Kislev- tam GW mówi dobranoc

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Re: Kislev- tam GW mówi dobranoc

Post autor: likaon »

Spytajcie lepiej ogranizatorów danego turnieju niżeli LS, jak będzie coś komibinować z dopuszczaniem dajcie znak, zawsze chciałem sprawdzić jak mój Nippon działał by na turniejowych ciśnieniowców
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Piękny
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 186
Lokalizacja: Wrocław/Świdnica

Post autor: Piękny »

Jakiego fanowskiego booka do Kislevu ? ;] Jakiś link ?

P.

Awatar użytkownika
cobra651
Wodzirej
Posty: 738
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle, Varangian Guard

Post autor: cobra651 »

Szaman pisze:czy jak sie chce Wam siku, to tez pytacie LS o pozwolenie? :roll:
Słuchaj Szaman nie mam nic do Ciebie, ale nie zaczynaj niepotrzebnego oftopu i nie wyjeżdzaj z tekstami tego typu, bo za stary jestem aby wdawać się w taką gównianą gadkę. Wiem jak działa nasza LS i cenie sobie jej prace, ale może warto by pomysleć o daniu jakieś szansy ludziom, którzy tak jak ja zainwestowali ciężkie pieniądze w armie typu Kislevu i zostali zrobieni później przez GW zrobieni w balona, może na kształt alternatywnej ligi i turniejów dla Fanowskich booków i armylistów, tak aby wszyscy byli kontent.

Piękny pisze:Jakiś link ?
A co linka tu masz co trzeba:
http://battlereporter.freeforums.org/wa ... l-f88.html

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

cobra651 pisze:
Szaman pisze:czy jak sie chce Wam siku, to tez pytacie LS o pozwolenie? :roll:
Słuchaj Szaman nie mam nic do Ciebie, ale nie zaczynaj niepotrzebnego oftopu i nie wyjeżdzaj z tekstami tego typu, bo za stary jestem aby wdawać się w taką gównianą gadkę. Wiem jak działa nasza LS i cenie sobie jej prace, ale może warto by pomysleć o daniu jakieś szansy ludziom, którzy tak jak ja zainwestowali ciężkie pieniądze w armie typu Kislevu i zostali zrobieni później przez GW zrobieni w balona, może na kształt alternatywnej ligi i turniejów dla Fanowskich booków i armylistów, tak aby wszyscy byli kontent.
najwyrazniej lubisz byc sterowany - czy to przez GW czy LS (aczkolwiek watpie, aby ktores z powyzszych mialo taki zamiar). kto Ci broni ta armia grac? GW? LS? ja wlasnie robie armie Nurgle'a do 40stki, do ktorej jednostki bede bral z trzech roznych kodeksow. i kto mi tego zabroni? to moje hobby i bede sie w nie bawil tak, jak mi sie podoba.
to nie jest zaden offtop - po prostu nie rozumiem, dlaczego czyjas opinia ma decydowac o Waszym hobby...
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Panie Szaman ale pan tu spychologicznie podchodzi do tej jakże delikatnej kwestii .
Próbuje pan usankcjonować fakt iż Gw nie wzięło żadnej odpowiedzialności za wyprodukowane przez siebie figurki .
Ludzie kupili figurki do DoW oraz armii Kislevu były do nich zasady w poprzednich edycjach , a teraz odcinają się od tego co było nas nie obchodzą czynniki gospodarcze czy rynkowe ,chcemy mieć zasady do figurek które nabyliśmy bo jesteśmy hobbystami tyle . Jeżeli firma niema zamiaru wydawać swoich zasad to niech zrobi tę jakże wielką przyjemność graczom i zalegalizuje zasady autorskie tak jak to było w przypadku chadecji.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Wieszkto pisze:Próbuje pan usankcjonować fakt iż Gw nie wzięło żadnej odpowiedzialności za wyprodukowane przez siebie figurki .
:shock:
Wieszkto pisze:Ludzie kupili figurki do DoW oraz armii Kislevu były do nich zasady w poprzednich edycjach , a teraz odcinają się od tego co było
nikt nikomu nie broni grac w poprzednie edycje.
Wieszkto pisze:nas nie obchodzą czynniki gospodarcze czy rynkowe ,
Was nie musza. korporacje musza.
Wieszkto pisze:chcemy mieć zasady do figurek które nabyliśmy bo jesteśmy hobbystami tyle .
w czasie, gdy nabyliscie figurki, dostaliscie do nich zasady.
Wieszkto pisze:Jeżeli firma niema zamiaru wydawać swoich zasad to niech zrobi tę jakże wielką przyjemność graczom i zalegalizuje zasady autorskie tak jak to było w przypadku chadecji.
co to znaczy "zalegalizuje zasady"? przeciez zasady autorskie nie sa nielegalne.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Panie Szaman ale prawda jest taka że z chadecją było podobnie zero zasad i ciemna rozpacz, ale mimo to do pewnego stopnia bo przez FG produkcja tych modeli została wznowiona , czyżby chłonny rynek i nagle trochę się to opłaca .
Nie czarujmy się Gw nic nie kosztuje uznanie wyważonego autorskiego AB do wycofanych armii ,trzeba mieć trochę chęci ale tych widać wam brak .
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Wieszkto pisze:Panie Szaman ale prawda jest taka że z chadecją było podobnie zero zasad i ciemna rozpacz, ale mimo to do pewnego stopnia bo przez FG produkcja tych modeli została wznowiona , czyżby chłonny rynek i nagle trochę się to opłaca.
polityka FW nie ma nic wspolnego z polityka GW.
Wieszkto pisze:Nie czarujmy się Gw nic nie kosztuje uznanie wyważonego autorskiego AB do wycofanych armii ,trzeba mieć trochę chęci ale tych widać wam brak .
ale po co GW ma uznawac autorski AB? co to mialoby niby zmienic? i dlaczego akurat jakis konkretny autorski AB, a nie setki innych?
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

