Nowa kampania na 2010

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Re: Nowa kampania na 2010

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Master of reality pisze:Ma ktoś może SoC w pdf?
W sumie dobre pytanie. Jeżeli ktoś ma to prosiłbym o podesłanie na maila (dawid.m89@wp.pl).

A w 2010 ma być w końcu nowa kampania, edycja 7,5 czy już może edycja 8?
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Watcher
Chuck Norris
Posty: 393
Lokalizacja: Chodzież

Post autor: Watcher »

Occ pisze:Średnio pasuje do mrocznego i przepełnionego plugastwem świata Warhammera :mrgreen:
Obawiam się, że od dawna już nie jest mroczny. Wystarczy spojrzeć na to, jak zmienił się nagle Karl Franz czy cała Bretonnia.

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

Wystarczy porównać obecną edycję WH RPG z poprzednią...
Ja dostaję torsji w kontakcie z nową. :?
Given the choice, whether to rule a corrupten, failing empire or to chalange the fate through another throw, a better throw against one's desteny, what wos a king to do?

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Co do tego mroku, ironizowałem.
Zdecydowanie zgadzam się z przedmówcami, 2ga edycja WHRP była zbyt......cukierkowa, nie pasowana do dark fantasy-Warhammera....
Ale takie tendencje "umilania" Warhammera nie występują jedynie w tytułach dot. RPG.Popatrzmy na nowe Ab, nie wiem czemu, ale wydaje mi się,iż stają się one coraz bardziej.....cóż, pisane z myślą o bardzo młodych graczach.
Ciekawi mnie ta nowa kampania, może będzie okazja do przetestowania mojej nowej-super/potężnej armii :wink:
Niech tylko będzie to chociaż w połowie tak dobre jak "Apocalypse"..

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

.Popatrzmy na nowe Ab, nie wiem czemu, ale wydaje mi się,iż stają się one coraz bardziej.....cóż, pisane z myślą o bardzo młodych graczach
nie, ja myślę ze raczej to my się starzejemy i odskakujemy od wieku w którym chłopcy lubują się w tych rozrywkach i dostrzegamy więcej co jako młodzicy nie widzieliśmy.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Watcher
Chuck Norris
Posty: 393
Lokalizacja: Chodzież

Post autor: Watcher »

Murmandamus pisze:
.Popatrzmy na nowe Ab, nie wiem czemu, ale wydaje mi się,iż stają się one coraz bardziej.....cóż, pisane z myślą o bardzo młodych graczach
nie, ja myślę ze raczej to my się starzejemy i odskakujemy od wieku w którym chłopcy lubują się w tych rozrywkach i dostrzegamy więcej co jako młodzicy nie widzieliśmy.
To pewnie też, ale jednak do mrocznego settingu lepiej pasował sympatyczny lecz głupi Imperator otoczony przez sieć intryg i kultystów niż obecny ubermensch. Lub dekadencki i hedonistyczny dwór króla Karola niż obecny klasyczny dwór arturiański Lwiego Serca w Couronne... To już nie kwestia indywidualnych odczuć lecz realnej ewolucji settingu.
Co do kampanii, to chciałbym po prostu pchnięcia fabuły do przodu. Boję się retellingu przygód Magnusa Pobożnego (ostatecznie Warhammer Online...).

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Watcher pisze: (ostatecznie Warhammer Online...).
Boże chroń warhamera [-o<
To był by koniec jakby coś takiego zrobili
Chciałbym zwrócic uwage na to że to warhammer online powstal na podstawie WFB i WFRP a nie na odwrót #-o
Po za tym to byłby totalny upadek mroku warhammera (I zarazem WFRP ale jak widac już podporzadkowali ta nowa ,,planszówke'')
Bo ten warhammer to bezustanna wojna wszedzie
Jak to zreszta napisali ,,War is everywhere ''
Dla bitewniaka to tez bylby nie jaki koniec bo w warhammerze online są jasno wyznaczone strony także DE juz nie powalczą z Chaosem a HE nie potłuka sie z krasiami

Także módlmy sie zeby tak sie nie stało [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<
Ostatnio zmieniony 17 lis 2009, o 18:58 przez Eltharion, łącznie zmieniany 2 razy.
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
NOAK
Mudżahedin
Posty: 302

Post autor: NOAK »

Bogowie Starego Świata chrońcie język polski.
Eltharionie - jakby także bezustannie :oops:

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Kurcze a tak sie wlaśnie zastanawiałem czy przez k sie tego przypadkiem tego nie pisze ](*,)
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Nordri
Chuck Norris
Posty: 575
Lokalizacja: Greifenhagen

Post autor: Nordri »

Popatrzmy na nowe Ab, nie wiem czemu, ale wydaje mi się,iż stają się one coraz bardziej.....cóż, pisane z myślą o bardzo młodych graczach.
Tak, wystarczy popatrzeć wstecz na np. podręczniki do piątek edycji. Wtedy to był mrok i apokalipsa dla niewrażliwych twardzieli.

Tych narzekań na klimat drugiej edycji WHRPG też nie rozumiem. Od czego na waszych sesji zależał klimat świata? Od MG i graczy, czy od obrazków w podręczniku głównym? Ja jakoś nie zauważyłem jakiejkolwiek zmiany poza mechaniką przy przesiadce między edycjami.

Awatar użytkownika
Ginnar
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47
Lokalizacja: Puławy

Post autor: Ginnar »

Pobawię się w nekromantę i ożywię ten wątek;)
Chciałbym zapytać czy ktoś ma tą kompanie SoC w pdf-ie? Bo jak tak to bym bardzo ładnie o nią poprosił;)

ODPOWIEDZ