Jaka armia

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
edytki_72
Plewa
Posty: 6
Lokalizacja: KARAK KADRIN

Jaka armia

Post autor: edytki_72 »

Witam
Mam do was pytanie chcę zainwestować w nową armie ale nie chcę przciętnej
armii bo jak zechce zagrać dla klimatu to sobie coś złoże z orków albo z brodaczy . Chcę mieć coś co mogę przynieść na turniej i wygrać albo być wysoko I tu moje pytanie co radzicie VC czy demony . no i najlepiej jakieś przykłady rozpisek ( najlepiej PG jak ktoś się wstydzi na forum to na priva:) Nie bede ściemniał że chcę grać dla klimatu cóż od czasu do czasu marzy mi się zwycięstwo turniejowe może nie mistrzostwa polski ale jakiś mały lokalny turnirniej a na nich zwykle dostaje orkasami lub kraśkami ostatecznie na turnieje się przychodzi po to by wygrać a nie sobie pograć Proszę o POMOC

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

edytki_72 pisze:Proszę o POMOC
Pomoz sobie sam. Jeszcze nie jest za pozno.... chyba.
Obrazek

Awatar użytkownika
edytki_72
Plewa
Posty: 6
Lokalizacja: KARAK KADRIN

Post autor: edytki_72 »

a może kolega konkretniej a może chodzi o ogonek przy "ę" bo jeżeli tak to jestem winien i proponuje również sprawdzić swoje posty a potem się czepiać jak już kolega sprwdzi i dojdzie do wniosku że jest bezbłędny :) Mimo to dzieki za pomoc była niezwykle zwięzła a przedewszystkim wielce wymowna

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Nie chodzilo o forme, ale przedmiot Twojej prosby. "Dajcie mi rozpe, ktora wygram turniej" to prosba budzaca: litosc, zażenowanie, żal i agresje.
Obrazek

Awatar użytkownika
edytki_72
Plewa
Posty: 6
Lokalizacja: KARAK KADRIN

Post autor: edytki_72 »

nikt nie ma obowiązku dawać mi co kolwiek to jest prośba i tylko prośba i taka jest idea prośby że jak kolega chce to może pomóc a jak nie to może zignorować a skoro proszę o pomoc to znaczy że nie czuję się na tyle silny w temacie i potrzebuje pomocy kogoś z większym doświadczeniem bo kupowanie figurek i stawianie ich na pułke nie jest moim celem jak już kupie figurke to chciałbym nią zagrać i nie tylko raz by samego się przekonać że wydałem pieniądze nie na prużno Zresztą jest wielu graczy i każdy ma własny pomysł na własna armie i jeżeli ma ochote to się nimi podzieli do tego są stworzone fora a pozatym jak może kolega wie niema jednej słusznej rozpiski bo jest kilka dobrych na każdą z armii . No nie rozumiem po co kolega sie denerwuje i robi sie agresywny . Do wyładowywania agresji fora nie służa a jeżeli kolega zamieszczał juz jakieś rozpiski na tym forum to nie po to by pokazać że zna literki i potrafi pisać lecz po to by uzyskać od innych opinie i pomoc więc nierozumiem po co się na mnie kolega wyzłaszcza

Awatar użytkownika
Vincent
Kradziej
Posty: 978
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Vincent »

edytki_72 pisze: kupowanie figurek i stawianie ich na pułke nie jest moim celem
no to co jest twoim celem?
chcesz wygrywać na turniejach, to się naucz grać swoimi orkami czy krasiami

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Oczywscie rozpa gwarantujaca zwyciestwo* w turnieju istnieje. Ale co ze skillem do jej obslugi?

BTW, wrzuccie wreszcie te rozpe, chlopaki. W sumie to ja tez dojrzalem do wygrania wreszcie jakiegos mastera. Po 5 latach grania VC mi sie to w koncu nalezy.... ;)



* o ile na turnieju nie pojawi sie wiecej graczy z ta samą rozpiską, bo wtedy trzeba pierwsze miejsca rozlosowac miedzy nich, co moze spowodowac rozgoryczenie wsrod niektorych niedoszlych zwyciezcow.
Obrazek

Awatar użytkownika
Młynek
Chuck Norris
Posty: 366
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Post autor: Młynek »

edytki 72 polecam ci ogre kingdoms rozkręcisz wszystko bezproblemowo i nawet ci rozpiske zrobie .tytuł misia polski masz zapewniony

Awatar użytkownika
edytki_72
Plewa
Posty: 6
Lokalizacja: KARAK KADRIN

Post autor: edytki_72 »

no cóż rozpiska nie gwarantuje zwycięstwa to jest pewne ważne sa również umiejetności to oczywiste ale proszę zauważyć że brak dobrej rozpiski to juz pewna klęska ja poprostu chciałem dobrze zacząć i jak pisałem nie chodzi mi tu o jakieś duże turniej ale cóż może się mylę ja w przeciweństwie do innych piszących dopuszczam fakt że się myle . A skoro się myle to przychodzi mi przeprosić "PRZEPRASZAM " i podziękować kolegom za pomoc i naukę więc "DZIEKI WIELKIE " koledzy byliście niezwykle pomocni no i nadzwyczaj uprzeajmi to by było na tyle tego temat niemam więcej słów dla koleów. I jeszcze życzenia oby wszystkie wasze sondy i słowa były nie omylne jak te w tym temacie i byście w życiu zawsze trafiali na taką życzliwość jaką sami okazujecie (albo większą ) a tak przy okazji nie każdy ma tak wielie doświadczenie jak koledzy pozdrawiam i żegnam

