Empire the 9th Age

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Re: Empire the 9th Age

Post autor: wind_sower »

E tam nie pękaj Pawlak, ta rozpa ma mielić :P a nie chować się po krzakach :P

Awatar użytkownika
DarekH
Chuck Norris
Posty: 595
Lokalizacja: Kraków

Post autor: DarekH »

Jakie wieści z imperialnego podwórka dla 2.0? Ktoś coś wie?

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Cisza przed burzą. Czekamy na steam dragona :mrgreen:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
DarekH
Chuck Norris
Posty: 595
Lokalizacja: Kraków

Post autor: DarekH »

Jeśli mowa o smoku to dzięki koledze prowadzącemu tego bloga obaczyłem to cudo. Zastanawiam się czy to rzeczywista skala tej figurki z kickstartera czy jakaś powiększona jej wersja bo na steamdragona do EoS nie widzę lepszej ;p
Obrazek

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Tyle, że to kickstarter, dostaniesz tego smoka za rok.
Z tego co widzę core box to $120 za 376 figurek.
Tylko komu będzie się chciało to wszystko malować xD
Co do samego smoka wygląda fajnie, ale mogliby napisać dokładne wymiary.
$65 za niego plus $30 wysyłki to jakieś 400zł za model :/

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Smaug od GW jest za 1500 :wink:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
DarekH
Chuck Norris
Posty: 595
Lokalizacja: Kraków

Post autor: DarekH »

Smaug też całkiem - tylko, że pozostaje problem zmieszczenia na podstawce 50x100mm, tak jak ze stardrejkiem z AoS. A jak poszła (od Ciebie) plota że imperialny dragon ma mieć sejwa na 1+ i grindy to trzeba szybko działać :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Przyklej do Steam tanka skrzydła i już :P
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
DarekH
Chuck Norris
Posty: 595
Lokalizacja: Kraków

Post autor: DarekH »

Póki co altarek... może ze skrzydłami byłby i smok :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Ale Smaug jest podobno rewelacyjnie zrobiony. Znam dwóch posiadaczy i żaden nie żałuje.
A tu masz zdjecie smoka i nie wiadomo nawet, czy to będzie plastik, czy guma a la mantic.
Czy łuski rzeczywiście są rzeźbione, czy domalowane.

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Imperialsci, a jak wyglądają nasze ploty i spojlery?
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
DarekH
Chuck Norris
Posty: 595
Lokalizacja: Kraków

Post autor: DarekH »

Na moje oko marnie porównując do innych armii (choćby tych które mnie interesują jak szczury, ogry).
Zamieniają w rozkazie dla strzelców dodatkowe 6 cali na celność, pozostaje -2 do strzału po ruchu, inżynier bez zmian, lekka piechota w 6 calach od oddziału głównego strzela z 3 szeregów, ma być dostęp do kosmologii. A nade wszystko znerfili milicję - już nie jest suportem. No i rangersi: mają Lethal Strike strzelając do monstrów i automatycznie zdają terror - podobno teraz jest to wunderwaffe imperium.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Najważniejsze żeby milicją kosztowała dalej tyle co wcześniej i nie zabrali jej scoringu to dalej będzie grywalna. :wink:
Ci łucznicy ze specjali nigdy nie będą grywalni bo są w specjalach więc mogą sobię darować.(chyba że zrobili by ich jako upgrade do tych corowych)
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Siemek
Chuck Norris
Posty: 479
Lokalizacja: :P

Post autor: Siemek »

Ja bym chciał jakieś fajne synergie commandera z kawą ( zakony) dające subtelne buffy (np. +1I / +1M /ITP), oraz zeby wchodził czołg i 2 działa :)

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Na to drugie bym nie liczył :roll:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Królestwo za 2 działa z Tankiem
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
DarekH
Chuck Norris
Posty: 595
Lokalizacja: Kraków

Post autor: DarekH »

Patrząc na to, co i jak "załatwia" team EoS'u - ciemność, widzę ciemność, ciemność widzę

Awatar użytkownika
Peroox
Mudżahedin
Posty: 204

Post autor: Peroox »

No teraz dorzucili niby plate armora dla prelata, tarcze do halabard jako jeden wybór, ale to wszystko kwestia tego jak to wycenią. Szału nie ma, a do tego mówią, że nie robią dużych zmian "bo chcą aby inne armie był tak dobrze zrobione jak EoS" po czym nam dają kosmetykę, a inne armie dostają nawet niezłe bonusy (choć niektóre tracą).

Nawet tej głupiej kary za s&s z zasad supportu nie zniosą, ale sea guardsi za to dostają zasady, które każdy by chciał dla naszych strzelców.

I jeszcze chcą zabrać Knightly Order (nie wiem tylko czy chodziło o 2.0 czy o rework booka) w zamian za bliżej nieokreśloną nową jednostkę.
Knight Commander ma chyba coś dostać, ale to jest niewiadoma.

P.S Miło, że rangersi dostają tą zasadę, bo czasem są użyteczni, dzięki temu będą bardziej ale to kwestia czy ktokolwiek będzie używał więcej niż 5 modeli.
For Sigmar and the Empire!

Awatar użytkownika
DarekH
Chuck Norris
Posty: 595
Lokalizacja: Kraków

Post autor: DarekH »

No cóż, pozostaje cieszyć się ze zmian w innych armiach... A patrząc na to jak jest "dobrze zrobione" EoS czuję dalszy progres ale w odchodzeniu od tej armii...
Bida z nędzą!
Nie dość, że nie wprowadzili żadnych znaczących wzmocnień w naszym AB to jeszcze biorąc pod uwagę zmiany w RB moim zdaniem EoS dostał mocno po dupie. Same spiry bitew nie wygrają, strzelania brak po znerfieniu milicji i ograniczeniu pistolierów oraz zniesieniu +1 dla cannonów, a klepaczami z WS 5 i 3 atakami można co najwyżej "sprać" jakiegoś czempiona innych armii pod warunkiem, że nie będzie miał paired weapon.
Żenada patrząc dla przykładu na to co dostały wompierze czy krasnale :(

Edit: A jak zabiorą mi knajtów - to mają kolejnego który zachwycił się projektem i go popi..lił pod wpływem przemyślnych działań twórców.

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Widzę tutaj, nadal bez zmian :(
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

ODPOWIEDZ