Zawierucha nad Imperium - strona 2 - zdjęcia całej armii

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Danrakh
Falubaz
Posty: 1100
Lokalizacja: Legion Kraków klub pijaków ;)

Re: Zawierucha nad Imperium - armia i turnieje Mytha

Post autor: Danrakh »

Myth pisze: 7 sty 2020, o 19:50 Wydawało mi się, że jest jakiś przedmiot dający naraz scout i vanguard?
Jest Rune of Kinship dający Scout i Ambush.
Zniosę wszystko pod warunkiem, że to komplement.

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Rozpiski pisałem z pamięci, bardzo możliwe, że namieszałem.

Obrazek

Wrzucam małą zapowiedź czegoś większego. Mam nadzieję wstawić więcej wkrótce :-)
Ostatnio zmieniony 15 lut 2022, o 13:22 przez Myth, łącznie zmieniany 1 raz.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

aż zerknąłem na rozpiskę - nie pomyliłeś sie, był vanguard na greybeardach, nawet otwarłem jeden z filmików i widzę że było vanguardowane z inżynierem... także ktoś inny się tu pomylił ale hej - to trudna gra z zasady nie powinny blokować przed dobrą zabawą prawda? (btw gratuluję Andrzejowi zwycięstwa - jakby tak jeszcze zdjęcie pucharu wrzucił :lol2: )
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Laik pisze: 8 sty 2020, o 17:52 aż zerknąłem na rozpiskę - nie pomyliłeś sie, był vanguard na greybeardach, nawet otwarłem jeden z filmików i widzę że było vanguardowane z inżynierem... także ktoś inny się tu pomylił ale hej - to trudna gra z zasady nie powinny blokować przed dobrą zabawą prawda? (btw gratuluję Andrzejowi zwycięstwa - jakby tak jeszcze zdjęcie pucharu wrzucił :lol2: )
Fajnie pojeździć po Andrzeju... Ja mu pomagałem przygotować rozpiskę i w moich notatkach jest 30GB z Runic Standard of Swiftness. Czyli mogli Vanguardować z inżynierem.

Jeżeli na filmiku jest więcej niż 20GB to na pewno mają ten sztandar, bo bez tylko 20 może vanguardować ;)

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

A przy ilu modelach może vanguardowac inżynier?

Powiedziałeś mu też że seekerzy maja 3 Agi a toporki trafiają na 4+?
Obejrzałem fragment bitwy i niestety ale jest po czym jeździć
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Toporki w rangerach trafiaja na 4+.

Sprawdzilem rozpiske - GB maja Vanguard w budowany i sztandar Relentless Company. Wiec nie mogli Vanguardowac z Inzynierem.

Awatar użytkownika
Mojżesz
Mudżahedin
Posty: 349

Post autor: Mojżesz »

Grałem do tej pory z 3 przeciwnikami Andrzeja z tego turnieju i każdego z nich musiałem wyprowadzać z błędów na temat różnych zasad/statystyk DH. Każdy z nich dziwnie twierdzi, że te "błędy" miały znaczący wpływ na wynik bitew, ale oczywiście mogą to być subiektywne opinie.
TROSKLIWE MISIE

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Dobra, my tu gadu-gadu o wyczynach kolegi przy stole, a to temat o czym innym. Skończyłem malować armię :D Nigdy nie sądziłem, że mi się to uda ;-) Podrzucam poniżej najpierw zdjęcia rozpiski na DMK 2020, a potem już sekcje armii. Zdjęcie rodzinne będzie, jak ogarnę światło słoneczne i lepsze warunki.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Rozpiska:
Prelate, general, full plate armour, shield, death warrant, imperial seal
Marshal, shield, pistol, great griffon, talisman of shielding, basalt infusin, hero's heart
Marshal BSB, shield, great tactician talisman of the void
Wizard Master, essence of free mind, Pyromancy / Alchemy

44 Spearmen FCG, flamming standard
20 Heavy Infantry, FCG
20 Crossbowmen, Musician
10 State Militia
32 Imperial Guard, FCG, Rending Banner
5 Imperial Rangers
5 Imperial Rangers
5 Reiters
5 Reiters
1 Imperial Artillery - Imperial Rocketeer
1 Imperial Artillery - Imperial Rocketeer
1 Steam Tank

No i dalsze formacje. Na pierwszy rzut sekcja Stirland River Patrol oraz artyleria. 3 x 20 swordsmen + 2 x 20 crossbowmen.
Obrazek
Obrazek

Kawaleria - 3 oddziały, w tym jeden z tarczami i częścią głów z demigryfów dla oddania Inner Circle. Do tego dwóch konnych prałatów, dwóch magów, BSB i bohater walczący.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Fanatycy w liczbie 40.
Obrazek
Wózki
Obrazek
Dalsza część BPP
Obrazek
Obrazek
I nie tylko ;-)
Obrazek
Obrazek

Projekt rozpocząłem w maju 2016, skończyłem prace 10.01.2020. Modelowanie jest w całości moje, tak samo jak podstawki. Malowanie jest częściowo moje (całe modele lub podstawowe kolory), a częściowo malarza. Cała armia to około 600 modeli, nie wszystko pokazałem na zdjęciach. W przeliczeniu około 21k.

Temat będzie kontynuowany, bo przecież jeszcze tyle bitew jest do rozegrania i tylu wrogów Imperium do rozgromienia. Może czas na coś bardziej fabularyzowanego. Zwycięstwo albo śmierć! Za Stirland, za Cesarza!

EDIT: ile bym nie próbował, ostatnie zdjęcie na dysku jest pionowo, a na forum wskakuje poziomo, nie wiem o co chodzi.
Ostatnio zmieniony 14 sty 2020, o 22:47 przez Myth, łącznie zmieniany 3 razy.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Co to za smok? i skąd można takiego wziąć? :D
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Usuń EXIF całkowicie.

ps. Chloroform nie działa. Proponuję bardziej tradycyjne narzędzia: sznur/kabel i jakaś stalowa rura/kaloryfer, do którego można przykuć ;)

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Smok to Carmine Dragon, wyprodukowany przez Forge World. Nie wiem czy jest jeszcze w produkcji, swojego musiałem zdobywać z drugiej ręki. Jeździec to samoróbka. Smok był też swego czasu w wersji z imienną czarodziejką magii śmierci, na całkiem ładnym tronie.

@ Warx, dzięki, spróbuję.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

ODPOWIEDZ