Patryk
Wodzirej
Posty: 715

Post autor: Patryk »

edytki_72 rozbija bank

Awatar użytkownika
Vincent
Kradziej
Posty: 978
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Vincent »

tylko powiedz mi po co grasz w battla i po co chodzisz na turnieje? Dla kasy? Dla dowartościowania się? "patrzcie jaki jestem zaje**sty rozwaliłem was moim powergammerskim rosterem."

mówisz że ważne są umiejętności a prosisz o rozpę która sama wygrywa
ja poprostu chciałem dobrze zacząć
chcesz dobrze zacząć to dam ci taką radę:
weź booka do twoich krasiów lub orków czy jakiejkolwiek innej armi
poczytaj sobie trochę o jednostkach pomyśl jak chciałbyś zwerbować swoją armię zrób własny roster zacznij nią grać(również na turniejach), trochę modyfikować i jeśli się przyłożysz będziesz się starał wyeliminować błędy to po pewnym czasie zaczniesz wygrywać na turniejach, nie mówięże to szybko nastąpi ale jak już to osiągniesz to satysfakcja będzie dużo większa niż wygraną armią samograjem.

właśnie tym jest dla mnie WFB to moje hobby, zabawa, zrelaksowanie się grając z kumplami a turnieje to dla mnie sprawdzenie moich umiejętności i zdobycie nowego doświadczenia

naprawdę życzę ci wygrywania na turniejach ale powiedz mi czym jest zwycięstwo które się łatwo zdobywa?

Pozdrawiam i powodzenia ;)

Awatar użytkownika
Qbas
Chuck Norris
Posty: 644
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qbas »

NIE KARMIĆ TROLLA :D

Btw zgadzam się z przedmówcami. WFB to hobby, a nie maszyna do zdobywania respektu. Jeśli zarejestrowałeś się tu po to, by pisać takie głupoty to od razu ci mówię, że szacunku a tym bardziej pomocy nie dostaniesz...nie tu
Obrazek
Dyskusja na temat Euro 2009 pisze:
Ja się przewidziałem czy 23 - N.Ireland gra na ograch??
TIM GRONNEBERG - OGRES

Szkoci to klimaciarze :D

Awatar użytkownika
Heinrich
Kradziej
Posty: 969
Lokalizacja: TKF GRYF - Tczew
Kontakt:

Post autor: Heinrich »

edytki_72 pisze:Chcę mieć coś co mogę przynieść na turniej i wygrać albo być wysoko
A jak wygrasz turniej to Ci fiutek urośnie?

Czy jest na sali Moderator?

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5104
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

wiecie, wydaje mi sie ze ten edi to jest jakis zart poprostu
taka proba podjudzenia jeszcze bardziej sytuacji
moze niedlugo bedzie jak w ksiazce "nocarz"
wampiry vs reszta
chca nas skłócic, graczy wampirzych z reszta
ja wam mowie
musimy walczyc
w jednosci sila!!!!!!!!!!!!!!!!!
:twisted:
:twisted: always Vampire :twisted:

Awatar użytkownika
Vincent
Kradziej
Posty: 978
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Vincent »

nie no Heinrich przesadziłeś, fakt że granie dla samej wygranej nie ma sensu ale może bez takich komentarzy [-X

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

1 Vampire Lord @ 305 Pts
Magic Level 2; Necromancy; Great Weapon; Heavy armour
The Severed: Spectral Form [50]
The Martialle: Avatar of Death [20]
The Bestialle: Flying Horror [30]

1 Vampire @ 175 Pts
Battle Standard Bearer; Magic Level 1; Necromancy
The Severed: Spectral Form [50]

1 Vampire @ 150 Pts
Magic Level 1; Necromancy
The Severed: Spectral Form [50]

1 Vampire @ 150 Pts
Magic Level 1; Necromancy
The Severed: Spectral Form [50]

21 Zombies @ 84 Pts

21 Zombies @ 84 Pts

26 Zombies @ 104 Pts

9 Cairn Wraiths @ 525 Pts
Great Weapon

1 Banshee @ [25] Pts

8 Cairn Wraiths @ 475 Pts
Great Weapon

1 Banshee @ [25] Pts

3 Spirit Hosts @ 195 Pts
masz :P

Awatar użytkownika
Morgon82
Mudżahedin
Posty: 300

Post autor: Morgon82 »

No i Shino dal Ci super rozpiske, na demony i WE w sam raz :wink:

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

PRZENIOSŁEM
brak mi słów...
Kurde dopiero teraz dociera do mnie problem VC i DL ehh
Obrazek

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

od momentu przeczytania pierwszego postu zastanawiam się czy to nie jest przypadkiem prowokacja jakaś :roll:

Awatar użytkownika
Heinrich
Kradziej
Posty: 969
Lokalizacja: TKF GRYF - Tczew
Kontakt:

Post autor: Heinrich »

Vincent pisze:nie no Heinrich przesadziłeś, fakt że granie dla samej wygranej nie ma sensu ale może bez takich komentarzy [-X
Sorki, ale starałem się dostosować poziom mojej wypowiedzi do poziomu posta tego pana. ;)

ODPOWIEDZ