Dyskusja o kandydaturach masterowych 2010/2011

Tematy z poprzednich sezonów LL

Moderatorzy: Dymitr, CzarnY, c4h10

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Re: Dyskusja o kandydaturach masterowych 2010/2011

Post autor: Shino »

CzarnY pisze: inna sprawa, ze 60 osob to zbiora bez problemu.
zalezy kiedy bedzie gorzow. bo kolizja terminow jest dosc slaba tu opcja skoro mastery nie mialy byc mniej jak 2-3 tygodnie od siebie

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

A może wystartujcie z datą początek maja ale 2011 jako ostatni master sezonu ? Teraz to tak trochę na hurra, bo mastera organizuje i planuje się na co najmniej 6 tyg wstecz.. a dowiedzieć się w momencie gdy powinny być już rozpiski, że będzie master to tak trochę nieciekawie...
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Karli pisze:A może wystartujcie z datą początek maja ale 2011 jako ostatni master sezonu ? Teraz to tak trochę na hurra, bo mastera organizuje i planuje się na co najmniej 6 tyg wstecz.. a dowiedzieć się w momencie gdy powinny być już rozpiski, że będzie master to tak trochę nieciekawie...
Lige fajnie jest przesuwac karli, ale do tylu, a nie do przodu!
CzarnY pisze: jedynie Animosity moze na tym zle wyjsc, bo z powodu glosowania ktore sie konczy na kilka dni przed masterem zapewne ucierpi frekwencja - ligocisnieniowcy inaczej sobie rozplanuja wydatki itp.
inna sprawa, ze 60 osob to zbiora bez problemu.
Nie wiem za bardzo jak mogliby na tym zle wyjsc. Planowali zrobic duzego lokala, teraz po prostu zmieni im sie ranga i przyjedzie wiecej osob. A ze nie bedzie takiego wypasu, jak planowali sobie na pierwszy raz - to moze faktycznie slabo, zwlaszcza jesli PS mialby byc impreza cykliczna. Prawda natomiast jest taka, ze na chwile obecna mamy malo kandydatur, z Bazyliszkiem nie wiem czy Warszawa wystartuje, DMP wciaz nie zgloszone do glosowania masterowego, Lublin IMO tez sie nie ogarnie, nie wiem co z Drakonem - dobrze chociaz, ze Lodz i Krakow znow pojawily sie w menu.

Okazuje sie nagle, ze robienie mastera nie jest az tak zajebista sprawa, jak kazdemu mogloby sie wydawac!

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Gorzow bedzie 30-31 maja to juz jest przeciez ustalone.
60 osob na pewno zbiora.
Imho powinnismy zrobic glosowanie tygodniowe.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Btw. PGA uwielbiaja w takich zabojczych terminach Targi poznanie robic ze jaja urywa.
Chcialem Kohortex w tym roku zrobic w pazdzierniku - 3 tygsy od PGA jest 1 listopada (wiec termin odpada) 3 tygodnie wczesniej to polowa wrzesnia , tez z dupy termin.
Chyba bedzie musieli wziac listopad lub poczatek grudnia.

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

swieta_barbara pisze: Nie wiem za bardzo jak mogliby na tym zle wyjsc. Planowali zrobic duzego lokala, teraz po prostu zmieni im sie ranga i przyjedzie wiecej osob. A ze nie bedzie takiego wypasu, jak planowali sobie na pierwszy raz - to moze faktycznie slabo, zwlaszcza jesli PS mialby byc impreza cykliczna.
mam na mysli frekwencje - kazdy org chcialby, zeby byla jak najwieksza, a takie nagle pojawienie sie terminu moze na nia zle wplynac. Niektorzy sobie planuja wydatki na pare tygodni (miesiecy?) wprzod, i w ogole. W interesie orga jest tez, zeby bylo na turnieju jak najwiecej graczy z czolowki, zeby nikt nie marudzil, ze bylo niemiarodajnie. Tak czy tak na pewno dadza rade. :)
swieta_barbara pisze: Okazuje sie nagle, ze robienie mastera nie jest az tak zajebista sprawa, jak kazdemu mogloby sie wydawac!
oj swiete slowa Kacper :mrgreen:

Awatar użytkownika
Gobos
Falubaz
Posty: 1090
Lokalizacja: Strefa Zero/Poznań

Post autor: Gobos »

Ziemko pisze:Btw. PGA uwielbiaja w takich zabojczych terminach Targi poznanie robic ze jaja urywa.
Chcialem Kohortex w tym roku zrobic w pazdzierniku - 3 tygsy od PGA jest 1 listopada (wiec termin odpada) 3 tygodnie wczesniej to polowa wrzesnia , tez z dupy termin.
Chyba bedzie musieli wziac listopad lub poczatek grudnia.
ja tam zawsze lubilem styczniowe Kohortexy, nie wiem czemu tak ci Ziemko zalezy zeby wepchac na jesien jeszcze jeden turniej... :wink:
Jesteś Aspołecznie Nastawionym Kutafonem, Inspirującym Ekstatyczne Lamenty Tłumu, Oraz Imbecylem Demonstrującym Ignorancję, Ogarniającym Tylko Alfabet.

