Ploty

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kopyt
Kradziej
Posty: 928

Ploty

Post autor: Kopyt »

Tematu nie zauważyłem i nie wiem gdzie by te pytania dopasować. Chodzi o ploty czysto Imperialne.

Jak myślicie co to będzie w 9 ed ?? Możliwe ze wyjdzie całkiem prędko.
via Larry Vela on Bols ***
January - Tyranids (Out)
February - Dwarfs (Sighted in the weekly White Dwarf cover)
March - Imperial Knights (Supported with White Dwarf and Dataslate rules support)
April - Imperial Guard (said to be renamed a la the Sister codex to Astra Militarum)
May - Wood Elves
June / July - Orks, Warhammer 40,000 "not 7th" book
July / August - Warhammer Fantasy 9th (book, or boxed set - unknown details)
September - Warhammer 40,000 "not 7th" (Boxed Set)
October - Blood Angels
November - WFB Army (Bretonnia getting the most chatter)
December - Hobbit - Holiday Bundles

Ciekawe jak ta konnica będzie wyglądać ;). I wiadomo już że co przenieśli do MO w 9 pewnie będzie jako nowy wzór.
Coś czuje w kościach ze dadzą nam jakieś latające ''CUŚ" pokracznego.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

Coś mi tu śmierdzi... :P
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

O ile dobrze kojarzę, to info o Imperial Knights tyczy się Wh40k a nie Empire do WFB :)
Imperial Knights will not be a part of the Imperial Guard codex, and for the matter, the Imperial Guard codex will be renamed, Astra Militarium (quite the mouthful). So looking ahead we have some very cool things on the horizon.


Please remember that these are rumors. So with that said, a new IG codex is certain to be an April release, with Imperial Knights in March.

via Lion 275 on Warseer
IG will be in April. March will focus soley on the Imperial Knights. Followed by Wood Elves in May...

It sounds like Imperial Knights will be a Dataslate or a mini codex. I bet you see it in the WD then have it come out in Dataslate/mini dex. From what we were told it will not be in the IG codex and will be able to ally with various armies.

IG is getting a new name with their new codex a la SoB. According to 40K Radio's source, they'll be renamed to the Astra Militarium.

Yup a brand new name. The book is called Astra Militarium.
I am just going by what our source has told us. Could be a legal issue, could be they are incorporating more things into the Codex. Time will tell.

And I want to re-iterate Knight ARE NOT part of Astra Militarium (IG).

Awatar użytkownika
Kopyt
Kradziej
Posty: 928

Post autor: Kopyt »

NO to i tyle dobrze wiedzieć ;) No i skoro tak jest to jak widać brety i we nie ruszają. Ciekawi mnie starter 9 edycyjny podobno emp ale z kim ?? Może chaos ??
Obrazek

Awatar użytkownika
ddr
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 183
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ddr »

Była mowa o O&G chyba...

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Kopyt pisze:NO to i tyle dobrze wiedzieć ;) No i skoro tak jest to jak widać brety i we nie ruszają. Ciekawi mnie starter 9 edycyjny podobno emp ale z kim ?? Może chaos ??
Miało być Empire vs Orcs ale myślę, że 9 edycja w tym roku jest raczej wątpliwa...choć to GW...zobaczymy :)

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Jak myślicie, w 9ed demigryfy stracą na znaczeniu?
Zastanawiam się, czy jest sens nakupić tych figurek, by pograć te pół roku. Bo same modele mi nie leżą i raczej nie będą ozdobą półeczki.
BTW czołg też przeniesiony jest do MO, ale nowego wzoru bym się nie spodziewał.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

nieparzyste edycje wprowadzają raczej kosmetyczne zmiany... ja sądzę że jak Imperium będzie w podstawce w te wakacje w to w przyszłym roku będzie nowy book.
Co do zakupów. Myślę że 2 pudełka demisów to możesz w ciemno kupić.
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kopyt
Kradziej
Posty: 928

Post autor: Kopyt »

No to Panowie z GW poszaleli. Bombka z działem oraz rakietami i zapasem ammo ppanc.
http://www.games-workshop.com/gws/wnt/b ... d=13100040
Ciekawe czy dostaniemy coś AA na takie cudo ;).
BTW opłaca się prenumerata tygodniowego WD ? czy lepsze wydanie miesięczne ??
Obrazek