ale po co GW ma uznawac autorski AB? co to mialoby niby zmienic? i dlaczego akurat jakis konkretny autorski AB, a nie setki innych?
W takim razie z jakiej racji uznany został ab do chadecji , czy może mi pan na to odpowiedzieć .
Tylko niech mi pan nie odpowiada że miał poparcie środowiska bo ten do dow taż ma , a jeżeli nie wie pan albo pana niewtajemniczono to niech pan się kogoś zapyta kto odpowiedź zna .
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Byro
Niszczyciel Światów
Posty: 4058
Lokalizacja: Wudzyn - Ostland

Post autor: Byro »

A od kiedy to GW oficjalnie popiera AB do chadecji?
Coma pisze:I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego.

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Byro pisze:A od kiedy to GW oficjalnie popiera AB do chadecji?
wlasnie o to samo chcialem zapytac...
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

To że oficjalnie ich nie uznają nic nie znaczy jeżeli części firmy /firma która używa logo ich sztandarowego produktu produkuje figurki które zostały wycofane około 8 lat temu ze sprzedaży to coś znaczy

Szaman pisze:
Wieszkto pisze:chcemy mieć zasady do figurek które nabyliśmy bo jesteśmy hobbystami tyle .
w czasie, gdy nabyliscie figurki, dostaliscie do nich zasady.
I tu mam takie zapytanie jeżeli istnieje możliwość zakupienia prze MO niektórych Rorów to w takim wypadku powinniśmy do nich otrzymać zasady dostosowane do obecnej edycji czyż nie tak .
Taki wniosek nasuwa się sam z siebie sądząc po pana wypowiedzi bo na chwile obecną żadnych oficjalnych zasad do nich niema i nie są nigdzie udostępnione .
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Wieszkto pisze:To że oficjalnie ich nie uznają nic nie znaczy jeżeli części firmy /firma która używa logo ich sztandarowego produktu produkuje figurki które zostały wycofane około 8 lat temu ze sprzedaży to coś znaczy
nie, to nic nie znaczy.
Wieszkto pisze:I tu mam takie zapytanie jeżeli istnieje możliwość zakupienia prze MO niektórych Rorów to w takim wypadku powinniśmy do nich otrzymać zasady dostosowane do obecnej edycji czyż nie tak .
Taki wniosek nasuwa się sam z siebie sądząc po pana wypowiedzi bo na chwile obecną żadnych oficjalnych zasad do nich niema i nie są nigdzie udostępnione .
figurki te sa dostepne jako kolekcjonerskie - a wiec nie przeznaczone do gry.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Szaman pisze:figurki te sa dostepne jako kolekcjonerskie - a wiec nie przeznaczone do gry.