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

bo poczatek grudnia tak jak zawsze bylo to byl najbardziej hugowaty termin jaki wogole byl w kalendarzu masterowym. Ja przynajmniej przez to nigdy na mastera do bydzi nie trafilem.
DMP chcielismy nie zglaszac jako mastera dajac szanse nowym osrodkom ale jesli mus to mus (?)
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

ja uważam że nie należy zgłaszać DMP jako mastera , powodów jest kilka conajmniej . Ale Gorzów robi Gorzów decyduje : )
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Dyskusja o tym byla. Jesli nie zglosicie to trzeba liczyc tak jakby bylo 11 masterow ,a to srednia opcja. Albo 9 masterow plus DMP , albo 10 masterow z DMP (co jest lepsza opcja i juz od dobrych paru lat praktykowana).


Piszczala - styczen jest gorszy od poczatku grudnia belive me - mroz , snieg , kac posylwestrowy - MASAKRA.

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

mialem na mysli poczatek stycznia bo przeciez tak zawsze bylo :P
co do DMP to nie ma problemu w poniedzialek bedzie oferta :)
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Bylo tak, bo my chcielismy byc fajni i sie dostosowac do reszty, ale teraz koniec z tym. My bierzemy teraz listopad lub grudzien i niech ktos inny sie dostosowuje.

(ech jak te PGA ch.... wypada, najchetniej wzialbym termin wlasnie okolo PGowy)

Awatar użytkownika
Leśnik
Mudżahedin
Posty: 274
Lokalizacja: Poznań STREFA ZERO

Post autor: Leśnik »

@Ziemko Targi Poznański zachwycone frekwencją podczas ostatniej edycji PGA przypisały to terminowi październikowemu (zresztą każda kolejna edycja przyciąga to ok 5k osób więcej) i dlatego w tym roku też PGA jest planowane na październik. My na to nie mamy niestety żadnego wpływu.

A co do Waszego mastera to mi się też na maxa termin styczniowy podobał. Jeśli tylko się racjonalnie rozdysponowało środki finansowe w okresie świąteczno-sylwestrowym to termin jest na maxa dobry (zimno odstrasza tylko lamerów i już 3 lata przebijamy się przez zaspy by dotrzeć do Bydzi, a do kaca po sylwku się po prostu nie dopuszcza :D )

Jeśli chodzi o Szczecin to też myślę że z tak ważnym głosowaniem jesteśmy sobie w stanie poradzić w tydzień.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Nie mam do Was przeciez o to pretensji tylko tak sobie mowie - what a pitty...

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Marudzisz Ziemko, jak DMP nie bedzie masterem to jedyne co to zmieni że będzie master w sezonie więcej i 3-4 zwycięzców mastera w sezonie mniej. Prestiż miejsc na DMP jest absolutnie niezależny od statusu mastera i tak ludzie tam przyjadą, a w tym sezonie nie było większych problemów z frekwencją więc i pewnie w następnym nie będzie a jak chłopaki chcą zrobić fajny gest i dać szansę innym ośrodkom, rewelacja.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Panowie zostal tydzien, a tu kilka osob robi jakies podwazanie tego czy DMP powinno byc masterem. Bylo od zawsze i niech zostanie takie moje zdanie. Jesli by nie bylo to tak jakbysmy mieli 11 masterow i musimy sciskac sie jeszcze bardziej z terminami...

Awatar użytkownika
Gobos
Falubaz
Posty: 1090
Lokalizacja: Strefa Zero/Poznań

Post autor: Gobos »

Ziemko pisze:Panowie zostal tydzien, a tu kilka osob robi jakies podwazanie tego czy DMP powinno byc masterem. Bylo od zawsze i niech zostanie takie moje zdanie. Jesli by nie bylo to tak jakbysmy mieli 11 masterow i musimy sciskac sie jeszcze bardziej z terminami...
+1
Jesteś Aspołecznie Nastawionym Kutafonem, Inspirującym Ekstatyczne Lamenty Tłumu, Oraz Imbecylem Demonstrującym Ignorancję, Ogarniającym Tylko Alfabet.

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

esgaroth pisze:wejsciowka na wielki drakon 40zl
czy w tej cenie zawiera sie nocleg w domkach?

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Furion pisze:
esgaroth pisze:wejsciowka na wielki drakon 40zl
czy w tej cenie zawiera sie nocleg w domkach?
Tak

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

jakie kluby w tym roku organizuja Wielki Dracon?

ODPOWIEDZ