Selekcjonerzy 2015

Tematy z poprzednich sezonów LL

Moderatorzy: Dymitr, CzarnY, c4h10

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Selekcjonerzy 2015

Post autor: Młody »

Witam

Post ten piszę też w imieniu Dębka, także proszę mieć na uwadze że jest to oficjalne stanowisko naszej dwójki. :)
Dziękujemy wszystkim za wsparcie i mamy nadzieję, że wynik który został osiągnięty w tym roku, mimo że nie idealny, spełnił oczekiwania większości. Niemniej jednak powtórki ze składu selekcjonerskiego w przyszłym roku na pewno nie będzie. Dębek rezygnuje z funkcji selekcjonera, tym samym zostaje nam wolne miejsce "na stołku", zgłosili się do nas Furion i Rince jako chętni na objęcie stanowiska. Obaj mają nasze jak największe poparcie i nie mamy żadnych przeciwwskazań by obejmowali to stanowisko. Pojawia się jednak problem , bo miejsca są dwa a chętnych trzech. I tutaj nasza prośba do LL, aby zmienić liczbę selekcjonerów na przyszły rok. Uważamy że trio w składzie Rince, Furion, Młody, to obecnie najlepsze rozwiązanie. Jeśli ktoś obawia się, że przez to będzie niejako jedno miejsce mniej do obsadzenia to niech pomyśli dwa razy bo i Kudłaty raz jako selekcjoner nie pojechał ani w roli gracza ani nawet coacha, w tym roku także do ostatniej chwili z Dębkiem rozważaliśmy czy ma on ostatecznie być częścią składu.

Mam nadzieję, że nasz wniosek przejdzie przez aklamację, a nie będziecie chcieli robić paru głosowań w stylu: 1) Ilu ma być selekcjonerów? 2) Kto z trójki ma wybierać w tym roku?.
Uważamy, że cała trójka w takim samym stopniu przysłuży się osiągnięciu przez Polską kadrę dobrego rezultatu w przyszłym roku i selekcja przeprowadzona wspólnymi siłami będzie równie dobra jeśli nie lepsza od tych ostatnich w których brały udział 2 osoby. ;)

Pozdrawiamy
Selekcjoneiros

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Furion+Rince+Młody to świetna reprezentacja różnych środowisk a czasem i obozów. Ich skille battlowe dają nam też pewność, że dobrze ocenią grę potencjalnych kadrowiczów. Jeśli chodzi o nas, to mają pełne poparcie.


Wydaje mi się, że głosowanie zbędne. Jeśli przez 10 dni żadnych głosów sprzeciwu nie będzie, to mamy nowych, trzech SELEKCJONEIROS
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Ja też jestem za, i mam nadzieję że przejdzie propozycja przez aklamację.
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

zrob glosowanie. nawet nie wiadomo, jakie zdanie na temat reprezentacji (a takze udzialu w 3-osobowym skladzie selekcjonerow) maja kandydaci.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Młody pisał, że się zgłosili ;) można założyć, że chcą.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Mi się podobała idea dwójki selekcjonerów. Nic nie można było przegłosować, wszystko musiało być odpowiednio omówione. No ale skoro wujek pobłogosławił, to pewnie będzie dobrze. ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

+1 Kalesoner
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Chlopaki, to jest przemyslana decyzja. Zaden z nas by w to nie wchodzil, jesli nie bylby przekonany o korzysciach jakie moga z tego plynac. Jesli zas idzie o kwestie przeglosowywania, to raczej nikt z naszej 3ki przyjaciol nie bedzie kombinowal z drugim za plecami ostatniego. Nam zalezy li tylko na sukcesie kadry i skarceniu "nowego szeryfa" ;)
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Mi się idea 3 selekcjonerów nie podoba, ale temat wyboru składu na ETC mało mnie dotyczy, więc róbcie to tak jak wam obecnie wygodnie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Kudłaty raz jako selekcjoner nie pojechał ani w roli gracza ani nawet coacha,
kiedy? byl selekcjonerem tylko w 2012 i wtedy byl coachem chyba.


co do ekipy to nie mam tu zastrzezen.

