Jak ugryźć nowe VC??

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

a czym grałeś?? jestem ciekaw kto miał przewagę w magii...

Awatar użytkownika
-SaH-
Chuck Norris
Posty: 601
Lokalizacja: Zad Trolla Koszalin
Kontakt:

Post autor: -SaH- »

Miałem jedną potyczkę z Vampami. Kumpel testował pewne rzeczy, ja też. On dużo piechoty, ja 2 klocki + 2 kawalerie, pegazista, 2 magów 2lvl.
Ale wniosek jest jeden - magię da się powstrzymać spokojnie do 3 tury, zwłaszcza jak przyzywa to co stracił ze strzelania. A potem koniecznie sypać go w walce, kawaleria sama nie ma szans, musi być piechota.
Oczywiście Lore of Light spisał się idealnie. Bitwa zakończona remisem.

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

wbrew pozorom nowe Vc nie maja DS bo nie opłaca sie im to a na 3 bohaterach jest o 5 kosci do ds ..mało jak na odparcie 3 bound spelli i 4 czarów na 2 magach+ Ps
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
-SaH-
Chuck Norris
Posty: 601
Lokalizacja: Zad Trolla Koszalin
Kontakt:

Post autor: -SaH- »

Dokładnie. Mój przeciwnik nie miał ani jednego Dispel Scrolla:) Fakt faktem, że testował pewne rozwiązania (Vamp w scout, Vamp na tym koniu latającym) ale i tak jak rzucałem pierwszy magic missle z light i wypadało 8 albo 9 no to albo musiał wpuścić albo 3 kostki brać, a i to dwa razy zawiodło :)

Awatar użytkownika
Niglafar
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 183
Lokalizacja: Frei Stadt Danzig

Post autor: Niglafar »

SaH: mi się genialnie spisali flagellanci. przez trzy tury trzymali ghule i tomb guards w miejscu podczas gdy kawa zjadła CRem vargulfa a piechota z kapłanem zwarzywiła szkielety i dobrała się do nekromanty na corps carcie
Ja bym się również zastanowił nad lore of beasts. zawsze się może przydać na blood knightów/black nightów/black coucha/wilki wstrzymanie, strzał z S6 również mile widziany, bears anger na kapłana i wyzywamy wampirki do challenga.
"Proch to nic innego jak zmielony spaczeń" - król Bretonni.

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Hahaha, lepiej załóżcie sobie temat jak ugryźć nowe DE :D

Awatar użytkownika
pelcu
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Z Zadupia

Post autor: pelcu »

jarlaxle17 pisze:Hahaha, lepiej załóżcie sobie temat jak ugryźć nowe DE :D
Tak się składa, że z nowymi DE Imperium da radę...
Trzeba będzie się wysilić, ale przecież są oni "żywi" i biorą breake test.
Ostatnio zmieniony 23 cze 2008, o 14:44 przez pelcu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Toni
Wodzirej
Posty: 705
Lokalizacja: Opole

Post autor: Toni »

No i w niczym tak naprawdę nie przewyższają Imperium.. Może magia będzie problemem i typ z wardem odbijającym ataki, resztę raczej wsysamy nosem :)

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Pancerny z Aldred Casket i mroczniaki mogą sobie ......nawzajem.....
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
wychwa
Oszukista
Posty: 865
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: wychwa »

Witam
Panowie czeka mnie pierwsza bitwa z vampirami i wiem ze koles na bank wezmie vampira lorda na smoku
Ja gram empire i bitwa bedzie na 2500 macie jakąś rade dla mnie ?

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

na wampira na smoku 3-4 działa ;) smok wyłączony z gry :]

na magie DE bierit: pegaziste z Casketem, 2 scrole + scroll niszczący i DE magia sobie może :D

Awatar użytkownika
wychwa
Oszukista
Posty: 865
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: wychwa »

Taa spoko ale chialbym miec tez np GS moze jakas lekka albo IC takze wiesz albo to albo to :)

Awatar użytkownika
Barney
Mudżahedin
Posty: 255

Post autor: Barney »

3 działa i IC . masz.
no i 2 tanki.

Awatar użytkownika
wychwa
Oszukista
Posty: 865
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: wychwa »

hmmm wsumie spoko :D 2 tanki :D

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Świetne odswierzenie tematu na 2 miesiące przed 8 edycja ..kiedy to 2 czołgi wystawisz na 2400+ pkt...
Wielkie graty nie ma co rozkminiac tylko czytać ploty i czekać bo wszystko może się pozmieniać o 180"
Kupowanie teraz 2-go czołgu przy założeniu 25% na rare slot w 8 ed to strata kasiorki;p
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

zgadza się, chociaż ja nigdy nie wystawiałem 2x pancerka, to jest to najlepsze wyjście na jedną gierkę, nie zapomnij zabrać Icon of Magnus dla herosa do kawalerii, co by nie spylili ci od czegoś albo nie mogli zaszarżować, no i oczywiście Van Horstman Speculum :twisted:
drugi czołg to zakup bez sensu, lepiej dokupić kawalerię póki jest tania, jak wyjdzie nowa to będize droga i tylko 5 w pudełku (a może nawet i mniej-oby nie [-o< ), swoją drogą ciekaw jestem nowych modeli....

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

60 zł za nowych cudnych maruderów konnych
60zł za nową kawalerie chaosu


120 za 5 KO empire pewno tak strzela panowie z GW zonka....
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
wychwa
Oszukista
Posty: 865
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: wychwa »

Mhm a na kiedy jest planowana 8 ed ??

Awatar użytkownika
wychwa
Oszukista
Posty: 865
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: wychwa »

Icon of magnus chce dac ksiedzu do piechoty GS grand master ma immue to psychology takze luzik ;]

Awatar użytkownika
Barney
Mudżahedin
Posty: 255

Post autor: Barney »

Wilqu pisze:Świetne odswierzenie tematu na 2 miesiące przed 8 edycja ..kiedy to 2 czołgi wystawisz na 2400+ pkt...
Wielkie graty nie ma co rozkminiac tylko czytać ploty i czekać bo wszystko może się pozmieniać o 180"
Kupowanie teraz 2-go czołgu przy założeniu 25% na rare slot w 8 ed to strata kasiorki;p
To że się nie ma 2 czołgów to nie żaden problem by ich nie wystawiać. Ja mam 1 taki GWowaty i taką cudną konwersje z kartony kleju i plasteliny. godzinka roboty a na towarzyskie gry jak sie patrzy.

ODPOWIEDZ