Nowości figurkowe w Empire????

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Nowości figurkowe w Empire????

Post autor: Wilqu »

Czytam sobie warsera i natrafiłem na post w którym koleś daje link do nowości wydawniczych GW.....zdjęcie jest małe bo małe ale wyraźnie na nim widać jakiegoś imperialnego kolesia bodajże z płonącym mieczem i pochodnia....co to może być wie ktoś??? GW szykuje jakieś nowe figurki do Ępajer :lol2:

http://uk.games-workshop.com/storefront ... &orignav=9

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

ma jakieś długie włosy, to może być elf, ale wtedy kolory nie pasują, może jacyś witch hunterzy

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1473
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Wygląda na jakiegoś nowego kapitana, model fajny. Cieszyłbym się gdyby odnowili knightów.
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
maciek_89
Chuck Norris
Posty: 420
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: maciek_89 »

Model fajny tylko po co mu ten płonący miecz. Można się na 99% spodziewać że będzie plastikiem a co mnie boli bo bohaterowie powinni być metalowi takie zboczenie :twisted:
Co to knightów to faktycznie masz rację, te wzory mogłyby zostać poprawione zawsze jakąś ewentualnością jest konnica GAMEZONA faktycznie cena dużo droższa ale jest przełożenie na jakość wykonania , figurka całkowicie metalowa -ROBIĄ WRAŻENIE! :)

Cord
Chuck Norris
Posty: 398

Post autor: Cord »

Według mnie to nie płonący miecz tylko zakrwawiony a to w 2 ręce to chustka do jego wytarcia. Ogień raczej nie płonie na dół. Koleś po prostu czyści miecz se.

Pewnie coś takiego jak ten koleś z bykiem w grabie będzie.

http://uk.games-workshop.com/storefront ... orignav=13

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

Saint kapitan nowy to poco by wydawali cały box ten z genkiem konnym i piechotnym , może to będzie jakiś czempion GS albo nowa milicja, tak najci mogli by być nowi bo te koni są jakieś kucykowate i wyglądają jakby służyły tylko do jeżdżenia nie do walki najlepsze były by te bretonskie i najlepiej jak by ich jeszcze sprzedawali po 10 i byli jacyś bardziej nie wiem agresywni a nie sobie jada na wojnę cali zadowoleni i uradowani, bo White Wolfy są wg mnie wzorem (prócvz koni) jak powinni wyglądać ale jakoś im zamiast tych młotów dać lance albo miecze i dla mnie było by git

Awatar użytkownika
szkodnik
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 178

Post autor: szkodnik »

Zawsze pozostają konwersje :) Polecam :wink:

BTW. Szczerze wątpię, żeby zmienili naszych rycerzy. Niestety, bo trochę się już te figsy przejadły:/

Cord
Chuck Norris
Posty: 398

Post autor: Cord »

Ja nakupiłem 36 ale jakoś teraz nie znajduje na nich miejsca ale ja robie jańskie rozpiski.

Awatar użytkownika
Teogonista Niku
Wałkarz
Posty: 79
Lokalizacja: Ordo Fidelis Konin

Post autor: Teogonista Niku »

Cord ma całkowitą racje gdzie wy tam macie jakiś ogień,ogień nie ma krwistoczerwonego zabarwienia i ma jeszcze do tego trochę żółtego a tu jest tylko krwista czerwień.

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Nie no sprawa wyjaśniona to miecz ociekający krwią wycierany szmatką czy kawałkiem koszuli ale nadal pozostaje pytanie kto to ???kat, witch hunter, champion??? a może ojciec dyrektor??? :lol2:

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Kapitan bo Kapłani są łysi i nie noszą takich ozdobników tylko habit i ewentualnie jakies elementy opancerzenia vide kolczugi.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1473
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

@Wilqu: Bardzo cię lubię :lol: Sorry ale nie mogłem się powstrzymać.

Jest to stary figs, którego GW nie wprowadziło do sprzedaży macie tutaj linka do lepszego zdjęcia.
http://coolminiornot.com/164179
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Cord
Chuck Norris
Posty: 398

Post autor: Cord »

Kolekcjonerski figs był to by pewnie takie jak ten z pałą co podałem wyżej.

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

A szkoda bo fajny(fajniejszy o dtego co jest w sprzedazy).
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Figs fajny, ale krew to jakiś kisiel bardziej

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Sa!nt pisze: ... :lol:
Ciesz sie ... że cie nie znam bo też cię lubię!

Awatar użytkownika
raf
Oszukista
Posty: 852
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn

Post autor: raf »

Wyluzujcie chłopaki...

A ten figs to zwykły greatsword, tylko z chusteczką...

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1473
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

@Wilqu nie wiem co tam napisałeś bo Raf to ciachnął ale to był tylko żart, więc nie ma powodu abyś się denerwował. Zwłaszcza że od razu przeprosiłem.
@Raf nie byłbym taki pewny, wyglądem przypomina great sworda, jego wygląd jest bardziej 7 edycyjny ta czapka i pióra, ale w komentarzach jest napisane że to jakiś stary figs który nie został wprowadzony, jak dla mnie jest trochę byt szczegółowy na great sworda i ten miecz więc nadal obstawiam, że to capitan.
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
raf
Oszukista
Posty: 852
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn

Post autor: raf »

Fakt, na twoim linku jest szczegółowy, ale i tak klimatem mi on przypomina stary model greatsworda, ten z V edycji (a może wszedł nawet wcześniej, ale ja zaczynałem na V i wtedy obowiazywał).

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1473
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Raf mam przewodnik kolekcjonera do Imperium tam są figsy z V edycji i nie znalazłem żadnego podobnego, na stronie GW w classic models też nie ma nic takiego.
Ja w nim widzę 7 edycyjny styl, jakby tak mieli wyglądać nowi Great Swordzi. Marzenie :D Mogliby być nawet plastikowi jak Black Orkowie. W sumie to jest prawdopodobne że wyjdą nowi Great Swordzi, tylko z opóźnieniem jak Black Orkowie.
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

ODPOWIEDZ