wrażenia nt. nowych DE

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Necromanter
Falubaz
Posty: 1003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Necromanter »

Ja też już mam pierwsze bitwy za sobą z nowymi DE.Armia jest ogólnie dużo bardziej elastyczna,ale nie straciła na klimacie.Nadal jest sporo kombinowania,ale nie zawsze jest tak pod górke.Co do BG to może i oni są super wymiatacze w CC,ale z moimi szczurkami jakoś nie dane jest im do niego wchodzić.Podejrzewam,że koszt punktowy taki mały ze względu na praktyczny brak pancerza.I co najbardziej mnie cieszy to nowe zasady kociołka,który IMO jest genialny teraz i bardzo mocno podnosi wartość bojową każdego oddziału. Armor piercing jakoś nie zauważyłem,żeby odgrywał jakąś większą rolę,skaveny schodzą tak samo od starych jak i nowych kusz:)

Awatar użytkownika
Toni
Wodzirej
Posty: 705
Lokalizacja: Opole

Post autor: Toni »

Bla, bla, bla, bla.
A plutony egzekucyjne nie mają magii/antymagii? Plutony boją się zasrania strzał z S 3? (No dobra, może trochę :P) to nie jest tak - niska przeżywalność tych panów to największa ich wada, i trzeba umieć to wykorzystać/nie doprowadzić do wykorzystania - na małe punkty taki klocek BG jest niewiele wart przy silnym ostrzale i magii przeciwnika

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Nikt nie mówi że są niezabijalni, tylko że są bardzo dobrzy, szczególnie że jest czym w armii zrównoważyć ich słabości, tak więc udowadniać że się ich da zabić nie trzeba.

I nie wiem o co chodzi, że w 50% zaatakują jako pierwsi, przy I6 tylko z PG trzeba rzucać kto pierwszy bije.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

hypnotic pisze:
I nie wiem o co chodzi, że w 50% zaatakują jako pierwsi, przy I6 tylko z PG trzeba rzucać kto pierwszy bije.
yes, yes...

są jeszcze DP ale to nie piechota.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

ODPOWIEDZ