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

ja tylko jestem ciekaw cen w punktach nowej artylerii krasnoluludów....
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Generalnie biorąc pod uwagę dzisiejsze przepotężne ( czasami tylko "świetne inaczej" :wink: ) zasady maszynek, ich krasnoludzkie zasady i upgrady, oraz trend ukazany w Imperium, to możesz się spodziewać tylko podwyżek cen :) .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
rob
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: MKGB Północne Rubieże
Kontakt:

Post autor: rob »

Latest rumors. (remember they are just rumors)
- Late August: Chaos and Sets Matines SUPPLEMENT.
- Early September: New STARTER Stormclaw September.
- Mid September: Space Wolves.
- Early October: SUPPLEMENT of Revelation.
- Mid October: 9Edition of Warhammer FANTASY.
- End of October: Orcs and Goblins
- Early November: Fantasy Starter Set
- Mid-November: Dark Eldar.
- December: The Hobbit.
- January: Empire of Fantasy.
- February: Blood Angels.

zasieję ziarno niepewności:
- czy ta nazwa czasami nie oznacza kodeksowego zbioru różnych armii w jednej księdze? np. imperium, dow, bretka, dwarfy, wood elfy i high elfy? nie zapowiada się w ogóle na wyjście bretki w tej edycji, wiec wydaje mi się, że plotki o unifikacji naszych kodeksów w jeden nie są przesadzone.
Emp/DoCh

"Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kontaktują" A.E.

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

Możliwe, że zapis w takiej formie jest po to, aby uniknąć nieporozumień, jak w przypadku Imperial Knights, gdzie wszyscy myśleli, że to będzie nasza nowa jazda, a było czymś innym. :(
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Joł
Odświeżę trochę temat. Chciałem ostatnio kupić nowy box Knights Order. Przeleciałem wszystkie mi znane sklepy internetowe około 7 sklepów. W każdym spotkałem się z brakiem towaru, w przypadku pytania jak mogę dostać ten box dostawałem informacje wycofane ze sprzedaży tylko Mail Order (w końcu jednak dostałem jakaś końcówkę sklepową).
Reasumując czy to nie jest dziwne iż jedną z najbardziej popularnych jednostek Empire wycofują i nie maja na stanie? Może wiąże się to z wprowadzeniem nowego modelu? Gdy zadałem to pytanie odebrałem na poczcie odpowiedz :"Nic nam o tym nie wiadomo, jako sklep o takich zmianach dowiadujemy się ostatni:):)" (akurat sobie myślę)
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
ddr
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 183
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ddr »

Zdaje mi się, że wiąże się to z nową polityką wydawniczą GW. W przypadku Bretonni połowy armii nawet nie idzie zamówić przez Mail Order już od jakiegoś czasu, a nowego kodeksu i modeli mimo to wciąż nie ma.

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Czytaliście tę najnowszą książkę Nagash, end times itd? Jestem dopiero na początku, ale już na początku są opisane takie rzeczy, że ja na prawdę nie mogę wykluczyć żadnej plotki odnośnie wydawania GW... Rzeź, zniszczenie, koniec nie-chaosowych armii i takie tam :D W ogóle koniec WFB ;P

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Jajco tam. Nie po to robili reedycje wszystkich bookow zeby je pozniej do kosza wrzucic. Na poczatku zawsze wygrywa zlo zeby na koncu moglo wygrac dobro. A Archaon i tak na koncu zawsze dostaje wpierdziel takze ave Teclis alleluja i do przodu.
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Awatar użytkownika
Siena
Chuck Norris
Posty: 512
Lokalizacja: MKGB Północne Rubieże

Post autor: Siena »

Biorąc pod uwagę, że jest to pierwszy tom, to w trzecim siły dobra pozamiatają Nagasha i Arhona :)

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

eeee akurat zamiatanie Nagasha się Imperium kompletnie nie opłaca...
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

Eh
To jest Warhammer... nie LOTR
Tutaj zło (w sposób wszelaki rozumiane) było ,jest i będzie. Nawet jeśli "dobro" osiągnie pozorne zwycięstwo to będzie to jedynie odsunięcie na jakiś czas zagłady. A ona nadejdzie - czy to przez powstanie Nagasha ,czy przez atak Chaosu ,czy nawet zniszczenie planety procedurą Exterminatus przelatującą obok flotą Space Marines :wink:

Poza tym świat Warhammera przesiąknięty jest Chaosem i czai się on w każdym. Przybiera za to niezliczoną liczbę form. Wiele z nich na pozór wydaje się "dobre" ,jednak na dłuższą metę prowadzą do coraz większej brutalności i zepsucia.
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

ODPOWIEDZ