Kislev- tam GW mówi dobranoc

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Re: Kislev- tam GW mówi dobranoc

Post autor: Wieszkto »

Szaman pisze:musze Cie rozczarowac - DoW sprzedawali sie slabo.

nie ma co ciagnac tej dyskusji - ani ja, ani tym bardziej Ty, nic tym gadaniem nie zmienimy
Tak i tu się z panem zgodzę.
Ale LS może zmienić , i może w swojej łaskawości uznać ten jakże łamiący prawa autorskie Autorski AL do DoW .
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Wieszkto pisze:Ale LS może zmienić , i może w swojej łaskawości uznać ten jakże łamiący prawa autorskie Autorski AL do DoW .
1. LS nie uznaje, LS sugeruje. uscislenia sedziowskie sa wytyczna dla organizatorow turniejow. tylko od organizatora turnieju zalezy, co bedzie dopuszczone. co wiecej, nie wprowadzenie wytycznych LS na turnieju wcale nie oznacza automatycznego niezaliczenia turnieju do ligi (chyba, ze cos sie zmienilo...).
2. turnieje nie sa jedynym miejscem, gdzie mozna grac w WFB.
3. autorski AL do DoW wcale nie lamie praw - przynajmniej dopoki ktos nie czerpie z niego korzysci majatkowych.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Wieszkto pisze:Może za wiele to nie zmienia ale zawsze coś zmienia , gorzej by było jakby nie zmieniało nic, wtedy było by to bezcelowe.
Zniszczyłeś. Idzie w podpis
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Rafał_Pękala
Mudżahedin
Posty: 236

Post autor: Rafał_Pękala »

czy macie jakiś pomysł na barding dla husarii jako KO? myślałem o koniach Bretońskich ale nie wiem czy będą pasowały

pozdr

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Lepiej użyć koników rajtajów/kirasjerów, konie bretońskie mają za dużo szmatek by robić za huraskie, kiepsko będzie to wyglądać.

GW poparło by autorski AB tylko w dwóch wypadkach:
- bardzo mało prawdopodobny(też niemożliwy): np. gdyby nagle boxy z nocnymi goblinami zaczęły się sprzedawać lepiej niż space marines, wtedy GW mogło zacząć kombinować w bookiem
-nieprawdopodobny : wielki zorganizowany bunt graczy(widły, pochodnie, traktory na drogach i obrzucanie deweloperów gnojówką) mają zmusić GW to zaakceptowania booka
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Rafał_Pękala
Mudżahedin
Posty: 236

Post autor: Rafał_Pękala »

no właśnie moje pytanie było o barding, a konie pistolierów nie mają takowego.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
krystian1wielki
Niszczyciel Światów
Posty: 4143
Lokalizacja: FENIX Włocławek/Gdańsk

Post autor: krystian1wielki »

likaon pisze: GW poparło by autorski AB tylko w dwóch wypadkach:
- bardzo mało prawdopodobny(też niemożliwy): np. gdyby nagle boxy z nocnymi goblinami zaczęły się sprzedawać lepiej niż space marines, wtedy GW mogło zacząć kombinować w bookiem
-nieprawdopodobny : wielki zorganizowany bunt graczy(widły, pochodnie, traktory na drogach i obrzucanie deweloperów gnojówką) mają zmusić GW to zaakceptowania booka

To rozpalamy widły ostrzymy pochodnie i idzim chopy na GW :D

katerek
Masakrator
Posty: 2976
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: katerek »

Szaman pisze:BTW nie mowi sie "pisze" tylko "jest napisane".
[-X Obie formy są poprawne.

Co do Kislevu i innych tego typu zawsze będzie problem ze zmianami armii względem edycji jedne przychodzą inne odchodzą. Jeśli ktoś chce grac na turniejach "fanowski" AB do Kislevitów to nie potrzebuje błogosławieństwa GW czy nawet LS a jedynie Orga.
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

katerek pisze: Obie formy są poprawne.