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

@Shino
Nie, wtedy byłem ja i Staś, rok później selekcjonerem był Kudeł, a ja kołczowałem ;)
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

aklamacja niemożliwa, trudno.

Opcje do głosowania (jak macie więcej pomysłów, jak to ująć - zapraszam)

które z rozwiązań popierasz
1. Trójka Selekcjonerów
2. Dwójka selekcjonerów i zbieramy kandydatury w najbliższym czasie

Jeśli dwójka ma być na stałe, może sformalizujemy procedure?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

@mlody ok, popierdzielily mi sie lata :) . Rzeczywiscie bylo jak mowisz.

Dlaczego uwazasz, ze 3 selekcjonerow jest lepszych niz 2? dlaczego zmieniliscie tu z Debkiem zdanie (nie wiem jak ty, ale z tego co pamietam to on byl jednym z powodow zmiany z top3 ligi na 2 selekcjonerow (w tym oprocz tego, ze top wybiera takze chodzilo wtedy o liczbe))?

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

lohost pisze:a moze niegrajacy selekcjonerzy? nie ma problemu co do wyborow etycznych "jade, czy nie jade...oto jest pytanie"
IMO kiepskie. Udupia dobrych graczy, którzy mają potencjał by grać w składzie. Nie wiadomo co będzie za pół roku.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Głosowanie w formie zaproponowanej przez Dymitra jest ok.

Selekcjoner ma wybrać skład, a nie zagwarantować sobie miejsce w drużynie. Ani Rince, ani Furion to nie są ludzie pozbawieni ambicji, którzy bez problemu oddadzą swoje miejsce, jak tylko pojawi się ktoś lepszy. Z tego powodu opcja, która miała być przepchnięta przez aklamację mi się nie podoba.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Ponieważ czas nas nie goni dałbym go trochę na jakieś wewnętrzne ustalenia między najbardziej zainteresowanymi osobami. Może sami zaproponują coś lepszego.
Obrazek

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Też byłbym przeciwny 3 selekcjonerom. Już mieliśmy kiedyś 3 i odeszliśmy od tego.

Mam natomiast inną propozycję.
Może by tak w okolicach września co roku wybierać jednego lub dwóch, niegrających kołczów i selekcjonerów w jednym. Osoby, które już teraz zadeklarują się, że pojadą za rok na etc ale kołczować a przez cały rok będą pełnić rolę kołcza i selekcjonera. W ten sposób unikamy sytuacji gdy "nie możesz jechać na etc bo akurat grasz tą samą armią co selekcjoner". No i mamy osoby faktycznie zainteresowane tą funkcją a reszta drużyny co roku ma parcie na dobre wyniki a nie faktyczne miejsce w kieszeni i nieco bardziej wyjebane na szlifowanie skilla niż gdyby co roku musieli udowadniać, że to ich należy wybrać do składu.
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Karli pisze:Mam natomiast inną propozycję.
Może by tak w okolicach września co roku wybierać jednego lub dwóch, niegrających kołczów i selekcjonerów w jednym.
Obawiam się, że nie będziesz miał spomiędzy kogo wybierać.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Miejsce na LL dla coacha mi się podoba (jako bonus).
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Instytucja niegrajacego selekcjonera była proponowana i wówczas ja popierałem. Nic sie nie zmieniło. Możemy takich nawet dwóch mieć.

Problem jest jednak taki, że:
Marys pisze:nie ma na naszej scenie WFB osoby, która by się nadawała na stanowisko niegrającego selekcjonera. Chyba, że ktoś z topu zrezygnuje na początku sezonu z szansy grania w repie, w co osobiście wątpię. Nie ma również co porównywać selekcjonerów sportowych, bo to goście, którzy są do tego szkoleni. U nas nikt się nie uczy wybierać składów i analizować zawodników. więc jedynym wyznacznikiem kompetencji jest ogranie i co za tym idzie - miejsce w topie.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

ODPOWIEDZ