto zna ceny które sa na allegro.

Jest to:
:arrow: 1 Epire General (miecz+tarcza, na koniu)
:arrow: 1 Empire Cannon (2 opcje zlozenia, 3-osobowa obsluga)
:arrow: 24 Empire Soldiers (strzelby)
:arrow: 26 Empire Soldiers (tarcza+wlócznie, muzyk+bsb)

Nie sklejeni, niepomalowani, w ramkach, sa do nich tez podstawki.
Ile powinienem krzyknac na cene minimalna, i na kup teraz ?
Z góry dzieki :roll:

Awatar użytkownika
raf
Oszukista
Posty: 852
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn

Post autor: raf »

Wszystko wywoławcza od 1 PLN, bez ceny minimalnej. Uwierz mi, wyjdziesz na tym lepiej niż od startu śrubując ceny.

Awatar użytkownika
Pumba
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 41

Post autor: Pumba »

A jaki najlepiej ustawić czas aukcji, oraz ile mniej więcej na tym wyjdę 200 zł ? w zasadzie to dużo modeli i nie takich złych.

Awatar użytkownika
Aragorn007
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 105
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: Aragorn007 »

Witam.
Ile dostanę za:
-Boxa State Troops
-Boxa Strrzelców
-Empire Great Cannon
-Empire Pistoliers
-Army Book 7ed Pl

Wszystko nowe sklejone, posiadam do tego resztki z pudełek.(bitsy)

Awatar użytkownika
raf
Oszukista
Posty: 852
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn

Post autor: raf »

Słuchajcie, to trudno powiedzieć ile dostaniecie. Dostaniecie tyle, ile akurat ktoś będzie chciał najwięcej zapłacić. Natomiast z doświadczenia wiem, że jak wystawicie pocztkową aukcje na 95% ceny sklepowej, albo wprowadzicie cene minimalną, to połowa chetnych odpada z miejsca i nawet nie doda aukcji do obsewrowanych... A jak dacie od złotówki, to potem zainteresowani kolesie sami se podbijają, bo na poczatku maja wizje taniego zakupu, a potem koniecznie chca wygrac aukcje, więc zet po zecie pną się w górę...

Awatar użytkownika
Pumba
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 41

Post autor: Pumba »

Heh, to widzę że się robi temat z wycenami :) Tylko brakuje kogoś kto odpowie :P

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Jeśli wszystko jest rozpakowane to musisz liczyć 75% wartości sklepowej.
Jeśli sklejone to 60%.
Jeśli pomalowane to 50%(nie mówię tu o malowaniu pro-painted ale takich na allegro jeszcze nie widziałem).

Niestety im bardziej będziesz ingerował w model tym bardziej jego cena spada.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

60% za plastikowego sklejka? bez szans, jak ziom skleił jakimś wamodem albo zalał super glutem nieopiłowując moldow i do tego porobił jakieś "konwulsje" to taka figa naprawdę nie jest już wiele warta
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

tomekjar
Falubaz
Posty: 1007
Lokalizacja: Ośmiornica Łódzka
Kontakt:

Post autor: tomekjar »

kurka_z_podworka pisze:60% za plastikowego sklejka? bez szans, jak ziom skleił jakimś wamodem albo zalał super glutem nieopiłowując moldow i do tego porobił jakieś "konwulsje" to taka figa naprawdę nie jest już wiele warta
Cicho! Ja Reykiemu sprzedawałem sklejone TK za 70% ceny sklepowej, więc ty mu nie mów takich rzeczy, bo się obrazi na mnie ;)
Ale na swoją obronę dodam, że modele były (dok)ładnie sklejone, w większości dały się rozkleić (w razie potrzeby) i dorzuciłem wszystkie bitsy :D

Co do wycen: tak jak mówili przedmówcy, jako, że są to figurki z najnowszej edycji powinny zejść na Allegro po godziwej cenie. Najlepiej dać zdjęcia, często aukcje bez zdjęć na tym tracą, nikt nie lubi kupować kota w worku :)

Awatar użytkownika
Pumba
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 41

Post autor: Pumba »

Ok, na dniach porobię fotki i wstawie. A tak BTW to lepiej wystawiac na allegro czy ebaya ? :roll: I jeszcze raz pytam jaki najlepiej ustawić czas aukcji ?

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

czas mozesz spokojnie na 14 dni.
i raczej allegro chociaz na jebaju moze jakis zagraniczniak chapnie figsy troche drozej
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

tomekjar
Falubaz
Posty: 1007
Lokalizacja: Ośmiornica Łódzka
Kontakt:

Post autor: tomekjar »

Reyki pisze:czas mozesz spokojnie na 14 dni.
i raczej allegro chociaz na jebaju moze jakis zagraniczniak chapnie figsy troche drozej
Nie widzę szans na to... Na zachodzie albo nowe zafoliowane się kupuje, albo za baaardzo duże pieniądze Pro-Painted. Tak więc lepiej Allegro :)

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Jeśli to jest wszystko z obecnej edycji i nieużywane, to może zejść za 80-90% ceny sklepowej na jebaju. Ale kupujący mogą krzywo patrzeć na wysyłkę z zagranicy. Pamiętaj o tym, że więcej zarobisz jeśli wystawisz to wszystko osobno, z opcją kombinowanej przesyłki.
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Pumba
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 41

Post autor: Pumba »

Hmm, jak będe osobno wystawiał, to mi się to bardziej opłaci ? Mi sie wydawało że jak już, to całym zestawem. Bo osobno to będa musieli płacić za wysyłkę osobno. Chyba ze jedna osoba by kupiła. Sugerujesz, że zapłaci więcej po to żeby miec to w jednej przysyłce ? :)

ODPOWIEDZ