Co do Kislevu i innych tego typu zawsze będzie problem ze zmianami armii względem edycji jedne przychodzą inne odchodzą. Jeśli ktoś chce grac na turniejach "fanowski" AB do Kislevitów to nie potrzebuje błogosławieństwa GW czy nawet LS a jedynie Orga.
Może i jest nie potrzebne ale mile widziane było by gdyby takowe zasady otrzymały błogosławieństwo.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

GW=FIRMA=Istnieją dla zysku
Co by zyskali gdyby dopuścili Kislev, Nippon czy DoW skoro nie produkują modeli do takowych(więc na nich nie zarabiają), a inne firmy owszem.
Więc czemu nie zaczną ich produkować? Odpowiedz prosta nie wyrabiają się z produkcją!! GW ma ogromny dział poświęcony projektom modeli czy dodatków, skoro mają już próbne formy plastiku np. do krasnoludzkich lordów czy też znany sieci do zestaw do robienia meków(z opcją pola siłowego i snot-gunu), po prostu brakuje im tłoczarek do plastiku by wyprodukować wszystko w wymaganych ilościach.
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

To czemu nie kupią więcej ? Wyniki finansowe od lat mają na sporym + .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Wolą pewnie trzymać "optimum", nie inwestować w takie nie potrzebne rzeczy jak zadowolenie graczy. To jest twarda rasowa korporacja z której już dawno wyrzucono lub zdegradowono do woźnych wszystkich nerdów którzy pomagali przy jej tworzeniu(jak wszystkie wielkie rzeczy WBF narodziło się w piwnicy, lub w jaskini jak np. koło :lol2: ). Z resztą większy zysk mają jak wydarzą gotówkę na proces przeciwko jakiejś malutkiej firmie modelarskiej która wyprodukował zbyt podobne modele, niszczenie konkurencji sporo kosztuje. Poza tym myślisz że co jest lepiej kupić kilka samochodów służbowych, założyć kilka nowych sklepów czy kupić kilka tłokarek? W razie plajty samochód i lokal jest coś a wart, a tłokarka do plastiku już chyba nie?
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

likaon pisze: Wolą pewnie trzymać "optimum", nie inwestować w takie nie potrzebne rzeczy jak zadowolenie graczy. To jest twarda rasowa korporacja z której już dawno wyrzucono lub zdegradowono do woźnych wszystkich nerdów którzy pomagali przy jej tworzeniu(jak wszystkie wielkie rzeczy WBF narodziło się w piwnicy, lub w jaskini jak np. koło ). Z resztą większy zysk mają jak wydarzą gotówkę na proces przeciwko jakiejś malutkiej firmie modelarskiej która wyprodukował zbyt podobne modele, niszczenie konkurencji sporo kosztuje. Poza tym myślisz że co jest lepiej kupić kilka samochodów służbowych, założyć kilka nowych sklepów czy kupić kilka tłokarek? W razie plajty samochód i lokal jest coś a wart, a tłokarka do plastiku już chyba nie?
Wiesz jeżeli coś się opłaca i jest na to popyt to się to produkuje , dlaczego bo potrzeba grania figurkami szybko zanika / albo znajduje substytut . Mam wrażenie że Gw nie produkuje niektórych armii nie dlatego że im się nie opłaca, ale dlatego że najzwyczajniej nie chcą .
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
krystian1wielki
Niszczyciel Światów
Posty: 4143
Lokalizacja: FENIX Włocławek/Gdańsk

Post autor: krystian1wielki »

Ja uważam że GW będzie produkować to co się opłaca i nie kieruje się co chce a co nie (co ich obchodzi co to za armia? ma sie po prostu sprzdać i tyle). Po prostu szkoda im pieniędzy na dodatkowe figsy skoro mają już dość modeli w produkcji i mają zyski - skoro zysk jest to po co się męczyć i dorabiać?

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Popyt!? GW ponoć(ploty) miało 10-20% niższe zyski z WFB po wprowadzeniu 8ed. Oni po prostu wolą być ostrożni i trzymać kasę.
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

te, domorosli biznesmeni - zajmijcie sie lepiej dyskusja na temat [-X
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Panie Szaman z naszych dywagacji można wynieść tylko jeden wniosek jeżeli jest na coś popyt to można ten popyt zaspokoić , ludzie chcą mieć takie modele to je dostaną jak nie od Gw to od kogo innego im się nie opłaca to ktoś inny wykona coś w tej konwencji.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
krystian1wielki
Niszczyciel Światów
Posty: 4143
Lokalizacja: FENIX Włocławek/Gdańsk

Post autor: krystian1wielki »

to idź do kogoś innego i skończmy tę bezsensowną dyskusję :D

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Obawiam się iż ta dyskusja bezsensowna nie jest.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

jest bezsensowna - to zwykle bicie piany. jaki cel ma pisanie o tym w tym dziale?
"I fart in your general direction" :mrgreen:

ODPOWIEDZ