Pytanie o Kostur Mocy

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1473
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Reyki pisze:Saint.Ja niedługo w piórka obrosnę.To jest kolejny raz jak rzucasz komplementy w moją stronę.
Według mnie jest bardzo ważne aby szanować osoby bardziej doświadczone od których możemy się dużo nauczyć. Mam nadzieje że kiedyś będę miał okazję zagrać z Tobą i wtedy zobaczymy czy uczeń przerósł mistrza.
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3134
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Hmmm, dzięki serdeczne za za rozwianie wszelkich wątpliwości dotyczących tego przedmiotu. Reyki, dziękuję za przystępne wytłumaczenie co i jak i czemu, bardzo doceniam pomoc. Wychodzi oczywiście na to, że autorzy kodeksu nie umieją precyzyjnie sformułowac zasad. Jak dla mnie z samego opisu przedmiotu nie wynika jasno i wyraźnie jak go użyc, stąd wątpliwości.

Sa!nt, mam prośbę, zanim zaczniesz cokolwiek sugerowac i kogokolwiek obrażac na forum to po prostu podaj odpowiedź Z UZASADNIENIEM I JEGO ŹRÓDŁEM a nie z stwierdzeniem "bo ktoś tak powiedział". Pomoże to w rozmowie i nie będzie truło tematu oraz atmosfery.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1473
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Myth pisze:Sa!nt, mam prośbę, zanim zaczniesz cokolwiek sugerowac i kogokolwiek obrażac na forum to po prostu podaj odpowiedź Z UZASADNIENIEM I JEGO ŹRÓDŁEM a nie z stwierdzeniem "bo ktoś tak powiedział". Pomoże to w rozmowie i nie będzie truło tematu oraz atmosfery.
Po pierwsze napisałem, że Reyki tak powiedział i tak zapewne jest ale także dałem linka do jego posta więc wystarczyło popatrzyć i przeczytać, a Ty nadal piszesz, że według Ciebie jest inaczej. Po drugie ten post nie miał Ciebie obrazić, tylko ja mam takie poczucie humoru zwróć uwagę, że gdy cały czas się do Ciebie zwracam używam wielkiej litery co jest równoznaczne z formą grzecznościowy. Po trzecie cieszę, że rozwiązaliśmy Twój problem z tym przedmiotem. Po czwarte nie wracajmy do tego offtopu.
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

ODPOWIEDZ