Empire armylist by Sa!nt

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Virgo
Chuck Norris
Posty: 583

Re: Empire armylist by Sa!nt

Post autor: Virgo »

Kto podniesie rękę na władzę bastardową... :lol2:

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Barbarossa pisze:Thrawn, w sposób tendencyjny przekazujesz półprawdy - losowo wybrane wątki z dyskusji, niepełne zasady oraz rzeczy, które zostały odrzucone... byle wzbudzić niechęć. Nie wiem, jaki jest Twój cel, ale u mnie masz wielki minus. I wylatujesz z forum BS.
Spoko, dzięki :roll:

EDIT

podsrywaczy - sam to słowo wymyśliłeś? :roll:
Ostatnio zmieniony 29 lip 2010, o 12:16 przez Grand Admiral Thrawn, łącznie zmieniany 1 raz.
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Jeśli jedynym celem kogoś jest wejście na forum, wybranie 4 zasad z dyskusji - zanim w ogóle powstanie ostateczny projekt - zinterpretowanie ich po swojemu i rozklejenie po innych forach w alarmistycznym tonie to sorry.

Każdy, kto chce, może mieć dostęp do forum BS - no problem. Ale nie będę potem biegał po różnych podforach i prostował bzdur wklejonych przez podsrywaczy.

Awatar użytkownika
ainuin
Chuck Norris
Posty: 473

Post autor: ainuin »

Greatswordzi mi jakoś nie pasują. Dałbym 0-1, wywalił stubborna, podniósł koszt o 2-3 punkty i zaaplikował killing blow.

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

LD 9
2 ataki z AP (great weapon) vs 1 atak z KB(champion mozliwosc wykupu heroic KB)
mozliwośc dokupu magicznego banerka
i koszt w zakresie White Lions

Ewentualnie jakiekolwiek zmiany dajace szanse wystawienia Gwardii imperialnej na stole bo w obliczu hate/asf(high I)/kilku ataków wypadaja naprawde miernie .......zmiany winny oczywiscie podniesc koszt punktowy jednostki.....Wydaje się iż kazdy woli wykup drogiej ale skutecznej jednostki niż taniego w miare lecz nie dostosowanego do standardów obecnej ed. unitu. Ważną sprawą jest równiez to jest iż gramy przecież ludzmi a oni nie mogą byc uber hiper bo to sa tylko ludzie. Natomiast pomijajac jednostki core jakas skuteczna elitarna piechota winna byc znacznie solidniej wyszkolona od corowej piechoty na co wskazuje bogata historia Gwardi Elektorskiej.

Co będzie to będzie nie ma co zawodzic i sie rozczulac grajcie tym co nam dali i czekajcie na nowy armybook.
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

dziik pisze:Greatswordzi mi jakoś nie pasują. Dałbym 0-1, wywalił stubborna, podniósł koszt o 2-3 punkty i zaaplikował killing blow.

Czemu 0-1?


W tej chwili brakuje im tylko możliwości dokupu magicznego sztandaru bazowo i może braku paniki gdyby był z nimi ich ukochany Elektor/Generał.
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

ODPOWIEDZ