Pomoc początkującym w wyborze armii - i Ty możesz pomóc!

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Pomoc początkującym w wyborze armii - i Ty możesz pomóc!

Post autor: Furion »

Witam

w skrócie mam taki temat:
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 6#p1095986

i jeżeli ktoś ma smykałkę do napisania takiej krótkiej formy pisanej, to wszyscy na tym skorzystamy. Z tego tematu dostałem wiele zapytań od osób co zaczynają swoją przygodę z battlem, więc praca nie idzie w eter :)

Jeżeli ktoś jest zainteresowany i ma czas, to bardzo proszę o przesłanie tekstu w takiej właśnie formie na PMkę.

pozdrawiam
Furion

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

Napisze coś i wyślę ;)
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Początkujący: i Ty możesz pomóc!

Up!

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=204&t=39990

Temat prawie skończony. Potrzebuję jeszcze 2 rzeczy:

1. Na końcu każdego opisu jest lista sugerowanych zakupów. Potrzebuję zdjęcia armii złożonej dokładnie z tych modeli tam wyszczególnionych. Chodzi o wizualizację, nie przejmujcie się legalnością. Czyli dla np. imperium bardzo bym prosił o fotkę na której widać 2x20 halabard, 3 demisie i armatę z załogą. Wszystko oczywiście pomalowane - w końcu temat ma na celu promocję hobby wśród nowych. Jak ktoś ma fotkę to bardzo proszę o wrzucenie jej np na tinypic.com i przesłanie mi linka. Propozycje proszę wysyłać na PM.

2. Tekst z pierwszego posta. Szczegóły w linku, w pierwszym poście. Propozycję proszę wysyłać na PM.

Wielkie dzięki wszystkim co dotychczas mi pomogli! Pamiętajcie, że ten projekt służy nam wszystkim!

Gerald
Mudżahedin
Posty: 278
Lokalizacja: Aldorf

Post autor: Gerald »

Furion mala sugestia,alternatywa na start moze byc kawaleria nawet finansowo korzystnIejsza w imperium. Aa nie pamietam czy bylo armaty :)
''Three things make The Empire great – faith, steel and gunpowder!"

Legionowski Klub Miłośników Fantastyki

http://www.facebook.com/pages/Legionows ... 0549447769

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

+ w state troops pudełkach jest teraz tylko 10 modeli
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Post autor: Blaesus »

Gerald pisze:Furion mala sugestia,alternatywa na start moze byc kawaleria nawet finansowo korzystnIejsza w imperium. Aa nie pamietam czy bylo armaty :)
Rycerstwo jest opłacalne kosztowo jako nówki, ale też sporo tego chodzi po allegro.

Najtaniej wychodzą jednak armaty - tego nikt nie może się pozbyć na allegro, za dużo tego :)

ODPOWIEDZ