2250 Wacek

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
THE_END
Mudżahedin
Posty: 288
Lokalizacja: Z nienacka

Post autor: THE_END »

No coż, i tak i tak taki wykop zje 1 armatę, potem overrunuje w następną, a tu odpowiednio ustawiona 5 ryców zjada frajerów.. A furie spadają od magii bardzo przyjemnie, i są za drogie jak na ich możliwości. Owszem, fajny flyer, ale za drogi jak dla mnie."

Wszystko zależy od rozpiski jesli chodzi o furie :) - jak tylko dostane fila do AB z DL to popostuje jakieś armie ;)

Co do Roda to nie kwestia na FAQ tylko znajomość eng w uzyciu - możesz mi wierzyć że dokladnie tak to dziala i jak sie codziennie gada po eng to jest to calkiem oczywsite :)

Prize be to Sigmar and his holly warriors ;)

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Ze się tak wtrącę troszkę ... ;)
Wyobraźcie sobie że furie kosztowały 15pkt i miały 7 ld, teraz mają 2 ld(jak sie dobrze polata to im ld nie potrzebne :) ) i kosztują 12 pkt. Teraz są opłacalne. osobiście bez 3x5 bądź 3x6 nie wychodzę z domu :) Zwłaszcza że gram Nurglem a tam wszystko powoli pełźnie do przodu.

Awatar użytkownika
THE_END
Mudżahedin
Posty: 288
Lokalizacja: Z nienacka

Post autor: THE_END »

Teraz są opłacalne. osobiście bez 3x5
... nie wychodze z domu - ja też :D wytłumacz Toniemu ;)

Awatar użytkownika
Toni
Wodzirej
Posty: 705
Lokalizacja: Opole

Post autor: Toni »

Mimo wszystko, za drogie jak dla mnie :wink:

A takie furie to z konieczności raczej się bierze, czym w chaosie chcesz sciągać artylerię?

Awatar użytkownika
THE_END
Mudżahedin
Posty: 288
Lokalizacja: Z nienacka

Post autor: THE_END »

ja w rozpiskach wszystko biore z koniecznosc :D w sensie wszystko musie miec funkcje - chociaz w tej chwili bym poczekał bo na dniach bedzie WD book Do HoC - zobaczymy jak to bedzie tam wygladac ...

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

@Toni a czym innym w drugiej turze mam ściągać cannony :P Przecież ni e będę brał do tego celu seekerek 35pkt każda.

Awatar użytkownika
THE_END
Mudżahedin
Posty: 288
Lokalizacja: Z nienacka

Post autor: THE_END »

seekerki + siren banner = dead pistoliers and all other fast cav - jak dla mnie must have ...

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Weź tez pod uwagę jeden ostrzał w takie seekerki... z t3 i 1 w i ilością 5 mają małe szanse. Dlatego biorę furie bo latają więc nei kasuje sie im marszu i do tego jest ich o wiele więcej niż seekerek i mają 4 siły :P

Dobra koniec tego offtopu :P

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

trzeba brac ten item co powoduje ze latacze nie moga latac

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

tedzio pisze:trzeba brac ten item co powoduje ze latacze nie moga latac
Cóż to takiego ?? U Imperium ?? Skavy mają jakiś taki dziwny banner, ale Imperium ?

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

Orb of thunder, bound power 4, zakaz latania na stole
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

ODPOWIEDZ