Co niszczy naszego Steam tanka??

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Esco
Chuck Norris
Posty: 619
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Esco »

Chaos Lord na smoku z Bonecrusher Mace, ale taki kolo kosztuje grubo ponad 600 pts więc nawet jak i dwa tanki pokroi to dalej się nie spłaca :D

ELMALIER
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 162
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ELMALIER »

Pierwsze zaklecie magii metalu moze nie kroi czolgu przy jednorazowym uzyciu ale moim zdaniem tez dosyc skutecznie go oslabia. Jest to pierwsze zaklecie z tej magii wiec moze miec je na 100% nawet maly mag.

IMO czolg nie oplaca sie zbytnio. Za te 300 punktow mozna miec w imperialnej armii kilka ciekawych jednostek.

Poztym granie va dwuch żelazkach i papmobile to nie jestr szczyt flufu jak na moj gust.

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Po Mackach mam wstręt do maszyn.
Wracam do moich kochanych klocków piechoty.

Czołgi są z dupy.Nie dośc że łatwo schodzą to jeszcze kosztują mase punktów i przeciwnik ma połowę punktów za zadanie 5 ran.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1473
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Reyki chce zobaczyć rozpiskę na hordzie klocków przeciwko nowym HE, zwłaszcza przeciwko Spearelfom, i LSG. Czołg ma zalety i wady, teraz każda armia ustawia się pod czołgi bo wiedzą że my będziemy mieć go na 100%. Jak wszystko się unormuje będą grywalne.
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Na ile pkt chcesz rozpiske która gromi nowe HE?
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1473
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Poproszę na kolejno 1000, 1350, 1500, 2000, 2250. Ale tak żeby była w miarę uniwersalna.
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
szkodnik
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 178

Post autor: szkodnik »

To może być ciekawe:) Ale nie na piechocie bym radził, a na kawalerii. Wtedy naprawdę są szanse. Wiem, wypróbowałem - działa.

Awatar użytkownika
szkodnik
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 178

Post autor: szkodnik »

A żeby nie być gołosłownym:

Empire 1000:

Warrior Priest
Sword of Might
Warhorse(bard.), pełen rynsztunek

Battle Wizzard
lvl 2
Power Stone

Battle Wizzard
lvl 2
Power Stone

18x Swordsmen
standard, musician

5x K.O.
Standard

6x K.O.
Standard (War Banner)

5x Pistoliers
musician

5x Outriders


Równo 1000ptk z tego wychodzi. Rozpiska uniwersalna, przy umiejetnej grze naprawde daje rade.

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1473
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

PS: Nie wrzucajcie tu rozpisek tylko do odpowiedniego działu, nie róbmy offtopa.
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

ODPOWIEDZ