Helstorm rocket battery

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Loki
Chuck Norris
Posty: 629
Lokalizacja: BWT - Gdynia

Helstorm rocket battery

Post autor: Loki »

Helstorm rocket battery jak wam się podoba ta maszynka?? i czy ktoś już na niej grał.... ja jutro będe z znajmym grać i tak sobie mysle ze bym ją wystwaił 4 fun :D

Awatar użytkownika
Kołek
Falubaz
Posty: 1147
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Kołek »

genialna maszyna na piechotę siła 5 i minus dwa do save.Nawet jak zniesie jakieś 4 cale to nie robi bo i tak trafisz w coś :lol:

Awatar użytkownika
cielo
Wałkarz
Posty: 67
Lokalizacja: Middenheim

Post autor: cielo »

Strasznie losowa ale na skavy i orki jest ok. Jednak cięzko jej będzie konkurować z ST w rarach.

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

jakkolwiek dobra by nie byla to wole starego dobrego blastera przynajmniej jakos sie prezentuje i nie wzbudza politowania dla rzeźbiarzy GW (przynajmniej tak zostaly odebrane zdjecia ze stronki)
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

A właśnie, z tym hellblasterem to on ma krótki i daleki zasięg ? Bo słyszałem, że teraz na BSa rzuca :roll: .
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
cielo
Wałkarz
Posty: 67
Lokalizacja: Middenheim

Post autor: cielo »

TomCio pisze:A właśnie, z tym hellblasterem to on ma krótki i daleki zasięg ? Bo słyszałem, że teraz na BSa rzuca :roll: .
Prawda, zawsze ma siłe 5 ale teraz rzuca na trafienie czyli startowo BS3 ew jak masz enga to BS4 :|

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1545
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

Przede wszystkim na daleki nie społawia ilosci trafien, rzuca na BS ale czyni go to lepszym na potworki i kawalerie na dalekim

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Czyli co ? Na dalekim teraz na 5+ trafia :roll: ?
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
MUKER
Falubaz
Posty: 1172
Lokalizacja: 4 piramida od lewej

Post autor: MUKER »

Tak, ale rzucasz za każdy strzał, a nie raz za wszystkie.
And the ground did tremble as the king marched to war...
********
Dziecko jest idealnym przykładem rządów mniejszości!

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Tyle to wiem :wink: . To helka troche się splewiła, tyle że teraz ma zawsze 5S, ale skirmiszów już tak nieposieka :roll: .
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

wg mojego rozeznania na dystans jest teraz tak samo skuteczna (jesli nie bardziej) niz byla, wtedy polowe trafien z automatu niedochodzilo a reszta miala S4 teraz z daleka w prawdzie trafia jakies 33% ale leci ich 2x wiecej i mocniejsze :), skirmiszami sie tak nie przejmuje bo od 7ed zauwazam ich coraz mniej :) zreszta helstorm i tak nie jest alternatywa na skirmisze
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1545
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

Helstorm sie nie opłaca, ma zawodnosc jak helblaster, trafic nie sposob a w dodatku moze sam sobie zastrzelic załogę lub w ogłe kawalek armii. Czołg milion razy lepszy zwłaszcza ze teraz moze szarzować skirmish

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

z zawodnoscia to przesada jak nie ma misfajera na 1ART to potem juz leci, jesli wypadnie na tej 2 do ustalania dystansu skatera sie chyba w takim wypadku przerzuca. AFAIK bylo o tym gdzies na warseerze
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1545
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

nigdzie nie ma czegos takiego przy opisie maszyny więc nie sadze zeby mozna było przerzucić 1. Jak dla mnie hel znacznie lepszy bo zazwyczaj coś trafi i bardziej robi z dupy jesien sredniowiecza niz ta rakietnica,

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

a czy ja mowie ze gorszy? :) po prostu wydaje mi sie ze da sie przekulac ta druga artyleryjke
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1545
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

pomysł tej maszyny mnie troche odrzuca, niemniej jednak moze sie kiedys skusze ale sadze ze bede zbyt zajety graniem moją dywizją panzerną albo Wizard PArty 8)

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

cielo pisze:Strasznie losowa ale na skavy i orki jest ok. Jednak cięzko jej będzie konkurować z ST w rarach.
7 czołgów w imperium a ten tu pewnie by chciał dwa wystawia na 2000.Jakby to konstruktor ST zobaczył to by go krew zalała.
No ale cóż najpewniej 2 St to bedzie częsty widok,niestety :cry:

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1545
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

bardzo chetnie spotkam 2 ST zwłaszcza ze razy z bolca wystarcz zeby go z akcji wyłaczyc

Konstruktor ST by sie cieszył bo gdyby dłuzej pozył w Imperium byłyby cale dywizje takich maszyn(smieszna dla mnie jest w zasadzie ze ich wiecej nie skopiują skoro umieją je naprawić)

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Pewnie dlatego że mało kto umiałby taki skonstruowac i do tego trwa to pewnie lata.Chodzi mi raczej o to ,że skoro w całym imperium jest 7 sztuk to jakim cudem na stołach będą widoczne same armie na czołgach??

Awatar użytkownika
raf
Oszukista
Posty: 852
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn

Post autor: raf »

Bretonnian pisze:Pewnie dlatego że mało kto umiałby taki skonstruowac i do tego trwa to pewnie lata.Chodzi mi raczej o to ,że skoro w całym imperium jest 7 sztuk to jakim cudem na stołach będą widoczne same armie na czołgach??
Bo tak! :evil:

ODPOWIEDZ