Jaka armia

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Tadeusz
Wałkarz
Posty: 61
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Tadeusz »

Panowie, a czego spodziewaliście sie od człowieka co od kwietnia 6 postów napisał w tym 4 w tym wątku. Pewnie grał, myślał, grał, myślał, klimacił, grał, myślał i teraz jest zrozpaczony.

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

Koleś jest na serio niezły ,on myśli ,że mając power rozpiskę wygra mistrzostwo... Umów się z np. Jankielem i gwarantuje ci ,że najlepszą rzpiską przegrasz z Jankielem nawet jeśli on będzie grał ogrami , a ty tymi swoimi VC albo demonami ( nie mówię ,że tylko Jankiel , al przynajmniej co do jego umiejętnośći nikt nie ma wątpliwości)

Awatar użytkownika
Kołek
Falubaz
Posty: 1147
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Kołek »

Tularian pisze:... ,on myśli ,że mając power rozpiskę wygra mistrzostwo...
uwierz mi da się to zrobić :wink: :P

Awatar użytkownika
Whydak
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Whydak »

OMG

Na zwycięztwo trzeba sobie zasłużyć . Nawet już bierz te demony czy vampiry i myślę że jak sobie trochę poczytasz choćby rozpiski nawet to powinieneś dać rade a jeśli nie to chyba nie jest gra dla ciebie .
Nie mówię że odrazu wygrasz wszystko co się da ale czy nie lepiej dojść do czegoś samemu ?

Pomyśl sobie wziąłem najlepszą armię i rospiske z neta , nikt inny by tak nie dał rady no nie 8)

Tadeusz
Wałkarz
Posty: 61
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Tadeusz »

Panowie i Panie, poczytajcie sobie wszystkie posty rzeczonej osóbki (nie jest ich tak wiele) a będzie wiedzieli że to i tak nic nie da.
I nie jest to prowokator.
Te osóbki tak mają

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

Kołek pisze:
Tularian pisze:... ,on myśli ,że mając power rozpiskę wygra mistrzostwo...
uwierz mi da się to zrobić :wink: :P
szczerze powiedziawszy myślałem ,że skoro grasz w WFB to będziesz patrzył na sprawe bardziej perspektywicznie , głebiej
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
Kołek
Falubaz
Posty: 1147
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Kołek »

to miała być ironia(kto wie o co chodzi ten wie :wink: )

a niby jak mam patrzeć na battla jak ludzie walą takie tematy dajcie mi rozpiske bo chce wygrywac, no poprostu żal to nawet nie można juz się pofatygowac i wejść w temat rozpisek gdzie jest ich full i to takich wymaxowanych, albo po prostu metodą prób i błędów dojść do swojego ideału armii.

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Temat pozostawiam ku uciesze gawiedzi :D Nie mam serca tego kasowac :D Prosze tylko bez trollingu :)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5346

Post autor: Tutajec »

bardzo smieszny ten koles zchecia zagralbym z nim i ta przejebana rozpa ciekaw jagby zaeragowal ze 4 turze niszcze mu ostatni oddzial psow

i teraz sie zastanawiam czy dla takich ludzi wart zmieniac wfb

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

A ja się zastanawiam czy 10zł wpisowego na turniej to nie za mało żeby zmienienić takich ludzi :)

Awatar użytkownika
4 karabiny
Beast from the East
Posty: 1188
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: 4 karabiny »

Shino pisze:...
Shino jak możesz!!!??? Właśnie zniszczyłeś mi psychikę :) A z kolesia stworzyłeś potwora :) Poza tym zapomniałeś o 3 levelu dla generała ;)

Awatar użytkownika
M.T.
Kretozord
Posty: 1724
Lokalizacja: Brwinów

Post autor: M.T. »

Żeby generował 2DD? No way :D

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Czy przypadkiem w psychiatryku nie za mocno zawiązali ci kaftanu edytki ??

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5346

Post autor: Tutajec »

wedlug mnie chyba go nie zawiazali bo uciekl ^^

Awatar użytkownika
R.I.P.
Wałkarz
Posty: 85
Lokalizacja: W-wa

Post autor: R.I.P. »

Jeżeli Dwarfami nie wygrał choć jednego małego, lokalnego turnieiczku to chba ma poważny problem i naprawdę trza mu pomóc...
Z drugiej strony (mówiąc poważnie) jqak by umiał grać tymi krasiami to wygrałby malutki turniej (moim zdaniem) z łatwością, a jeżeli do wygrania turnieju jest mu potrzebna super pg armia no to no-coment...
:!: Buhahahaha :!:

Miałem palnąć jakiś cytat..., ale zapomniałem XD

Akuma
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 116

Post autor: Akuma »

Panowie "sportowcy" - facet zapytał jaki sprzęt najlepiej sobie kupić żeby mieć maksymalne szansę na zwycięstwo. Jak dla mnie sprawa prosta zamiast go besztać trzeba było napisać - tak DE , DL , VC są w tej chwili najmocniejsze - rozpiskę musisz sobie złożyć sam albo poszperaj w dziale rozpiski i poszukaj jakiejś która wygrała duży turniej ... tyle.

Szczególnie zdumiewa mnie lekkość z jaką niektórzy przechodzą od obrony wfb jako sportowej rywalizacji do atakowania kolesia który pyta jak zwiększyć swoje szansę. Rozpiska jest tak integralną częścią gry jak wystawienie czy taktyka w trakcie rozgrywki ( i szczęście w rzutach ).

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Kiepsko to zrobiliście "koledzy" trzeba było mu dac 10 linków do tematów gdzie jedzie sie VC i DL (oczywiscie mozna wiecej), to moze by zrozumiał dlaczego tak wszyscy na niego jadą ...
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

ODPOWIEDZ