Dyskusja o kandydaturach masterowych 2010/2011

Tematy z poprzednich sezonów LL

Moderatorzy: Dymitr, CzarnY, c4h10

ODPOWIEDZ
SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Re: Dyskusja o kandydaturach masterowych 2010/2011

Post autor: SexRocket »

nie badz taki zle nastawiony ziemko w 40k zmiana edycji wyszla raczej na plus niz na minus wiec mozna liczyc ze dobze a przynajmniej nie gorzej ;)
ObrazekObrazek

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Ale marudzicie z tą 8 edycją, jedyne co się zmieni to jak z 6 w 7 zaczniemy grać jeszcze trochę punktów więcej bo nie mamy jaj by wywalić którąś z ulubionych zabawek z rozpy, więc zamiast 2350 będzie 2400-2500.

A jak 8 edycja będzie tym dla WFB czym 5 dla 40k to tylko lepiej.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Generalnie jest taki scisk , ze ola Boga - do glosu shinue 3 mastery mialy ta sama liczbe pktow i sobie pomyslalem - no k... pieknie, ale glos shinue troche zmienil - jesli ja sie nigdzie nie walnalem.
3 razy liczylem ,ale bylbym wdzieczny jakby ktos po tym jak wkleje wyniki za 115min przeliczyl to jeszcze raz...

Awatar użytkownika
Stefczyk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164
Lokalizacja: Obecnie plątam się po Wrocku

Post autor: Stefczyk »

Tik Tak Tik Tak... jeszcze trochę i zaspokoję swoją ciekawość czy udało nam się dostać Mastera czy nie ;) (i będzie można po woli odkładać już na wyjazdy)
- Hej móżdżku, co będziemy robić dziś wieczorem?
-To co zwykle Pinky, to co zwykle. Spróbujemy opanować świat.
***
Z cyklu na turnieju:
Master Assassin z Fellbladem wpada w 1 turze w Maga Chaosowego na smoku, wypłaca ataki i wypada: 4x1 pada głośnie K*** i cała sala zaczyna klaskać...
***
A mój Bóg w dłoniach ma błyskawice,
miotając gromy, odbiera życie...

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Sytuacja zmienia sie z minuty na minute tylko tyle powiem... Jest mega ciekawie i.... troche zagmatwanie...
Zobaczycie dlaczego...

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Suspens :]

Awatar użytkownika
Leśnik
Mudżahedin
Posty: 274
Lokalizacja: Poznań STREFA ZERO

Post autor: Leśnik »

Trwa dogrywka odnośnie głosowania na master pomiędzy PGA a Areną. Chłopaków z Krakowa bardzo lubimy (wierzę że z wzajemnością) dlatego też czarny PR pozostawimy kandydatom na prezydenta, ale pozwolę sobie napisać kilka słów o naszej imprezie.

PGA jest imprezą która zawsze cieszyła się pozytywną opinią w środowisku a po każdym turnieju zbieraliśmy pochlebne opinie. Do niezaprzeczalnych jej zalet należy doskonała lokalizacja, wysoka frekwencja na turnieju, wysoki standard przygotowania imprezy, dostępność wypieków za free oraz mnogość przeróżnych punktów gastronomicznych, brak opóźnień, liczna grupa sędziów, wypasione nagrody, pozabatlowe atrakcje PGA z hostessami na czele.

Nie bylibyśmy obiektywni gdybyśmy nie wspomnieli że wadą PGA zawsze były noclegi. W ubiegłym roku doszło nawet do tego że nie udało się zapewnić noclegów za co osobiście posypuję głowę popiołem. Jednak w tym roku dołożymy wszystkich starań i zapewniam że noclegi będą załatwione. Sam też z chęcią wpadnę z żetonami wieczorkiem połupać w Texasa. :D

Mam nadzieję że ta informacja wpłynie pozytywnie na odbiór naszej kandydatury.

Pozdrawiam w imieniu Strefy Zero Leśnik.

ODPOWIEDZ