Początkujący.... (Pytania/Pomoc)

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
malfoj
Falubaz
Posty: 1306
Lokalizacja: Warszawa

Re: Początkujący....

Post autor: malfoj »

bardziej od tych miscastów interesuje mnie jaka jest szansa ze unit x pokona unit y i w której turze XD i zeby miec to pod ręką

Awatar użytkownika
DevilsTom
Wałkarz
Posty: 64

Post autor: DevilsTom »

Gdzie bardziej opłaca się kupować? W sklepach internetowych czy zwykłych? Bo po porównaniu cen to internetowe są korzystniejsze. Gdzie leży haczyk?
Hugo Boss, ralph lauren, tommy hilfiger, Trussardi Jeans, calvin klein, giorgio armani oraz La' Costa :D

Awatar użytkownika
Mirabelka
Mudżahedin
Posty: 260

Post autor: Mirabelka »

W tym, że stacjonarne muszą płacić za czynsz często chore pieniądze.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

DevilsTom pisze:Gdzie bardziej opłaca się kupować? W sklepach internetowych czy zwykłych? Bo po porównaniu cen to internetowe są korzystniejsze. Gdzie leży haczyk?

Najprościej.

Jak Ci zależy aby mieć gdzie grać itp rzeczy warto wspierać lokalne sklepy stacjonarne. Wiadomo, że w necie zaoszczędzisz kilka groszy ale lepiej wspierać sklepy i mieć miejsce gdzie można się spotykać grać itd
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
DevilsTom
Wałkarz
Posty: 64

Post autor: DevilsTom »

no nie wiem czy kilka groszy.. dla porównania Empire celestial hurricanum za 170zł a w necie 146zł (vanaheim). A inne praktycznie tańsze o 15zł :O Dzięki czemu moge kupować więcej oddziałów.
Hugo Boss, ralph lauren, tommy hilfiger, Trussardi Jeans, calvin klein, giorgio armani oraz La' Costa :D

mlepkows
Wodzirej
Posty: 732

Post autor: mlepkows »

Możesz ale jak nie będziesz miał z kim i gdzie grać to Ci się nie przydadzą. Ja staram się kupować w stacjonarnych sklepach, które mają stoły i organizują coś dla graczy. Jak Cię absolutnie nie stać na to to kupuj w necie, figurki dostaniesz takie same.

Maciek

Awatar użytkownika
DevilsTom
Wałkarz
Posty: 64

Post autor: DevilsTom »

Stać mnie i mam hajs ale nie wiem czy jest to opłacalne. Z drugiej strony w sklepie dostajesz od razu do ręki a w necie czasem trzeba trochę poczekać.
Hugo Boss, ralph lauren, tommy hilfiger, Trussardi Jeans, calvin klein, giorgio armani oraz La' Costa :D

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

DevilsTom pisze:Stać mnie i mam hajs ale nie wiem czy jest to opłacalne. Z drugiej strony w sklepie dostajesz od razu do ręki a w necie czasem trzeba trochę poczekać.
Nie musisz się chwalić.

Napisałem groszę bo patrząc ile się wydaje na całe armie i otoczkę do tego to różnica 15 zł nie jest wielka a wspiera lokalne środowisko.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

wenanty
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198

Post autor: wenanty »

DevilsTom pisze:Stać mnie i mam hajs ale nie wiem czy jest to opłacalne.
To jak z piciem piwa w knajpie. Możesz bronka kupić w Biedronce i obalić w parku, a możesz wypić w lokalu, który lubisz. Jeśli będziesz sknerzył i kupował tylko w Biedronce, jeśli podobnie zacznie robić większość bywalców, to może się okazać, że lokal upadnie, bo nie będzie z czego zapłacić czynszu czy pensji barmance.

Przebitka na piwie w przypadku Biedronki/pubu może przekroczyć 100% i nie jest to jakoś rzadko spotykane (w większych miastach przynajmniej), a mimo to ludzie do knajp chodzą. Przebitka na figurkach w Twoich przykładach to kilkanaście procent najwyżej. Naprawdę jest taka bolesna dla kogoś, kogo stać i ma hajs? Nie namawiam do niczego, po prostu dobrze żebyś miał świadomość, że jeśli stacjonarny sklep nie będzie miał klientów (w tym Ciebie) to po prostu zostanie zamknięty.

