Sezon 2015 - może coś naprawimy..?

Tematy z poprzednich sezonów LL

Moderatorzy: Dymitr, CzarnY, c4h10

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Re: Sezon 2015 - może coś naprawimy..?

Post autor: Dymitr »

a jak chcecie namówić orgów, by zrobili dokładnie dwie parówki i dokładnie dwie drużynówki? Bo w tej chwili jest jedno zgłoszenie na parówkę, czyli ktokolwiek by sie nie zgłosił jako drugi z parówką dostaje ją co by nie było?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

Namawiać nie mam zamiaru nikogo, ale dać możliwość przemyślenia czy aby ktoś nie chciałby zrobić to już inna sprawa :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

To czy ktoś zrobi parowke, czy też druzynowke to już zależy od orga.
Chodzi o fakt zaliczania do ligi.
jeżeli w sezonie bedzie 7 singli, 2 teamowki w tym DMP i jedna parowka to z pewnością ten ostatni nie ucierpi.
Ważne by rozdzielić teamowke od pary.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Smiechu pisze: Ważne by rozdzielić teamowke od pary.
dlaczego wazne?

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

W rym roku byly 2 druzynowki i 1 parowka i kazdy z tych turniejow mial dobra frekwencje.
Przypominam ze zrobilismy ta zmiane zeby zwyciezca ligi nie mial liczonego max1 singla jak bywalo w przeszlosci
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Shino pisze:
Smiechu pisze: Ważne by rozdzielić teamowke od pary.
dlaczego wazne?
Dlatego bo:
Kraków robiąc pierwszą teamowke cieszył się dobrą frekwencją - i dobrze.
DMP się samo broni więc tutaj nigdy nie było problemu.
Łódź dostaje rykoszetem przez liczenie pkt do ligi, bo mimo zajebistej lokalizacji kilka osób zrezygnowało z powodu właśnie wymaxowanych pkt.

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

SS będzie chciało zrobić parówke co Solo przedstawi w temacie masterowym kiedy będzie mógł się wypowiadać w tym temacie.
Zatem mamy dwie parówki na przyszły rok.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Smiechu pisze:Łódź dostaje rykoszetem przez liczenie pkt do ligi, bo mimo zajebistej lokalizacji kilka osób zrezygnowało z powodu właśnie wymaxowanych pkt.
Czyli problemem jest termin lodzi czy tez liczenie masterow?

swoja droga kto zrezygnowal z powodu liczenia punktow do ligi?

dlaczego wazne jest odlaczenie parowek od druzynowek? przeciez i tu i tu wygrywa osoba, ktora niekoniecznie by wygrala mastera.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

+1
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Wprowadzenie limitów na parówki/drużynówki miało wymusić większą ilość masterów singlowych.
Jeśli ktoś uważa, że przez regulamin ligi czy format turnieju nie ma frekwencji niech po prostu zacznie robić single.
Obrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

parówka (master i lokal) to po prostu 2x mniej pracy przy organizacji, 2x mniej terenów i 2x więcej kasy z wejściówek, format idealny dla organizatora, jedyne co ogranicza ilość parówek, to regulamin - imo na szczęście
Obrazek

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Panowie też tak mówiłem, aż pojechałem do Łodzi na Mastera i przypomniałem sobie jaki to fajny format jest, bitwy na poziomie są, relaks jest, dobre towarzystwo, inna gra poprzez 4 armię na stole.
Wyniki Rankingu w 2015 roku to nie problem parówek/drużynówek czy singla to problem formuły ligi.
Powinna być podzielona na Single / Klubowe . Single to single drużynówki/parówki to klubowy ranking i po sprawie.
SS chce dać alternatywę aby uwolnić parówki i drużynówki do singlowego rankingu, skoro tak chcecie.
My jesteśmy w stanie zrobić mastera drużynowego na 5 osób DMŚ nawet w liczbie 100+ osób.
Tak samo możemy zrobić singla jak sobie życzycie, uważam że parówki wprowadzają młodych graczy dają szanse zagrać koledze nawet jak nie ma armii itp.
Trzeba odbudować scenę która wyraźnie się wykrusza stare dziadki chcą ETC które do niczego nie prowadzi ćwiczy zespół 8 osobowy do tzn sukcesów raz w roku.
Osobiście bardzo lubię grać na format euro ale czy to nie zabija Warhammera ?

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Powiem szczerze, ze mnie rowniez brakuje parowek. Dawno, dawno temu bylo ich znacznie wiecej i jakos ludzie tak strasznie nie narzekali. Wsytarczy zapis, ze liczy sie max jedna druzynowka i max jedna parowka.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Rince pisze:Powiem szczerze, ze mnie rowniez brakuje parowek. Dawno, dawno temu bylo ich znacznie wiecej i jakos ludzie tak strasznie nie narzekali. Wsytarczy zapis, ze liczy sie max jedna druzynowka i max jedna parowka.
+1

Awatar użytkownika
Andrew
Masakrator
Posty: 2196
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Andrew »

Dydu pisze:
Rince pisze:Powiem szczerze, ze mnie rowniez brakuje parowek. Dawno, dawno temu bylo ich znacznie wiecej i jakos ludzie tak strasznie nie narzekali. Wsytarczy zapis, ze liczy sie max jedna druzynowka i max jedna parowka.
+1
popieram
XIII Kohorta Bydgoszcz

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Rince pisze:Dawno, dawno temu bylo ich znacznie wiecej i jakos ludzie tak strasznie nie narzekali. Wsytarczy zapis, ze liczy sie max jedna druzynowka i max jedna parowka.
byly 2 na sezon srednio. nie wiem czy to tak znacznie wiecej.

Chyba, ze chodzi o lokale, ale tu wciaz sie parowki pojawiaja.

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Proponuje głosowanie ile turniejów parowych klasy master, powinno liczyć się do rankingu w 2015roku
zakładając że liczy się do tego 1 drużynówka
a)1
b)2
c)wstrzymuje się
Jedziemy z tematem panowie.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

proponuje od razu tez zgodnie z pomyslem kalesona zalozyc glosiwanie ile masterow chcemy w sezonie:
a) 6
b) 8
c) wstrzymuje sie
od razu zrobimy 2 glosowania.

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

A może coś szerzej tzn obcja d) 10 rozumiem że ta propozycja zakłada x+DMP czy już w puli liczysz DMP ??

Nie ograniczajcie Masterów ! największy błąd.

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Dokladnie, nie wydaje mi sie zeby bylo ich w tym roku jakos za duzo, chyba poza kozlowem w kazdym frekwencyjnie jakos to wypalilo ;)
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

ODPOWIEDZ