Celestial Hurricanum/Luminark of Hysh - instrukcja

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ddr
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 183
Lokalizacja: Warszawa

Celestial Hurricanum/Luminark of Hysh - instrukcja

Post autor: ddr »

Szukam skanu albo pdfa instrukcji do Celestial Hurricanum/Luminark of Hysh. Miałby ktoś?

Awatar użytkownika
ainuin
Chuck Norris
Posty: 473

Post autor: ainuin »

Prawa autorskie zabraniają takich praktyk

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Instrukcji też nie?? :shock:

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Jak zadziała mi skaner to coś się znajdzie, ale wieczorem dopiero.
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
ddr
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 183
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ddr »

ainuin pisze:Prawa autorskie zabraniają takich praktyk
Kupiłem model z drugiej ręki. Nie dostałem instrukcji, ale machnąłem ręką, bo myślałem, że poradzę sobie bez niej. Okazało się, że model przerósł moje oczekiwania.
karl1299 pisze:Jak zadziała mi skaner to coś się znajdzie, ale wieczorem dopiero.
Byłbym wdzięczny. Nie śpieszy się.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Ten model jest całkowicie popierdolony. Ma chyba ponad 60 części i nawet z instrukcją ciężko go skleić.

Podpowiem po swoich błędach:
- koniki oraz wnętrze karety pomaluj przed sklejeniem bo potem już nie da rady ;p
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Witam,
coś zeskanowałem, jak pisał Karli za malowanie wnętrza trzeba zabrać się przed sklejeniem. To wszystkie sensowniejsze strony jak co to pisz.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Post autor: Blaesus »

Karli pisze:Ten model jest całkowicie popierdolony. Ma chyba ponad 60 części i nawet z instrukcją ciężko go skleić.

Podpowiem po swoich błędach:
- koniki oraz wnętrze karety pomaluj przed sklejeniem bo potem już nie da rady ;p
Chyba jestem ostro popier**lony skoro skleiłem to bez instrukcji :)

Moim zdaniem model jest świetnie dopasowany. Np. Kółka są tak idealnie dopasowane do wozu, że można ich nie przyklejać na upartego :)

Jedyne zastrzeżenie to ściany po dwóch stronach, przynajmniej mi nie udało się zamontować ich do podwozia bez nacinania "kołków"

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

Swojego War Altara też malowałem przed sklejeniem ,inaczej nie idzie ,mimo wielu części ,są one idealnie dopasowane.
Podstawa identyczna jak w War Altarze ,wystarczy odwrócić kółka i parę części i zamiast symbolów Sigmara są Kolegia magii itp.
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
ddr
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 183
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ddr »

Dzięki za skany i rady.

Przy okazji jeszcze jedno pytanie. Chciałbym zmontować wózek tak, żeby dało się go używać w obu wersjach. Czy dobrze widzę, że obie wersje różnią się tylko obróconą podstawą? Czy górny element jest na kołek i można go swobodnie zmieniać?

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

Obu wersji Luminarka i Hurricanum,czu jednego z nich i War Altara
Jeśli Luminarka i Hurricanum to różnia się tylko górą ,dół jest taki sam - ten z Kolegiów magii
Model War Altara ma identyczną podstawę ,tylko tam się skleja symbole Sigmara
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Wydaje mi się że spokojnie możesz zrobić obie wersje. Po prostu montujesz jedną podstawę do tego i dwa typy "osprzętu", które zamiast sklejać z podstawą montujesz na magnesiku i wymieniasz wraz ze zmianą rozpy :)
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

ODPOWIEDZ