A tego nie wiem czy tylko do kolekcjonowania .
Trzeba będzie zamówić w Mo i zobaczymy co piszę na opakowaniu jeżeli jest to automatyczna sentencja do grania i kolekcjonowania ,to ja chcę swoje zasady .
Poza tym pana chlebodawca nadal sprzedaje te wzory figurek więc mam takie pytanie czemu nie ma do nich zasad skoro dawniej był , to czemu teraz ma nie być .
Są to dla mnie działania niemoralne stosunku do graczy i nie tylko ja podzielam takie stanowisko.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Wieszkto pisze:A tego nie wiem czy tylko do kolekcjonowania .
Trzeba będzie zamówić w Mo i zobaczymy co piszę na opakowaniu jeżeli jest to automatyczna sentencja do grania i kolekcjonowania ,to ja chcę swoje zasady .
sa w sekscji Warhammer Collectors - to wystarczy. nie sa przypisani do zadnej armii.
co do pudelka - smialo. wszystkie figurki z MO sa pakowane w jednakowe, biale pudelka z napisem Citadel.
BTW nie mowi sie "pisze" tylko "jest napisane".
Wieszkto pisze:Poza tym pana chlebodawca nadal sprzedaje te wzory figurek więc mam takie pytanie czemu nie ma do nich zasad skoro dawniej był , to czemu teraz ma nie być .
poniewaz sa w sprzedazy jako figurki kolekcjonerskie, a nie do gry.
Wieszkto pisze:Są to dla mnie działania niemoralne stosunku do graczy i nie tylko ja podzielam takie stanowisko.
kazdemu wolno miec swoje zdanie. obawiam sie jednak, ze wiele to nie zmienia.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

A są na pudełkach widły? :mrgreen:
Wieszkto - masz jakiś cel, czy trollujesz dla samego trollowania? Trąci to onanizmem forumowym. Sądziłem, że już zdążyłeś załapać bana... Szaman - podziwiam Twoje opanowanie. =D>
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Jasif pisze:Szaman - podziwiam Twoje opanowanie. =D>
dziekuje - cwicze przed upublicznieniem oficjalnej strony GW Polska na Facebooku ;)
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

=D>
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Szaman pisze:kazdemu wolno miec swoje zdanie. obawiam sie jednak, ze wiele to nie zmienia.
Może za wiele to nie zmienia ale zawsze coś zmienia , gorzej by było jakby nie zmieniało nic, wtedy było by to bezcelowe.
A tak na poważenie armia najemników jest całkiem mocna mimo przestarzałych zasad , udowodniła to 7 edycja . Nie wiem i doprawdy nie mam pojęcia czemu armia która może przynosić i dosyć duże zyski ze sprzedaży niebyła reedycjonowana tylko odrzucona w kąt . Powodem tym tak w przypadku chadecji , DoW mogło być to iż były to tylko metalowe wzory .
Także gdyby były ze 2 albo 3 plastikowe boxy to ta armia była by obecna pośród armii oficjalnych.
Takie są moje prywatne odczucia.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Wieszkto pisze:Nie wiem i doprawdy nie mam pojęcia czemu armia która może przynosić i dosyć duże zyski ze sprzedaży niebyła reedycjonowana tylko odrzucona w kąt
musze Cie rozczarowac - DoW sprzedawali sie slabo.

nie ma co ciagnac tej dyskusji - ani ja, ani tym bardziej Ty, nic tym gadaniem nie zmienimy
"I fart in your general direction" :mrgreen:

ODPOWIEDZ