Awatar użytkownika
DevilsTom
Wałkarz
Posty: 64

Post autor: DevilsTom »

aha, a wy wszyscy kupujecie też w sklepach?
Hugo Boss, ralph lauren, tommy hilfiger, Trussardi Jeans, calvin klein, giorgio armani oraz La' Costa :D

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Pierwszą armię kupiłem prawie całą ze stacjonarnego Barda w Poznaniu. Grałem tam wtedy często i zachodziłem pograć raz na jakiś czas, albo i na turniejach, więc przy okazji kupowałem. Teraz gram głównie w domu, to i nowości kupuję przez internet. ;)

Awatar użytkownika
DevilsTom
Wałkarz
Posty: 64

Post autor: DevilsTom »

ja też kupiłem pierwszą armie (HE) w bardzie w poznaniu (przy placu wolności)
Hugo Boss, ralph lauren, tommy hilfiger, Trussardi Jeans, calvin klein, giorgio armani oraz La' Costa :D

Awatar użytkownika
Gangrel
Mudżahedin
Posty: 250
Lokalizacja: Dziki Wschód

Post autor: Gangrel »

Witam zdaję sobie sprawę, że to nie to forum ale chcę uzyskać obiektywną odpowiedź. Czy mógłby ktoś scharakteryzować wh40k ? Czy jeśli podoba mi się wfb to podobnie będzie z wh40 ? Czy mechanika dużo się różni ? Na tym forum kiedyś przeczytałem, że to tylko turlanie kostkami i patrzenie w tabelki. Wracam do wfb po rocznej przerwie ale dla urozmaicenia zastanawiam się również nad wh40.
"Od dwóch dobrych generałów wolę jednego, który ma szczęście", Napoleon
"Mieć rację nie sprawia żadnej przyjemności, jeśli nie można wykazać innym, że się mylą..."

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Gangrel pisze:Witam zdaję sobie sprawę, że to nie to forum ale chcę uzyskać obiektywną odpowiedź. Czy mógłby ktoś scharakteryzować wh40k ? Czy jeśli podoba mi się wfb to podobnie będzie z wh40 ? Czy mechanika dużo się różni ? Na tym forum kiedyś przeczytałem, że to tylko turlanie kostkami i patrzenie w tabelki. Wracam do wfb po rocznej przerwie ale dla urozmaicenia zastanawiam się również nad wh40.
WFB to czyste turlanie kostkami. 40K to już totalne turlanie...
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
puzonik
Wałkarz
Posty: 84

Post autor: puzonik »

W 40k masz więcej strzelania ;)
Jak lubisz SF to jest to system który ci się spodoba zwłaszcza ta edycja która spowodowała różnorodność armii(nie tylko same klony spejs Marins...), do tego aktualna edycja jest zdecydowanie najlepszą edycją jak dotychczas do tego ładny balans większości armi, żadnych etc ar czy PKS...

buniek
Chuck Norris
Posty: 443

Post autor: buniek »

Czy ja jadę na mastera i mam możliwość rzucenia 6tki z Beasta, muszę posiadać przy sobie pomalowany model potwora w którego chcę się przemienić? Czy mogę po prostu mieć odpowiednią podstawkę i postawić na niej szamana po rzuceniu czaru?

Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Post autor: Goglem »

musisz mieć model

Awatar użytkownika
Gąszczu
Mudżahedin
Posty: 251
Lokalizacja: Wrocław <> Poznań

Post autor: Gąszczu »

siemka,tez nie wiem czy to dobre podforum ale czy ma ktos w pdf-ie jakis spells playsheet ? chodzi mi o tabelke ze wszystkimi lorami szczegolnie armijnymi opisanymi w skrocie. pozdro

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Awatar użytkownika
Gąszczu
Mudżahedin
Posty: 251
Lokalizacja: Wrocław <> Poznań

Post autor: Gąszczu »

diuk jak zawsze popisał sie niesamowitym refleksem.dzieki i pozdro

ODPOWIEDZ