Sztandary z papieru dla Imperium ?

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Milknur
Warzywo
Posty: 12

Sztandary z papieru dla Imperium ?

Post autor: Milknur »

Co myślicie o sztandarach z papieru? Moim zdaniem wyglądą dużo lepiej niż te plastikowe, szczególnie że bardzo trudno pomalować banner na dobrym poziomie... A jeszcze do tego jak z drugiej strony mamy pomalować to samo w odbiciu lustrzanym z drugiej strony (o ile) to chyba raczej lepiej zabrać się za malowanie oddziału a banner sieknąc z papierku.

Oczywiście podstawowa znajomość Photopainta mile widziana.

Podaję linki, pewnie wszystkim znane, ale związane z tematem:

GW bannery dla kawki:

http://uk.games-workshop.com/empire/banners/2/

Bannerki dla piechty:

http://thethroneroom.20megsfree.com/ban ... er/empire/

- tu problemem jest jakość skanów

Ja własnie wykańczam oddział Rycerzy Złotego Lwa i zostali wyposażeni w szmate z papieru. Wygląda moim skromnym zdaniem świetnie (dajecie to na wikol do trzonka oczyszczonego z plastikowego syfu i kształtujecie jakby sie na wietrze kiwał - wydruk musi być taki żeby potem można to było złożyć na pół, no i podkręcacie drukarke na maksa). Potem doszedł Battle Banner - papierzak. Po jakimś czasie poodłamywałem wszystkie plastikowe sztandarki - mieczników, kuszników i handgunnersów. By i te oddziały otrzymały wydruki z mojej malutkiej drukareczki atramentowej. Jak odzyskam aparat po weekendzie to wrzuce foteksy.

Linki i opinie mile widziane!

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Ja mam połączone przyjemne dla oka z pożytecznym....
podrukowane w kolorze sztandary do piechoty i kawy i następnie naklejone na plastikowe sztandary...poretuszowane troche farbką efekt ?....zajebioza tak powiem polecam bardzo zrobie zdjecia to wrzuce
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
argoth
Mudżahedin
Posty: 290
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: argoth »

Też tak robie. Fajny efekt. Szczególnie jak się przeciąg na stole zrobi i tak fajnie sobie powiewają te papierówki :D

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Panowie walnijcie fote takiego banerka, ja tam maluje
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

kurde chetnie bym zrobił takie sztandary ale niestety mam czarno-biało drukarke :/

Milknur
Warzywo
Posty: 12

Post autor: Milknur »

Hej. Wkleje takie fotki ale to kolo środy - czwartku jak odzyskam aparat. Dobry zwyczaj - nie pożyczaj...

Koncepcja z naklejaniem wydruku na plastikowy sztandar tez jest ciekawa. Ale ja pojade dalej - nakleje papierek na metalowy sztandar do Gwardzistów. Wiem że to elita no i mógłbym sie wysilić i pomalować, ale.... ciekawość bierze góre, a do tej pory te papierowe flagi wyglądają na tyle kozacko że zaryzykuje. Z resztą co to za ryzyko, zawsze można odkleić.

Naklejenie wydruku kosztuje jakies 15 min a pomalowanie kilka godzin, hehe :P

Faktycznie jak nie masz drukary, to kiepsko. Ale na pewno jakiś kumpel ma, wiec możesz obrobić i wyskalować banner w np photopaincie i wydrukować go gdzieś w terenie.

Przy tym jak ktos maluje (bez urazy) na 3+ lub 4-(czyli spora większość populacji) to taki papierzak dodaje realizmu i cały oddział wygląda lepiej. Sam nie maluje jakoś super i wiem co mówie. Jak pomalowałem jeden sztandar to wyglądał jak z jarmarku i moja dziewusia sie śmiała co to ma być, czy niby to jest tajna broń do pokładania wrogów śmiechem :) Potem było trochę lepiej, ale po 3 przemalowywaniu olałem sprawe. Trzeba być niezłym koleżką żeby wymalować gryfa z piórami trzymającego cośtam w dziobie na tle 2 skrzyżowanych mieczy ehhh :\ Pomalowany byle jak banner wygląda dziadowsko. W sumie ważne jest żeby mieć z tego radoche - jak ktoś lubi malować, niech maluje :)

Pozdroo!

Awatar użytkownika
szkodnik
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 178

Post autor: szkodnik »

Milknur pisze: Trzeba być niezłym koleżką żeby wymalować gryfa z piórami trzymającego cośtam w dziobie na tle 2 skrzyżowanych mieczy ehhh :\ Pomalowany byle jak banner wygląda dziadowsko. W sumie ważne jest żeby mieć z tego radoche - jak ktoś lubi malować, niech maluje :)
Dobra treść. Tak trzymać!

ODPOWIEDZ