Klimat?

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Cord
Chuck Norris
Posty: 398

Post autor: Cord »

tedzio pisze:no halbardnik jest lepszy w walce napewno od skinka bo ranim na 2+ a trafiamy chyba na 3+
W walce jest lepszy od skinka ale jakimś cudem nie występuje on takimi chmarami jak skinki i emocji u przeciwnika też podobnych nie wywołuje.

zastanawia mi po co w ogóle w WFB jak i też w WH40K tło historyczne skoro ludzi robią taki absurdalne rozpiski do tego mówią ze podoba im sie klimat armii a w ogóle sie go nie trzymają.

Zauważyłem pewną rzecz jaką zaserwowano imperium w nowej edycji a mianowicie sztandary dla jednostek do 50pts mamy ich parę sensownych Baner of Valour, Standard of Arcane Warding i na warbanerze kończąc lecz jest pewien haczyk zauważyłem jak chcemy grać na piechocie to możemy maź 1 sztandar dać naszym szeregowym żołnierzom jak oczywiście naszym generałem jest imperialny generał którego zasada specjalna zapewnia jednej jednostce takowy sztandar bo nawet elita imperialna, gwardia elektora, najodważniejsi żołnierze imperium wyposażeni w kute przez krasnoludzkich kowali kosztowne pełne płytowe zbroje, praktycznie będącymi w kategorii specjalnych jednostek nie mogą brać brać żadnego magicznego sztandaru czyli są jedyną jednostką specjal/rare w calej grze z dostępem do zwykłego sztandaru nie posiadającymi prawa do wyboru magicznego sztandaru w jakiejkolwiek cenie co dla mi jest totalnym absurdem. Jest to zapewne zabieg mający na celu zachęcić do budowania armii piechoty.

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

Piechota to BPP elektor może dorzucić coś do siebie ale nie musi, widocznie na skarbach łapę położył kler i szlachta (KO) :P
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

ODPOWIEDZ