Z kim zawieracie sojusze?

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

Empire+ Khemri- z 3 turnieje parowe na 1500 i mniej, bardzo fajnie współgrało, kupa magii, kontra, strzelanie, miodzio

Empire+Krasnale- na tropicu tak grałem i nudno było, tylko strzelanie i strzelanie ;) a jak przeciwnik sie pochował to była bieda. Ale działało....

Empire+ HE- nastawiony na defens z magią: turbo mocne pierdyknięcie w magii, bardzo dobry sojusz

Empire+ Bretka- Magia, turbo pierdykniecie, masa modeli, idealnie uzupełniające się armie. Nie testowałem jeszcze ale jak tylko bede miał okazje to tak zagram

Empire+Chaos- odpada, klimatu nie czuje :)

Empire+ Skaveny- na małe pkt tez bardzo mocny sojusz jezeli nastawiony na magie i strzelanie.

Empire+ WE- mam zamiar przetestowac na następnym turnieju, myśle ze da rade, ale kminilismy z kumplem zagrac po ,,tatarsku'' : on bierze wszystko na konikach (WR i GR) a ja kawalerie (ciezką, pistole) + full magi + czołg :) bez piechoty :) szybkie i fajne

Empire+ Lizzi - mi ten sojusz tak sobie pasuje, aczkolwiek w dobrych rękach moze byc morderczy bo lizzardy mają plujki ktore są zabójstwem dla fastów przeciwnika ktore wkurzają empire, a duza liczba skirmishy moze pozwolic na zrobieni pułapek dla czołgów, altara :) kawalerii , w magii tez się dobrze combują

Empire+ Kislev- kislev to bieda :P

Empire+ Ogry- Bieda :p

Empire+ VC - Tez bardzo mocne, aczkolwiek są lepsze mozliwosci zlozenia sojuszu

Empire+ DE - na ponizej 2000 nie widze tego wogóle....na powyzej to smok, pegazy, charioty, i jazda z 3 LT z empire do przodu

Empire + Orki- bieda bieda bieda :)

Empire+ CHaos kRasie- najmocniejsze połączenie od 2000 pkt na osobe. Turbo defens, z turbo magią i strzelaniem, nawet do walki cos sie znajdzie, :)

Awatar użytkownika
GreatTaurus
Chuck Norris
Posty: 654
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: GreatTaurus »

Arte pisze:
GreatTaurus pisze:Reyki, a sojuszu z TK byś nie chciał? działa imperialne, magia itp, a z drugiej strony katapa, wykopywaczki, carriony no i inkantacje. defens cudny. podobnie ChaDecja, ale akurat tej wiem, że nie lubisz ;P. niemniej w defensie też świetny duet.
jaki cham!
jak sie pytalem czy ze mna sojuszu by nie zrobil to mowil ze nie chce!
a do Reykiego to lata!
zobaczymy jak cie spotkam i bedziesz grac TK, bedziesz calowac mojego tanka :D:D
jak się pytałeś to już miałem partnera misiu pluszowy. :twisted:

Awatar użytkownika
Magnus
Chuck Norris
Posty: 611

Post autor: Magnus »

Ja gram Imperium zawsze w sojuszu z HE... Teraz na nowa edycje swietny defens + niesamowite pierdykniecie po stronie HE... Klimatycznie i skutecznie :]

ODPOWIEDZ